
YorGi [ Centurion ]
poszukuje pilnie utworu... help
Czy ktos z was ma moze utwór "Ty - ha ha" ? nie moge go nigdzie znalesc... prosil bym o wskazowki gdzie go znajde... a moze ktos ma na hdd ten utworek... byl bym wdzieczny
Pozdro

YorGi [ Centurion ]
up ^

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
może p2p ?? albo google? ale predzej p2p niż google
YorGi [ Centurion ]
moze jednak?/??
YorGi [ Centurion ]
przeszukałem w nocy full brytyjskich stron z "mp-trójkami" i wszedzie platne, platne i platne... na p2p nie bardzo jest... torrent jedna pozycja - server nie aktywny...
pozostaje nadzieja w Was....