Śrubek [ Generaďż˝ ]
Ogame.pl
Mam pytania:
1.Jak czeba w swoim sojuszu wkleic zdjecie.?
2.Jak czeba na kolorowa pisac w teks wewnetrzy lub tekst zewnetrzny.?
3.Jak czeba miec swoja strone w ogame.?

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]
o kurde . Widze że Śrubek stara sie dorównąc słynnemu Łapioł . CZEBA . ROTFL

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
lol & rotfl n/c
1. Nalezy podac adres URL obrazka
2. [fc]nazwa koloru po angielsku[/fc]
3. "Czeba" ją zrobić
I wogole kto cie zmusza? Tu nic nie trzeba :|
omfg
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
A z czego sie śmiejesz wodzu? To twój rówieśnik, raptem rok młodszy od ciebie :P
W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]
Serafin---> ale ja w jego wieku znałem już wszyskie zasady ortografi . Zresztą takie teksty poprostu mnie śmieszą
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
pfff ja w wieku 6 lat wykładałem na Uniwersytecie Jagiellońskim...
Skoro Srubek ma 10 lat (Katalog Publiczny gg) to chodzi do 3, ew. 4 klasy wiec chyba raczej nie moglbys sie w 3 lub 4 klasie nauczyc wszytskiego o ortografii.
czepianie mode off :|
Eot

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]
a Przepraszam . Powiedziałeś że on jest o rok młodszy ode mnie . Nie o rok tylko o 3 i myślałem że ma 12 lat