GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zapisać duży plik ISO na płytce CD ??

04.08.2005
12:51
[1]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Jak zapisać duży plik ISO na płytce CD ??

Chciałbym się zapytać czy plik w formacie ISO który ma około 915mb, da się "jakoś" zapisać na zwykłej płytce CD (chodzi mi o wielkość pliku)?? Czy istnieje jakiś program który by zmniejszył taki plik, czy trzeba do tego odpowiednije nagrywarki DVD oraz czystej płytki DVD na której zmieszcze nawet kilka gb ??

04.08.2005
12:52
[2]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

podziel plik na 2 części i nagraj na 2CD

04.08.2005
12:54
smile
[3]

leszo [ Run for Fun ]

czemu chcesz zrzucac obraz na płytkę, zamiast wypalić jego zawartość ?

04.08.2005
12:56
smile
[4]

bartek2005 [ Pretorianin ]

Podziel w winrar na 2 cd

04.08.2005
13:00
[5]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Hmm, zaje się, że są płyki CD 99 minutowe (rzadko spotykane w sklepach i osyć drogie) - ich pojemność to około 865MB. Musiałbyś spróbować na takiej płytce overburningu, ale wątpię, czy się uda...

04.08.2005
13:06
[6]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

leszo--> NO właśnie chce to zrobić, tylko wątpie w to, aby zmieściło się tyle danych na 700mb....
Pytanko do reszty: Jak przykładowo podzielić taki plik, bo nigdy się w to nie bawiłem ??

04.08.2005
13:08
smile
[7]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Ok, już skapowałem co i jak, dzięki za pomoc

04.08.2005
23:38
[8]

MGS_Saladin [ ]

te dodatkowae MB mogą zniknąć podczas nagrywania na dysku obraz zawsze zajmuje więcej chociaż niekażdy NRG często jest oszczędnościowey a MDF nie :(

05.08.2005
00:18
[9]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

ja wcisnalem 830 mb iso na 700mb plytce

najmniejsza predkosc zapisu, dobra jakosc plytki i wypalarka pioneera :)

05.08.2005
00:19
smile
[10]

winner [ Generaďż˝ ]

ludu a od czego są nagrywarki DVD po co sie jeszcze męczyć CDkami

05.08.2005
00:20
smile
[11]

SebNET [ Generaďż˝ ]

Ty masz problemy z nagraniem ISO, a co dopiero jakbyś miał robić DVD Authoring ;p

05.08.2005
00:23
smile
[12]

N2 [ negroz ]

Kush --> nadpalasz 130MB ? hahaha niesamowite

05.08.2005
02:27
[13]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

burn byl oczywiscie failed
ale plytka dziala :)

05.08.2005
10:31
smile
[14]

legrooch [ Legend ]

Jasne... Poza ostatnimi sektorami :>

05.08.2005
11:04
smile
[15]

leszo [ Run for Fun ]

ja się cieszyłem, jak nadpaliłem Verbatima o 30 mb i był sprawny, a tu proszę 130 mb, haha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.