mmbb [ Legionista ]
athlon 2000 xp a sempron 2400+ i montaz video
Przy athlonie xp przy obróbce filmu - nic sie nie zacinalo, montaż byl bezproblemowy, niestety procesor juz nie zyje. Mam teraz sempron 2400+ i przy montażu filmu - zacina się program do obróbki filmów. Czy to wina procesora?-tak mi się wydaje. Pomozcie, co robic bez wymiany procesora, bo dostaje szalu, jak musze co chwile restartowac program.
Z gory dziekuje
wysiu [ ]
Zdradz cos o reszcie sprzetu i systemu, bo mi sie wydaje, ze to nie jest wina procesora.
mmbb [ Legionista ]
wczesniej byla plyta solteka k7, teraz abit na 2 gf, mam karte graf. gf3 ale wczesniej szlo bez problemu, system - xp z dodatkami longhorn beta, pamiec 512 ram ddr na 333
Lutz [ Konsul ]
Dyski masz solo czy w macierzy ? Jaki soft ? Jaki codec ? Ile strumieni i jaka kompresja ? To na poczatek.
MGS_Saladin [ ]
może wprować ograniczeni dla danego procesu by niewykorzystywał 100% mocy procka