GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Drukarka laserowa, irytujacy problem :-|

04.08.2005
10:41
smile
[1]

MasterDD [ :-D ]

Drukarka laserowa, irytujacy problem :-|

Witam,

Zmienilem dzis toner w czarno-bialej drukarce laserowej Brother HL-820.
Rzecz w tym, ze toner raczej nie mial byc do wymiany.
Jak drukuje jakies strony, zwykly text, cokolwiek. To cale strony wychodza w polowie czarne, pionowo i poziomo.
Sprawdzalem na starym i na nowym tonerze. Czyscilem to co kazali w instrukcji i raczej robilem to dobrze i wiele razy.

Zamieszcze fotke, jak to wyglada.

Wlasnie dostalem cynk, ze moze to byc wina calego bebna. Dlatego czyszczenie i wymiana tonera nic nie daje.

04.08.2005
11:02
[2]

klod______ [ Centurion ]

lasery tak maja ze po 10000 - 30000 kopi w zaleznosci od modelu drukarki trzeba wymienic beben.

04.08.2005
13:47
[3]

PanSmok [ Konsul ]

mnie rowniez wyglada to na beben. BTW - nie zdziw sie cena materialow exploatacyjnych do brothera :P

05.08.2005
09:16
smile
[4]

MasterDD [ :-D ]

Dziwna sprawa :D

Minal jakis czas , nic nie drukowalem i juz wszystko jest w porzadku :)

Thx anyway ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.