GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The thing- problem z przejściem!

04.08.2005
12:31
[1]

davhend [ Garrett ]

The thing- problem z przejściem!

Kto mi powie jak zabić bossa w bodajze 9 misji. Nie mam mozliwość niestety umieszczenia screena bo to było na innym kompie. Cwchuje się on tym, że jest przyczepiony do ściany, a sam znajduje sięw jakiejś klatce, która jest mu do 1m, gdy sie tam przełączy panel razi go prąd. Nie ma możliwości schowania się tam nigdzie, dzieje się to w bardzo małym pomieszczeniu.

05.08.2005
12:53
[2]

davhend [ Garrett ]

UP^

07.08.2005
00:35
[3]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Cos mi sie przypomina, ze chyba trzeba go palic ogniem i razic elektrycznoscia jakos .... cos takiego, ale nie dam sobie glowy odciac bo dawno w to gralem ..

Powodzenia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.