GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

athlon 2000 xp a sempron 2400+ i montaz video

04.08.2005
15:33
[1]

mmbb [ Legionista ]

athlon 2000 xp a sempron 2400+ i montaz video

Przy athlonie xp przy obróbce filmu - nic sie nie zacinalo, montaż byl bezproblemowy, niestety procesor juz nie zyje. Mam teraz sempron 2400+ i przy montażu filmu - zacina się program do obróbki filmów. Czy to wina procesora?-tak mi się wydaje. Pomozcie, co robic bez wymiany procesora, bo dostaje szalu, jak musze co chwile restartowac program.
Z gory dziekuje

04.08.2005
15:34
[2]

wysiu [ ]

Zdradz cos o reszcie sprzetu i systemu, bo mi sie wydaje, ze to nie jest wina procesora.

04.08.2005
15:37
[3]

mmbb [ Legionista ]

wczesniej byla plyta solteka k7, teraz abit na 2 gf, mam karte graf. gf3 ale wczesniej szlo bez problemu, system - xp z dodatkami longhorn beta, pamiec 512 ram ddr na 333

04.08.2005
17:05
[4]

Lutz [ Konsul ]

Dyski masz solo czy w macierzy ? Jaki soft ? Jaki codec ? Ile strumieni i jaka kompresja ? To na poczatek.

05.08.2005
13:44
[5]

MGS_Saladin [ ]

może wprować ograniczeni dla danego procesu by niewykorzystywał 100% mocy procka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.