GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 6230 - zaabonuj GPRS? oO

04.08.2005
11:53
[1]

thekid2 [ Konsul ]

Nokia 6230 - zaabonuj GPRS? oO

Powie mi ktoś co to do cholery znaczy "zaabonuj GPRS"? Wysłałem sms'a za 5zl żeby mi z wapstera True Tone przyslali a oni mi jakiegos linka czy cos przysylaja do pobrania - a jak probuje pobrac to komunikat "zaabonuj GPRS"! Do dupy taki serwis...

04.08.2005
11:57
[2]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Chyba się o to rozchodzi, że nie maszw swojej sieci wykupionej obsługi GPRs czy coś w ten deseń

05.08.2005
00:15
smile
[3]

evo___ [ Legionista ]

Jak wyslales sms po dzwonek true tone to przychodzi do ciebie wiadomosc wap push z linkiem do pobrania dzwonka wlasnie przez gprs. Wiec jesli nie masz w swojej sieci wykupionego/aktywowanego GPRS-u to Nokia daje ci taki komunikat jaki widzisz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.