
zarith [ ]
kraków nocna komunikacja miejska
hello:) mam mały problem do rozwiązania. jutro o 3.20 przyjeżdzam do krakowa, a o 5 rano muszę być na lotnisku w balcach. wolałbym podjechac nocnym niż taksówką, więc stąd pytanie: jaki nocny jedzie z dworca głównego na balice? tnx:)

Mayhem [ Henry Chinaski ]
Z rozkładu wynika, że 692:

zarith [ ]
niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi, mayhem:) real dzięki:)

Kompo [ t ]
Przyjeżdżasz o 3:20, a o 4:05 masz 692. To się przekonasz jak wygląda Główny i w ogóle Kraków nocą. :D

...NathaN... [ The Godfather ]
Miałeś jechać przedwczoraj a jedziesz jutro ? :P
Powodzenia :)

artrak [ Konsul ]
MPK rządzi, ale już wkrótce otworzą kolej do balic---> szybciej i może taniej....
Maff [ Generaďż˝ ]
wystarczy ci 20 minut na odprawe i cala reszte?

©®© [ Konsul ]
692 faktycznie jedzie na lotnisko :> ale uwaga :P czesto wraca nim roznego rodzaju element, nie zawsze trzezwy i przyjazny :P np ja :]
A na bilet przygotuj 2,75 jak jestes studentem, ale nie sadze ze jestes, albo 5,50 :) bo o 4 rano to tylko u kierowcy mozna kupic :P

Flyby [ Outsider ]
..komunikacja zastępcza
artrak [ Konsul ]
na PKP będą na pewno czynne kioski z biletami...