GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co lepsze?

04.08.2005
11:46
smile
[1]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

Co lepsze?

No dobra kasy nie chce tracic duzo.Wole se ciuchy kupic :P.Co lepsze
gecube r 9550xt czy radeon 9600pro?
Powiedzcie jaka jest najlepsza firma dla tego drugiego
Mozna cos z niego wycisnac?
A moze jest cos lepszego w tej cenie?

04.08.2005
11:48
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

W tej cenie? Lepiej jest kupić dwie butelki dobrej Tequilli .

04.08.2005
11:49
[3]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

radeon 9600pro

04.08.2005
12:04
[4]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

9550 chyba tanszy jest i można go podkręcic do 9600

04.08.2005
12:50
[5]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

ale bez krecenia :D.A jak 9600 pro to jaka firma jest godna uwagi?

04.08.2005
15:04
[6]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

up

04.08.2005
15:11
smile
[7]

Mati176 [ Rekrut ]

Saphire oraz Gigabyte (drozszy...) Ja mam Radka 9600PRO Saphire i jestem bardzo zadowolony ;)

04.08.2005
15:13
[8]

Zarek00 [ Konsul ]

Zależy ile chcesz wydać na kartę. 9600 pro wacha się od 350 do 550 zl. Za 420 mozna miec GeForce 6600 256 MB, który obsługuje pixel shader i vertex shader 3.0 i jest wydajniejszy od 9600pro.

04.08.2005
15:16
smile
[9]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Sl@YeR --> spójrz na moją konfigurację! Polecam 9550 XT jestem z niego bardzo zadowolony, a z pewnością chodzi szyybciej od 9600 Pro (chociażby ze względu na taktowania), chłodzenie także ma bardzo dobre. Polecam z czystym sumieniem!

04.08.2005
15:24
[10]

Smoleń [ Konsul ]

Barthez x ---> z tego co mi wiadomo to 9550 xt jest taktowane 400/500. 9600 pro jest taktowane 400/600 więc gdzie tu masz chodzenie szybciej ze względu na taktowanie?? Nie gadaj, że 9550 xt jest szybsze od 9600 pro bo to są bajki.
ponizej masz link z grafiką i taktowaniem

04.08.2005
15:37
smile
[11]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

No i to jest dokłądnie ta karta jaką posiadam (jest dość ciężka) A maksymalne ma 450/550 :-) Chipa ma takiego jak 9600 XT (RV360). A np. porównaj sobie ta kartę z tym R9800 SE...Albo z tym 9600 i spójrz sobie na cenę...
https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12433

04.08.2005
15:38
smile
[12]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Sorry za drugiego posta. Lepiej chyba kupić kartę najlepszą ze swojej grupy niż jakiegoś przeciętniaka z kalsy wyżej, który i tak jest gorszy...

04.08.2005
16:02
smile
[13]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Ja polecam 9550 XT bo to dobra rzecz i na pewno wystarczy na długo!

04.08.2005
16:04
smile
[14]

wysiu [ ]

Wiemy, juz to pisales.

04.08.2005
16:06
[15]

techi [ Legend ]

Nie kupuj R 9550 bez wentylatora;]
Ja czekam na wentyl do vga od wczoraj:( Głupi kurier:(

04.08.2005
16:08
[16]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

wysiu--> wiem, trochę przesadziłem z tymi postami ;-) Sorry
techi --> Ten GeCube ma bardzo duży wentylator wraz z radiatorami, które chłodzą pamięci, właściwie to ten wentylator zasłania całą kartę ;-)

04.08.2005
16:44
[17]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

To jak?Ja bym byl bardziej przekonany do 9600 pro.Cos nazwa 9550 kojarzy mi sie z podkrecaniem...bleee

04.08.2005
16:59
[18]

Pamir [ Generaďż˝ ]

9600pro, 9550 zostanie ci 20zł w kieszeni a po podkręceniu będzie sie grzał niemiłosiernie... bez sensu... lepiej kupić odrazu 9600pro i sie nie bawić bo nie warto za mała różnica w kasie...

