GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który lepszy ?

04.08.2005
11:28
smile
[1]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Który lepszy ?

Szybkie pytanie: który program lepszy ? Diskeeper czy może PerfectDisk.

Zerknijcie jeszcze proszę na poniższy link, co sądzicie o tym porównaniu ?

Pozdrawiam.

04.08.2005
11:44
[2]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Porównanie wykonał proucent PerfectDiska, a więc na 101% jest stronnicze i można je sobie rozbić o kant tyłka...

04.08.2005
11:45
[3]

MAROLL [ Hypnotize ]

Tamten lepszy....

04.08.2005
11:45
[4]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

PerfectDisk jest lepszy

04.08.2005
12:18
smile
[5]

-=]o[=- [ ZamulatoR ]

lepszy diskeeper. używałem obu to wiem.

MAROLL -> nie ma to jak konkretna wypowiedź... <lol>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.