stary1970 [ Generaďż˝ ]
Jak zapisać duży plik ISO na płytce CD ??
Chciałbym się zapytać czy plik w formacie ISO który ma około 915mb, da się "jakoś" zapisać na zwykłej płytce CD (chodzi mi o wielkość pliku)?? Czy istnieje jakiś program który by zmniejszył taki plik, czy trzeba do tego odpowiednije nagrywarki DVD oraz czystej płytki DVD na której zmieszcze nawet kilka gb ??
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
podziel plik na 2 części i nagraj na 2CD

leszo [ Run for Fun ]
czemu chcesz zrzucac obraz na płytkę, zamiast wypalić jego zawartość ?

bartek2005 [ Pretorianin ]
Podziel w winrar na 2 cd
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Hmm, zaje się, że są płyki CD 99 minutowe (rzadko spotykane w sklepach i osyć drogie) - ich pojemność to około 865MB. Musiałbyś spróbować na takiej płytce overburningu, ale wątpię, czy się uda...
stary1970 [ Generaďż˝ ]
leszo--> NO właśnie chce to zrobić, tylko wątpie w to, aby zmieściło się tyle danych na 700mb....
Pytanko do reszty: Jak przykładowo podzielić taki plik, bo nigdy się w to nie bawiłem ??

stary1970 [ Generaďż˝ ]
Ok, już skapowałem co i jak, dzięki za pomoc
MGS_Saladin [ ]
te dodatkowae MB mogą zniknąć podczas nagrywania na dysku obraz zawsze zajmuje więcej chociaż niekażdy NRG często jest oszczędnościowey a MDF nie :(
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
ja wcisnalem 830 mb iso na 700mb plytce
najmniejsza predkosc zapisu, dobra jakosc plytki i wypalarka pioneera :)

winner [ Generaďż˝ ]
ludu a od czego są nagrywarki DVD po co sie jeszcze męczyć CDkami

SebNET [ Generaďż˝ ]
Ty masz problemy z nagraniem ISO, a co dopiero jakbyś miał robić DVD Authoring ;p

N2 [ negroz ]
Kush --> nadpalasz 130MB ? hahaha niesamowite
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
burn byl oczywiscie failed
ale plytka dziala :)

legrooch [ Legend ]
Jasne... Poza ostatnimi sektorami :>

leszo [ Run for Fun ]
ja się cieszyłem, jak nadpaliłem Verbatima o 30 mb i był sprawny, a tu proszę 130 mb, haha