POzdrowienia Pamir

04.08.2005
17:16
[19]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

matko ludzie w jakim swiecie wy zyjecie ... i z jakimi cenami :) ja pol roku temu dalem za ASUS 9600pro BOX 2,8ns 128MB 299zł +przesylka (allegro ) nowka!!!

teraz bym sie 5 razy zastanowil czy dac za nią 270zł powiedzmy a wy tu mowicie ze za tego nendznego gecube 9550XT oplaca sie dac 370zł ???

za 300zł idzie dostac PELNE 9500pro 128MB 8x1
za 370zł 9700/pro

ostatnio skladalem zestaw i za 390zł kupilem Herkules 9700pro 2,8ns SAMSUNG

moze nie super okazja ale wkoncu Hercules (370zł byl 9700pro bulid by Ati z silencerem )
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=56193780


04.08.2005
17:45
smile
[20]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD.. --> czemu mówisz, że 9550XT jest nędzny? Nie grałeś na nim więc nie wiesz :-\ To nie jest zwykły 9550. Wkońcu dostał w benchmarku 5 gwiazdek więc na pewno nie za ładny wentylator. Przeczytaj sobi trochę o tym GeCube'ie, a dowiesz sie, że pod względem wydajności jest tak samo jak z 9600, a nawet przewyższa 9600 Pro, a do tego jest na chipsecie RV360 stosowanym w R9600XT! Miałem przedtem GF MX420 i miałem w benchmarku 2001 troche powyżej 4000 pkt, a teram mam powyżej 10000! I to o czym już wspomniałem, a co znajduje się powyżej - zajrzyjcie na te linki, które podałem powyżej a zobaczycie taktowania różnych kart i ich ceny. A zresztą popatrzcie też na inne karty i porównajcie je z tym 9550 XT. To jest bardzo dobra karta! Pozdrawiam!

04.08.2005
17:59
smile
[21]

hazard [ Pretorianin ]

Mozesz sobie nawet kupic radeona 9200 i go podkrecic do 9600

04.08.2005
18:07
smile
[22]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

<<<-------hazard

04.08.2005
18:20
[23]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

Barthez x <-- nie bądz smieszny :) i nie ucz mnie o sprzecie bo dosc gleboko w nim siedze

gecube 9550XT byl fajny jakis rok temu kiedy to po pierwsze byl montowany z memkami 2.8ns 2gie w tej cenie nie bylo nic lepszego do kupienia / po trzeciez 9600pro byl sporo drozszy / nie bylo ABITA 9550 u-guru /mial taktowanie 450/550

dzisiaj jest przewaznie z 3.6 /4ns pamieciami kreci sie okropnie / jest drogi w porownaiu z tym co potrafi ( taktowania 400/500 czyli jest SPORO SLABSZY od 9600pro 400/600
wogle jestem ciekawy czy wiesz na czym polega roznica miedzy RV350 a RV360 :)....

jak juz mowilem na dzien dzisiejszy kupownie tego kastrata (w stosunku do 9600pro) jest bez sensu jeszcze za tą kase... <lol2> wiec nie polecaj ja komus tylko dla tego zeby siebie podbudowac :) moze kiedy ja kupiles byla dobra:) ale nie dzis!!!

BTW. ja w 2001SE ma 14300pkt na 9600pro @ 530/720 w 2003 4,4k .... na R 8500 mialem 11.5k :) wiec sie nie masz raczej czym chwalic ...
i to wszystko na JIUHB 1700+ lekko @



04.08.2005
21:26
[24]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

No a z jakiej firmy?

04.08.2005
22:24
[25]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

kup to

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=59565196

napewno nie stracisz i se pograsz jakis czas.. karta ma wydajnosc 9600XT bez zadnego krecenia.. jesli wysupasz dodatkowe 70-80zł to idzie znalesc za to r 9700/9700pro

04.08.2005
22:32
[26]

Bili [ Generaďż˝ ]

Barthez x ---> Ten radeon starczy na dlugo? Zwariowales? Moj R9800SE@R9800PRO ledwo daje rady nowym gierkom wiec nie wciskaj mu kitu...

04.08.2005
22:34
[27]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

bili :) kazdy ma inne wymagania...co do gier:) jednemu 1024x max detale AA/AF nie wystarcza drogi sie 800x600 medium zadowala calkowiecie... pojecie "dobra karta" jest wzgleda bo nawet 6800ULTRA/x850PE idzie dzisiaj zadlawic....

04.08.2005
22:36
[28]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

edit : pozatym od tego jak chodzą gry zalezy jeszcze procek i pamieci :) ja przeszedlem prawie calego far cry na wery hige na moim 9600pro @ 530/780 :) i nienarzekalem na plynoosc ( fakt do luxusu czyili 60fps brakowalo ale 35-45 przewaznie bylo

04.08.2005
22:44
[29]

blood [ Killing Is My Business ]

Barthez x - 10000 pkt na 2001 ? super .. ja na gfti4200 mialem 12800

04.08.2005
22:53
smile
[30]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

Zdecydowanie 9550, sąsiad kupił nowke na allegro za 230 zł (z kosztem przysyłki) i kupił jakis wentylator do niej ze miał bardzo dobre chłodzenie i ją podkręciłtak ze jest lepsza nawet od kart za 500 zł, Takowanie ma na niej ponad 500 a rdzeń 450 MASAKRA mojim zdaniem, początkowy jej rdzen byl cos kolo 300 i taktowanie tez o wiele mniejsze niz koncowy wynik podkręcenie POLECAM 9500

05.08.2005
10:05
[31]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

450/500 to nie jest wysoko i (slabiej jak 9600pro) jak juz karta z takimi taktami jest lepsza od kart za 300zł



9500pro oferuje wydajnosc bez krecenia na poziomie 9600XT wiec warto jednak dolozyc tymbardziej ze 290zł to nie jest duzo

05.08.2005
10:09
[32]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

No a technologie?

