thekid2 [ Konsul ]
Nokia 6230 - zaabonuj GPRS? oO
Powie mi ktoś co to do cholery znaczy "zaabonuj GPRS"? Wysłałem sms'a za 5zl żeby mi z wapstera True Tone przyslali a oni mi jakiegos linka czy cos przysylaja do pobrania - a jak probuje pobrac to komunikat "zaabonuj GPRS"! Do dupy taki serwis...
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Chyba się o to rozchodzi, że nie maszw swojej sieci wykupionej obsługi GPRs czy coś w ten deseń

evo___ [ Legionista ]
Jak wyslales sms po dzwonek true tone to przychodzi do ciebie wiadomosc wap push z linkiem do pobrania dzwonka wlasnie przez gprs. Wiec jesli nie masz w swojej sieci wykupionego/aktywowanego GPRS-u to Nokia daje ci taki komunikat jaki widzisz.