
SlowEx [ Pretorianin ]
Kobieta , która nosiła martwe dziecko w swoim łonie przez 27 lat !
Indonesian surgeons have delivered a 27-year-old baby from a middle-aged housewife who had carried the dead body inside her because she was too poor to have it removed, doctors said on Wednesday.
A team of 15 doctors operated for three hours on Tuesday to retrieve the 1,6kg petrified baby from the 54-year-old woman, identified as Taminah, at the Sutomo general hospital in the Java island city of Surabaya.
"This may be a world record. The woman has carried the dead but fully developed baby inside her for 27 years," said Dr Urip Murtejo.
He said the woman was otherwise healthy but had been referred to the hospital from her home of Bojenegoro, west of Surabaya, after complaining of occasional pains in her stomach.
Taminah's baby perished before birth in 1978 after it developed outside the womb. At the time, she could not afford the surgery to extract it, Murtejo said.
The woman was recovering at the hospital and was said to be in good health after the operation. The body was taken for forensic study.
Jak dla mnie to jest zdeczka nie normalne :|
wysiu [ ]
To info z Faktu?
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
z faktu by nie było po angielsku
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Może "The Sun".

pecet007 [ INSERT COIN ]
obrzydliwe i paskudne
SlowEx [ Pretorianin ]
wysiu - nie , znalazlem to na necie

mineral [ Happy Opera User ]
To na pewno z fucktu internetowego.
pawkaz [ Konsul ]
Nie nooooo... rozwaliło mnie... już widzę tych 15 chirurgów przy jednym stole operacyjnym! W życiu się tak nie uśmiałem!!!

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Popwiem tyle: "eee...(???)..e...ee..? O kurczę...e.."
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Pochwalisz się, gdzie to znalazłeś?
Yari [ Juventino ]
W Kazachstanie żyje chłopiec który przez chyba 5 lat nosił w brzuchu swojego ... brata . Zapomniałem jak się ten przypadek nazywa ,,fachowo" .
Gruby64 [ Legionista ]
jaa pier...
yari - tez o tym slyszalem...

toaster [ ]
Brata nosil ??o_O
goldenSo [ AnomaliA ]
@toaster
Twór człowiekopodobny, pasożyta. Bez wykształconego mózgu, rąk nóg, z zalążkiem włosów.
toaster [ ]
goldenSo--> LoL. To musialo być przeżycie <lol>
TiGeReK [ Pretorianin ]
szczerze to jak czytam to abrdziej zainteresowalo mnie z tym bratem ... co on wlazl do niego ?? :|
Yari [ Juventino ]
goldenSo ---> ten przypadek z kazachstanu miał ,,nogi i ręce" . Całe ,,ciało" mocno zniekształcone , ale nawet paznokcie było widać ... .
piotr07 [ Pretorianin ]
Ja pier.... !!!!!!
.:Jj:. [ The Force ]
Oglądalem ostatnio film dokumentalny o tego typu przypadkach. Znieksztalcenia, narośle itp. Czasem w genach coś się poknoci i tyle.
Stachu_PL [ Pretorianin ]
Bez komentarza
goldenSo [ AnomaliA ]
@Yari
I był wielkośći piłki do nogi. Ja podałem główną charakterystyke tego, tylko dalej nie pamiętam nazwy.
@toaster
Nie wiem, nie znam gościa ...
goldenSo [ AnomaliA ]
errata : wielkości
Nadhia [ Konsul ]
jakos ciezko uwierzyc mi w taka sensacje :>
Yari - fetus infetum o ile sie nie myle..
kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
nie mozecie dawac jakis bardziej senswonych neewsów?? co to ma córwa być??
Milka^_^ [ Kinder Metal ]
Ale to jest jakieś stare.... Bo ja o tym słyszałem dawno temu...
Yari [ Juventino ]
Nadhia ---> dokładnie to jest to. Dzięki.

Soll [ Protagonista ]
Masakra!
Aen [ MatiZ ]
O tym bracie też słyszałem - Jeden z bliźniaczych płodów "wwędrował" do drugiego, który narodził się bez komplikacji. Nie wiem jednak czy to prawda, i trochę wątpię, nie mówiąc już o głównym newsie wątku
Dorotkadk [ Konsul ]
straszne :-(
Yari [ Juventino ]
Aen ---> prawda prawda. W tv byl o tym program , pokazywali nawet ten płód , po wyciągnięciu z brzucha chłopca był zawinięty w kokon. Przechowują go w szpitalu w Kazachstanie w celach badawczych ... .
Yari [ Juventino ]
aa , tego nawet nie można nazwać płodem , to ... hmm .. ,,coś" egzystowało w brzuchu chłopca przez 4-5 lat , także bo wyciągnięciu było ( jeśli można tak powiedzieć ) mocno rozwiniete. Miało coś podobnego do ludzkiej twarzy , ledwo wykształcone ręce i nogi , plus bardzo długie czarne włosy.
Matka natura chciała inaczej , a mógł to być normalny brat bliźniak tego chłopca ... . Jednak w bardzo wczesnym stadium rozwoju w łonie matki coś poszło nie tak ;/ .