05.08.2005
11:16
[33]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

Gadacie miedzy soba a nie odpowiadacie na moje pytania. :/
1. jaka firma r 9600 pro?

05.08.2005
11:17
[34]

pecet007 [ INSERT COIN ]

Sapphire

05.08.2005
11:26
[35]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

technologie?? przeciez i 9500pro i 9600pro obslugują dx 9.0 ps 2.0 zadnych roznic technologicznych nie ma.....

z tym ze wydajniejszy i tanszy jest 9500pro z allegro

co do frimy jesli bys sie zdecydowal na 9600pro to TYLKO PELNY z taktowaniami 400/600

HIS/sapphire/Gigabyte/Asus i za nie wiece jak 300zł

05.08.2005
11:27
smile
[36]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD.. --> kartę kupiłem miesiąc temu, jestem z niej bardoz zadowolony, kastratem ne jest bo to jest bardz ("bardzo") wyrośnięty 9550, a nie maciupki 9600 :-)
"taktowania 400/500 czyli jest SPORO SLABSZY od 9600pro 400/600"
maks. ma 450/550, a poza tym w prawie wszystkich 9600 jakie szukałem za ok. 450 zł. taktowania są śłabsze od tego 9550 XT...
Mów sobie co chcesz, ale ja jestem z tej karty bardzo zadowolony i na pewno nie zamienię się na R9600, żadnego! A jak ktoś szuka dobrej karty to nih kupi 7800 SLI i "chyba" wszystko mu pójdzie...

05.08.2005
11:44
[37]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

A r 9600 pro czasem nie obsluguje ps 2.1 ?

05.08.2005
11:47
smile
[38]

wysiu [ ]

Barthez x --> Moj wujek tez kiedys jezdzil maluchem, i twardo twierdzil, ze nic lepszego nie chce, bo i tak nie potrzebuje jezdzic szybciej, niz 120km/h.

05.08.2005
11:49
[39]

Arxel [ SperMan ]

a nielepiej dolozyc jeszcze troszeczke wiecej i kupic R9800pro :D

05.08.2005
11:54
[40]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

o tak Barthez x twierdzi ze lepiej miec malucha w wersji delux niz punto S :D:D:D

"aks. ma 450/550, a poza tym w prawie wszystkich 9600 jakie szukałem za ok. 450 zł. taktowania są śłabsze od tego 9550 XT... "

chlopie MAX taktowanie to mozesz podrecicc albo nie a jak podkrecisz do dopiero wydajnosc bedziesz mail na poziomie 9600pro zwyklego ...
i gdzie ty widziesz te radeona 9600pro za 450zł :D w jaki m swiecie ty stary zyjesz<lol2> gigabyte w sklepie widzialem za 370zł i to i tak strasznie drogo za tą karte... powtarzam ja za swojego asusa dalem 300zł a leci mi 530/780 i gdzie ty i ta twoja karta z tymi swoimi max 450/550 :)

zresztą juz pisalem gecube spartolil teraz te karty kiedys byly dobre bo mialy lepsze pamieci i nic lepszego w tej cenie nie szlo kupic na dzisiaj to jest chlan za tą kase!!!

jak juz pisalem 9500pro za 290zł i sie schowaj z tym calym 9550XT bo sie zle robi ;]

05.08.2005
11:56
smile
[41]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Arxel --> najlepiej dołożyć troche i kupić X700 albo X600 :-)
wysiu --> czyli twierdzisz, że ta karta jest taka słaba (no skoro w teście benchmarka dostała 5 gwiazdek to naprawdę musi z nią być bardzo źle ;-)? Tylko dlaczego jest ona wydajniejsza od niejednego 9600 Pro ? już nawet nie chce mi się wiele mówic, bo będę się tylko powtarzał ;-)

05.08.2005
11:59
[42]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

jakm cudem jest wydajniejsza z taktowaniem 400/500 skoro 9600pro ma 400/600 :)
chyba ze porownojesz z jakims kastratem EZ/lite a nie o takich mowimy
to tak jak bvys pisal ze punto 1.1 55KM jest szybsze od 1.2 75KM

