GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kobieta , która nosiła martwe dziecko w swoim łonie przez 27 lat !

04.08.2005
17:11
smile
[1]

SlowEx [ Pretorianin ]

Kobieta , która nosiła martwe dziecko w swoim łonie przez 27 lat !

Indonesian surgeons have delivered a 27-year-old baby from a middle-aged housewife who had carried the dead body inside her because she was too poor to have it removed, doctors said on Wednesday.
A team of 15 doctors operated for three hours on Tuesday to retrieve the 1,6kg petrified baby from the 54-year-old woman, identified as Taminah, at the Sutomo general hospital in the Java island city of Surabaya.

"This may be a world record. The woman has carried the dead but fully developed baby inside her for 27 years," said Dr Urip Murtejo.

He said the woman was otherwise healthy but had been referred to the hospital from her home of Bojenegoro, west of Surabaya, after complaining of occasional pains in her stomach.

Taminah's baby perished before birth in 1978 after it developed outside the womb. At the time, she could not afford the surgery to extract it, Murtejo said.

The woman was recovering at the hospital and was said to be in good health after the operation. The body was taken for forensic study.



Jak dla mnie to jest zdeczka nie normalne :|

04.08.2005
17:11
[2]

wysiu [ ]

To info z Faktu?

04.08.2005
17:12
[3]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

z faktu by nie było po angielsku

04.08.2005
17:13
[4]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Może "The Sun".

04.08.2005
17:14
smile
[5]

pecet007 [ INSERT COIN ]

obrzydliwe i paskudne

04.08.2005
17:14
[6]

SlowEx [ Pretorianin ]

wysiu - nie , znalazlem to na necie

04.08.2005
17:33
smile
[7]

mineral [ Happy Opera User ]

To na pewno z fucktu internetowego.

04.08.2005
17:45
[8]

pawkaz [ Konsul ]

Nie nooooo... rozwaliło mnie... już widzę tych 15 chirurgów przy jednym stole operacyjnym! W życiu się tak nie uśmiałem!!!

04.08.2005
17:54
smile
[9]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Popwiem tyle: "eee...(???)..e...ee..? O kurczę...e.."

04.08.2005
18:04
[10]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Pochwalisz się, gdzie to znalazłeś?

04.08.2005
18:16
[11]

Yari [ Juventino ]

W Kazachstanie żyje chłopiec który przez chyba 5 lat nosił w brzuchu swojego ... brata . Zapomniałem jak się ten przypadek nazywa ,,fachowo" .

04.08.2005
18:31
[12]

Gruby64 [ Legionista ]

jaa pier...

yari - tez o tym slyszalem...

04.08.2005
18:39
smile
[13]

toaster [ ]

Brata nosil ??o_O

04.08.2005
18:46
[14]

goldenSo [ AnomaliA ]

@toaster
Twór człowiekopodobny, pasożyta. Bez wykształconego mózgu, rąk nóg, z zalążkiem włosów.

04.08.2005
18:47
[15]

toaster [ ]

goldenSo--> LoL. To musialo być przeżycie <lol>

04.08.2005
19:04
[16]

TiGeReK [ Pretorianin ]

szczerze to jak czytam to abrdziej zainteresowalo mnie z tym bratem ... co on wlazl do niego ?? :|

04.08.2005
19:13
[17]

Yari [ Juventino ]

goldenSo ---> ten przypadek z kazachstanu miał ,,nogi i ręce" . Całe ,,ciało" mocno zniekształcone , ale nawet paznokcie było widać ... .

04.08.2005
19:13
[18]

piotr07 [ Pretorianin ]

Ja pier.... !!!!!!

04.08.2005
19:56
[19]

.:Jj:. [ The Force ]

Oglądalem ostatnio film dokumentalny o tego typu przypadkach. Znieksztalcenia, narośle itp. Czasem w genach coś się poknoci i tyle.

04.08.2005
20:02
[20]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

Bez komentarza

04.08.2005
20:07
[21]

goldenSo [ AnomaliA ]

@Yari
I był wielkośći piłki do nogi. Ja podałem główną charakterystyke tego, tylko dalej nie pamiętam nazwy.
@toaster
Nie wiem, nie znam gościa ...

04.08.2005
20:08
[22]

goldenSo [ AnomaliA ]

errata : wielkości

04.08.2005
20:25
[23]

Nadhia [ Konsul ]

jakos ciezko uwierzyc mi w taka sensacje :>

Yari - fetus infetum o ile sie nie myle..

04.08.2005
20:28
[24]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

nie mozecie dawac jakis bardziej senswonych neewsów?? co to ma córwa być??

04.08.2005
20:34
[25]

Milka^_^ [ Kinder Metal ]

Ale to jest jakieś stare.... Bo ja o tym słyszałem dawno temu...

04.08.2005
22:04
[26]

Yari [ Juventino ]

Nadhia ---> dokładnie to jest to. Dzięki.

04.08.2005
22:26
smile
[27]

Soll [ Protagonista ]

Masakra!

04.08.2005
22:32
[28]

Aen [ MatiZ ]

O tym bracie też słyszałem - Jeden z bliźniaczych płodów "wwędrował" do drugiego, który narodził się bez komplikacji. Nie wiem jednak czy to prawda, i trochę wątpię, nie mówiąc już o głównym newsie wątku

04.08.2005
22:47
[29]

Dorotkadk [ Konsul ]

straszne :-(

05.08.2005
00:18
[30]

Yari [ Juventino ]

Aen ---> prawda prawda. W tv byl o tym program , pokazywali nawet ten płód , po wyciągnięciu z brzucha chłopca był zawinięty w kokon. Przechowują go w szpitalu w Kazachstanie w celach badawczych ... .

05.08.2005
00:22
[31]

Yari [ Juventino ]

aa , tego nawet nie można nazwać płodem , to ... hmm .. ,,coś" egzystowało w brzuchu chłopca przez 4-5 lat , także bo wyciągnięciu było ( jeśli można tak powiedzieć ) mocno rozwiniete. Miało coś podobnego do ludzkiej twarzy , ledwo wykształcone ręce i nogi , plus bardzo długie czarne włosy.

Matka natura chciała inaczej , a mógł to być normalny brat bliźniak tego chłopca ... . Jednak w bardzo wczesnym stadium rozwoju w łonie matki coś poszło nie tak ;/ .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.