GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się nie narobić by dużo zarobić?

04.08.2005
12:57
[1]

mnichu3001 [ Legionista ]

Jak się nie narobić by dużo zarobić?

pracować u frajera który ci nadpłaca

04.08.2005
12:58
[2]

Maff [ Generaďż˝ ]

porażajaca filozofia życiowa.
pamietaj o swoim motto jak bedziesz np. zatrudniał goscią do wymiany kibla, albo położenia glazury w łazience.

04.08.2005
13:12
[3]

artrak [ Konsul ]

zrób jeden skok a porządny...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.