05.08.2005
12:00
[43]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD..--> "jak juz pisalem 9500pro za 290zł i sie schowaj z tym calym 9550XT bo sie zle robi"
O tak, 9500 Pro bedzie najlepszym wyjściem :-/
I tak zamierzam sobie tę kartę wymienic, ale za ok. 2-3 LATA! Wówczas kupię albo 6600GT albo jakiegoś R X700. Ale i tak w tym czasie na pewno nie będę narzekał na mojego GeCube'a ;-)

05.08.2005
12:01
[44]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

BTW. ale zes teraz zaswiecil Barthez x X600/pro to wlasnie 9600/pro tylko ze na PCI-E.... od ktorego wlasnie mowisz ze jest szybszy niby 9550XT

05.08.2005
12:05
[45]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD..--> Co Ty z tym Punto tak się uparłeś??? ;-)
Porównaj sobie to:
https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15635
...i to:
https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13362
Jest chyba różnica, prawda? W cenie także, ale te 100 zł. opłaca się na tego X600...

05.08.2005
12:08
[46]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

stary widze ciezko do ciebie dotrzec

mowilem o prowowniau pelnego 9600pro z X600pro
a nie kastrata 400/500 z x600XT


ty widze masz swoj swiat

05.08.2005
12:18
[47]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD.. --> nie tylko ja...:-/
Ale twierdzisz, że np. lepiej kupić takiego 9600 Pro, niż jakiegoś X600? Albo tymbardziej takiego 9600 Pro niz 9550 XT?
Wejdź na www.benchmark.pl - recenzje - w wyszukiwarce Lista kategorii: Karty graficzne, Pokaż producenta sprzętu gigacube, nagrodzone gwiazdkami: 5 i przeczytaj recenzję...

05.08.2005
12:24
[48]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

stary ja ciagle mowie o pelnym 9600pro 400/600 x 600pro to nic innego jak wlasnie 9600pro na PCI-E ..... mowic jak do slupa zresztaa za 9600pro nie warto dawac wiecej jak 300zł (pelnego) a juz wogole nie wspominajac o 9550XT .........

a 5 gwiazdek to ta karta miala kiedys juz o tym pisalem kilka razy ;/kiedys byl to dobry wybór za tą cene( te karty byly jeszcze na lepszych pamieciach) ale napewno nie dzis i nie za tą kase!!!!

05.08.2005
12:28
[49]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD.. --> ale żeby była jasność, ja nie mówię, że ten 9550 XT to jest szczyt techniki i najlepsza karta na świecie...Możliwe, że 9600 Pro jest lepszy, a inny 9600 Pro jest gorszy od tego 9550 XT. Ale np. dlaczego w tym teście na wykresie 9550 XT przewyższa 9600 albo się z nim równa?

05.08.2005
12:30
[50]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

Hmm pobijecie sie jeszcze? ;]
Aby miec pelnego 9600 pro to musze go kupic z 400\600?

05.08.2005
12:32
[51]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

ty piszesz o zwyklym 9600 chyba ;] a nie o pelnym 9600 pro zreszta kaoncze juz boto nie ma juz sensu

05.08.2005
12:34
smile
[52]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Sl@YeR --> zadaj to pytanie specjaliście od 9600 Pro ;-) Każdy wie swoje i ma doświadczenie z inną karta, jakby zupełnie był powód do takiej burzliwej dyskusji :-/ Jeżeli większość uważa, że lepszy jest 9600 to kup sobie właśnie takiego...

05.08.2005
12:35
smile
[53]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

..ReD.. --> zwijamy się z tąd ;-) Pozdro for you! :-)

05.08.2005
12:37
smile
[54]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

A znacie jakies inne forum co by mi mogli ludzie odpowiedziec na moje pytanie?Bo widze ze jakies pytanie odnosnie karty graf. wyprowadza tutaj wojne wiec nie warto :/

05.08.2005
12:41
[55]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

forum.tweak.pl

tylko prosze Cie wez sie za lektóre wątkow i czytaj a nie zadawaj pytania:) takich watkow jest tam pelno

05.08.2005
12:42
[56]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

aha oki spoko :P
Paps :)
I pozdro

05.08.2005
12:49
smile
[57]

k2o [ Konsul ]

Moim zdaniem radeon 9600pro. To jest bardzo dobra firma.:)

05.08.2005
13:02
[58]

Arxel [ SperMan ]

a ja bede kupowal cos podobnego \/\/
https://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7058

05.08.2005
13:03
[59]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

radeon 9600pro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.