GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ogame.pl

04.08.2005
11:20
[1]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Ogame.pl

Mam pytania:
1.Jak czeba w swoim sojuszu wkleic zdjecie.?
2.Jak czeba na kolorowa pisac w teks wewnetrzy lub tekst zewnetrzny.?
3.Jak czeba miec swoja strone w ogame.?

04.08.2005
11:22
smile
[2]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

o kurde . Widze że Śrubek stara sie dorównąc słynnemu Łapioł . CZEBA . ROTFL

04.08.2005
11:23
smile
[3]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

lol & rotfl n/c

1. Nalezy podac adres URL obrazka
2. [fc]nazwa koloru po angielsku[/fc]
3. "Czeba" ją zrobić

I wogole kto cie zmusza? Tu nic nie trzeba :|

omfg

04.08.2005
11:24
[4]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

A z czego sie śmiejesz wodzu? To twój rówieśnik, raptem rok młodszy od ciebie :P

04.08.2005
11:26
[5]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

Serafin---> ale ja w jego wieku znałem już wszyskie zasady ortografi . Zresztą takie teksty poprostu mnie śmieszą

04.08.2005
11:29
[6]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

pfff ja w wieku 6 lat wykładałem na Uniwersytecie Jagiellońskim...

Skoro Srubek ma 10 lat (Katalog Publiczny gg) to chodzi do 3, ew. 4 klasy wiec chyba raczej nie moglbys sie w 3 lub 4 klasie nauczyc wszytskiego o ortografii.

czepianie mode off :|

Eot

04.08.2005
11:30
smile
[7]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

a Przepraszam . Powiedziałeś że on jest o rok młodszy ode mnie . Nie o rok tylko o 3 i myślałem że ma 12 lat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.