
Dymion_N_S [ Bezimienny ]
Który lepszy ?
Szybkie pytanie: który program lepszy ? Diskeeper czy może PerfectDisk.
Zerknijcie jeszcze proszę na poniższy link, co sądzicie o tym porównaniu ?
Pozdrawiam.
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Porównanie wykonał proucent PerfectDiska, a więc na 101% jest stronnicze i można je sobie rozbić o kant tyłka...
MAROLL [ Hypnotize ]
Tamten lepszy....
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
PerfectDisk jest lepszy

-=]o[=- [ ZamulatoR ]
lepszy diskeeper. używałem obu to wiem.
MAROLL -> nie ma to jak konkretna wypowiedź... <lol>