davhend [ Garrett ]
The thing- problem z przejściem!
Kto mi powie jak zabić bossa w bodajze 9 misji. Nie mam mozliwość niestety umieszczenia screena bo to było na innym kompie. Cwchuje się on tym, że jest przyczepiony do ściany, a sam znajduje sięw jakiejś klatce, która jest mu do 1m, gdy sie tam przełączy panel razi go prąd. Nie ma możliwości schowania się tam nigdzie, dzieje się to w bardzo małym pomieszczeniu.
davhend [ Garrett ]
UP^
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Cos mi sie przypomina, ze chyba trzeba go palic ogniem i razic elektrycznoscia jakos .... cos takiego, ale nie dam sobie glowy odciac bo dawno w to gralem ..
Powodzenia.