
MasterDD [ :-D ]
Drukarka laserowa, irytujacy problem :-|
Witam,
Zmienilem dzis toner w czarno-bialej drukarce laserowej Brother HL-820.
Rzecz w tym, ze toner raczej nie mial byc do wymiany.
Jak drukuje jakies strony, zwykly text, cokolwiek. To cale strony wychodza w polowie czarne, pionowo i poziomo.
Sprawdzalem na starym i na nowym tonerze. Czyscilem to co kazali w instrukcji i raczej robilem to dobrze i wiele razy.
Zamieszcze fotke, jak to wyglada.
Wlasnie dostalem cynk, ze moze to byc wina calego bebna. Dlatego czyszczenie i wymiana tonera nic nie daje.
klod______ [ Centurion ]
lasery tak maja ze po 10000 - 30000 kopi w zaleznosci od modelu drukarki trzeba wymienic beben.
PanSmok [ Konsul ]
mnie rowniez wyglada to na beben. BTW - nie zdziw sie cena materialow exploatacyjnych do brothera :P

MasterDD [ :-D ]
Dziwna sprawa :D
Minal jakis czas , nic nie drukowalem i juz wszystko jest w porzadku :)
Thx anyway ;-)