GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam pytanie

04.08.2005
12:15
smile
[1]

waslo [ Ajacieden ]

Mam pytanie

To co przed chwilą się zdarzyło mnie tak wkurwiło, że bym wszystkich pozabijał, prócz was :P. Właśnie nagrywałem sobie dane z kompa na płytke, kiedy było już 72 % to akurat musieli prąd wyłączyć na 2 minuty, po włączeniu prądu sprawdziłem płytke, a płytka jest czysta, no to chciałem jeszcze raz nagrać, ale wyskoczył błąd że nie da się nagrać, coś tam bufor odczytu nie pamiętam dokładnie. Mam do was pytanie czy płytka jest już do wyrzucenia czy jeszcze da się ją jakoś uratować.

04.08.2005
12:19
[2]

Hellcat [ Legend ]

Zapewne jest już tylko do powieszenia na lusterku ;)

Ale jeśli coś takiego aż tak Cię zdenerwowało to może już czas na wizytę u specjalisty?

04.08.2005
12:20
[3]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

waslo ---> moim zdaniem jest raczej do wyrzucenia, ale nie wiem. Nawet jeśli uda Ci się zgrać na nią dane mogą komp może ich nie czytać, bądź będą źle chodzić. Poczekaj na expertów-informatyków

04.08.2005
12:21
[4]

-=]o[=- [ ZamulatoR ]

płytką możesz teraz porzucać sobie po pokoju...

Hellcat --> całkowicie się zgadzam ;)

04.08.2005
12:28
[5]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

juz do wyrzucenia plytka

04.08.2005
12:37
[6]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

waslo->Płyta o wyrzucenia. I nie klnij tak szpetnie, bo za to grozi mandat...

04.08.2005
12:48
[7]

maviozo [ Pretorianin ]

hmmm gdyby to bylo kilka lat temu to bym Cie zrozumial. teraz plytka kosztuje niespelna zlotowke i nagrywa sie 3minuty... a tamta plytke mozesz wyrzucic

04.08.2005
12:51
[8]

leszo [ Run for Fun ]

proces wypalania nie został zamnkięty, więc jest bezużyteczna.

04.08.2005
12:56
[9]

artrak [ Konsul ]

tanie płytki, szybki wypał więc w czym problem --> bierz następną i wypalaj. Ja wczoraj straciłem dwie to czy mam założyć dwa wątki?

04.08.2005
13:00
smile
[10]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Dziwne masz problemy, teraz plytko kosztuja 89 groszy :) lec po nastepna i tyle... jak sie denerwujesz o byle gowno to ciekaw jestem co sie dzieje jak Ci sie sypnie zupelnie komp...

04.08.2005
13:00
smile
[11]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

złam ją bo do nagrania się już nie nadaje ;] fajnie się wtedy rozpada ta farba srebrna po pokoju :P

04.08.2005
13:04
[12]

alpha4175 [ Konsul ]


Płytka jest do wyj...! Możesz sobie sprawdzić na niej jak się płytki rysują :)
A jak cię tak bardzo to denerwuje to może już czas UPSa kupić.

04.08.2005
13:10
smile
[13]

golmann [ ogame ]

też tak miałem ale przeszło 91% i.......

04.08.2005
13:16
[14]

waslo [ Ajacieden ]

dzięki za dobrą radę, ale zrozumcie mnie że ja miałem swoje dane nagrywać przed wczoraj, potem sobie myśle aaa nagram jutro, potem znowu myśle no jutro już nagram i miałem z samego rana nagrywać, ale sobie myśle pooglądam se troche telewizji i nagram i nagrywam przed południem i właśnie prąd wyłączyli, nie ma jak mieć pecha.

04.08.2005
13:17
smile
[15]

wysiu [ ]

Coz za traumatyczne przezycie. Jak ty to zniosles?

04.08.2005
13:19
[16]

waslo [ Ajacieden ]

wysiu-----> zagrałem człowiekiem w aliens vs predator 2 i tam się wyżyłem :D

04.08.2005
13:20
[17]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

lol

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.