
waslo [ Ajacieden ]
Mam pytanie
To co przed chwilą się zdarzyło mnie tak wkurwiło, że bym wszystkich pozabijał, prócz was :P. Właśnie nagrywałem sobie dane z kompa na płytke, kiedy było już 72 % to akurat musieli prąd wyłączyć na 2 minuty, po włączeniu prądu sprawdziłem płytke, a płytka jest czysta, no to chciałem jeszcze raz nagrać, ale wyskoczył błąd że nie da się nagrać, coś tam bufor odczytu nie pamiętam dokładnie. Mam do was pytanie czy płytka jest już do wyrzucenia czy jeszcze da się ją jakoś uratować.
Hellcat [ Legend ]
Zapewne jest już tylko do powieszenia na lusterku ;)
Ale jeśli coś takiego aż tak Cię zdenerwowało to może już czas na wizytę u specjalisty?
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
waslo ---> moim zdaniem jest raczej do wyrzucenia, ale nie wiem. Nawet jeśli uda Ci się zgrać na nią dane mogą komp może ich nie czytać, bądź będą źle chodzić. Poczekaj na expertów-informatyków
-=]o[=- [ ZamulatoR ]
płytką możesz teraz porzucać sobie po pokoju...
Hellcat --> całkowicie się zgadzam ;)
Śrubek [ Generaďż˝ ]
juz do wyrzucenia plytka
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
waslo->Płyta o wyrzucenia. I nie klnij tak szpetnie, bo za to grozi mandat...
maviozo [ Pretorianin ]
hmmm gdyby to bylo kilka lat temu to bym Cie zrozumial. teraz plytka kosztuje niespelna zlotowke i nagrywa sie 3minuty... a tamta plytke mozesz wyrzucic
leszo [ Run for Fun ]
proces wypalania nie został zamnkięty, więc jest bezużyteczna.
artrak [ Konsul ]
tanie płytki, szybki wypał więc w czym problem --> bierz następną i wypalaj. Ja wczoraj straciłem dwie to czy mam założyć dwa wątki?

Saluteer [ Generaďż˝ ]
Dziwne masz problemy, teraz plytko kosztuja 89 groszy :) lec po nastepna i tyle... jak sie denerwujesz o byle gowno to ciekaw jestem co sie dzieje jak Ci sie sypnie zupelnie komp...

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
złam ją bo do nagrania się już nie nadaje ;] fajnie się wtedy rozpada ta farba srebrna po pokoju :P
alpha4175 [ Konsul ]
Płytka jest do wyj...! Możesz sobie sprawdzić na niej jak się płytki rysują :)
A jak cię tak bardzo to denerwuje to może już czas UPSa kupić.

golmann [ ogame ]
też tak miałem ale przeszło 91% i.......
waslo [ Ajacieden ]
dzięki za dobrą radę, ale zrozumcie mnie że ja miałem swoje dane nagrywać przed wczoraj, potem sobie myśle aaa nagram jutro, potem znowu myśle no jutro już nagram i miałem z samego rana nagrywać, ale sobie myśle pooglądam se troche telewizji i nagram i nagrywam przed południem i właśnie prąd wyłączyli, nie ma jak mieć pecha.

wysiu [ ]
Coz za traumatyczne przezycie. Jak ty to zniosles?
waslo [ Ajacieden ]
wysiu-----> zagrałem człowiekiem w aliens vs predator 2 i tam się wyżyłem :D
Saluteer [ Generaďż˝ ]
lol