GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zakup laptopa m.in. do Photoshopa - potrzebna pomoc

04.08.2005
12:59
[1]

gereg [ zajebisty stopień ]

Zakup laptopa m.in. do Photoshopa - potrzebna pomoc

potrzebuuje pilnie zakupic lapa, na ktorym bedzie smigalo kilka progsow biurowych. zdecydowanie najbardziej wymagajaca aplikacja, ktora bedzie na nim odpalana, jest tytulowy Photoshop.

jakie to ustrojstwo ma wymagania?
czy lap

https://arest.pl/index.php?inc=produkt&back=notebooki&ID=3483&katid=48&grupa=426

mu podola? martwi mnie grafika z pamiecia wydzielana z ramu.
interesuje mnie ten lap ze wzgledu na cene oraz dostepnosc w mediamarkt. z pewnych przyczyn wlasnie tam musi on zostac zakupiony,

jakies inne propozycje?

04.08.2005
13:00
[2]

SlowEx [ Pretorianin ]

moim zdaniem to procek z 3 ghz i 1 gb ramu to pdostawa

04.08.2005
13:01
[3]

gereg [ zajebisty stopień ]

tak... bo procki 3 giga to standard w laptopach... ;-)

04.08.2005
13:06
[4]

gereg [ zajebisty stopień ]

i jeszcze jedno.

WAZNE

jesli chodzi o photoshopa, to bedzie on wykorzystywany do hobbistycznej obrobki zdjec. wiec bez przegiec...

04.08.2005
13:09
[5]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

Laptop dla grafika ? Nie lepiej PCta z dużym monitorem ;)

04.08.2005
13:10
[6]

hugo [ v4 ]

Pracuje z photoshopem na Laptopie acra z Athlonem 2800+ i 512MB ramu i działa mi bez zarzutu.

04.08.2005
13:10
[7]

Logadin [ People Can Fly ]

gereg - PS = RAM, słabsza grafika i procek. Ale ram to podstawa. U mnie przy 2GB potrafi dalej przymulić przy większych plikach - o pracy przy 512mb nie było mowy pow fotki 1200x700

04.08.2005
13:11
[8]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

aha. Nie odświeżyłem :) To co innego, myślałem, że jesteś profesjonalstą, co zarabia na tym :)

04.08.2005
13:11
smile
[9]

soze [ sick off it all ]

"jesli chodzi o photoshopa, to bedzie on wykorzystywany do hobbistycznej obrobki zdjec"


jesli nie tiffy i rawki kilkusetmegowe to smiało:))
spokojnie ci wystarczy

04.08.2005
13:11
[10]

Regis [ ]

Laptop i grafika sie chyba lekko wykluczaja... Juz sam ekran jest nie taki jak powinien... Nieco karkolomne poloczenie, musze przyznac :P

04.08.2005
13:12
[11]

Regis [ ]

aha - nie odswiezylem strony - jak nie jestes profesjonalista, to pol biedy ;)

04.08.2005
13:13
[12]

Logadin [ People Can Fly ]

soze - dokładnie :) Zależy jakie mają to być zdjęcia i jak wiele chcesz z nimi zrobić.
halski88 - znam ludzi zawodowo strugających na laptopach (tzn w domu pracują na normlanym sprzęcie, poza nim na laptopie).

04.08.2005
13:13
[13]

gereg [ zajebisty stopień ]

to co grafa nie wadzi? tu mozna ramu dolozyc

04.08.2005
13:16
[14]

neXus [ Fallen Angel ]

Jeśli do Photoshopa to najważniejsa jest pamięć i procesor. Karta graficzna - moze być nawet GF 2 - ważne by dobrze wyświetlała 2D.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.