GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

>>>> Filmowa lista przebojów <<<< część 28

04.08.2005
09:55
smile
[1]

marecki [ Centurion ]

>>>> Filmowa lista przebojów <<<< część 28

>>>> Filmowa lista przebojów <<<< część 28

Witamy w kolejnej części tego jakże śmiało rozwijającego się wątku;)
Zapraszamy do głosowania na Wasze ulubione produkcje filmowe:)

Regulamin:

1. W swoich typach podajemy każdy rodzaj filmu (ale nie seriale!), a także bajki , zarówno z TV, jak i kin, vhs,dvd itp. Jeśli film składa sie z paru części wówczas podajemy tylko jedną z nich,to samo dotyczy trylogii.
2. Głosować zaczynamy po podaniu 20 pozycji filmowych i trwać będzie ono 24 godziny od dodania ostataniej pozycji.
3. W każdej następnej części mogą się powtarzać filmy, które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.
4. Każdą nową pozycję dodajemy na koniec listy, uprzednio kopiując wszystkie do tej pory podane pozycje i wpisując na koniec swój nick.
5. Głosy podliczać może osoba która jest na liście stałych bywalców.
6. Głosujemy podając 3 filmy z 20 pozycji .
7. Filmy będą punktowane następująco 1miejsce - 3pkt., 2miejsce - 2pkt., 3miejsce - 1 pkt.
8. Na liście stałych bywalców znajdzie się osoba która otrzymała 5 głosów od osób na liscie stałych bywalców.
9. Na pierwszych 10 stałych bywalców,może głosować każdy.Kiedy już będzie 10 stałych bywalców wówczas tylko oni mogą głosować na osoby chętne do tej listy.
10. Każdą kolejną część może tworzyć tylko osoba która znajduje sie na stałej liście bywalców,jeśli nie będzie miała ochoty ta osoba, wówczas wyznacza inną osobę ze stałych bywalców .Jeżeli nadal nie będzie chętnej osoby wówczas może wyznaczyć kogoś z listy chętnych.
11. Za łamanie regulaminu, dana osoba nie będzie mogła głosować,ani podawać swoich typów przez miesiąc i znajdzie się oczywiście na liście osób niemile widzianych.
12. W głosowaniu nie mogą brać udział juniorzy oraz użytkownicy, którzy zarejestrowali się tego samego dnia, w któym obowiązuje dana część Filmowej listy przebojów.
13. W edycji specjalnej głosujemy na 5 filmów,które znajdują się na liście dotychczasowych zwycięzców. Filmy będą punktowane następująco: pierwsze miejsce - 5 pkt ., drugie miejsce - 4 pkt., trzecie miejsce - 3 pkt., czwarte miejsce - 2pkt., piąte miejsce - 1 pkt. Głosowanie trwać będzie 48 godz.
14. Nie można głosować na swoje filmy
15. Przy propozycjach filmów umieszczamy miniaturki okładki swojej propozycji, lub kadru z filmu (opcjonalnie)



------------------------------------------
Data Części Pierwszej: 27.06.2005
------------------------------------------

Lista stałych bywalców:

- anksma1
- Snopek
- (:AllegromańkA:)
- Łyczek
- la fessée
- DeLordeyan
- xmajorx
- chreo
- Orlando
- Skrz@t
- eMMeS
- kowal24
- Pauleta
- Coolfon
- Crash8462
- U.V. Impaler
- Tomus665
- dorotka_l
- remwall
- dudka
- katrin
- False
- krystian_|
- marecki
- Skype
- TelRad
- Deepdelver

Lista osób chętnych:

- karas_PL - 2 głosy
- _zielak_ - 2 głosy
- leontheproffesional - 2 głosy
- tomekcz - 1 głos
- Hebron - 2 głosy
- kasas - 0 głosów
- Gonsiur - 0 głosów
- DeVitoo- 0 głosów
- zoor!n - 0 głosów
- ze wsi - 0 głosów
- .:|MP3|.: - 0 głosów
- Pikuś - 0 głosów

Zwycięzcy nastepujących części:

Część 1 - Forest Gump [ Snopek ] - 6 głosów
Część 2 - Szeregowiec Ryan [ewunia] - 8 głosów
Część 3 - Milczenie owiec [Łyczek] - 6 głosów
Część 4 - Ojciec Chrzestny [Crash8462] - 6 głosów
Część 5 - Efekt motyla [ Gonsiur ] - 8 głosów
Część 6 - Dzień niepodległości [ chreo ] - 9 głosów
Część 7 - Matrix - [Crash8462] - 18 pkt
Część 8 - Pulp Fiction [Orlando] - 13 pkt
Część 9 - Epoka lodowcowa [remwall] ; Skazani na Shawshank [Snopek] -22pkt
Część 10 - Pianista [anksma1] ; Szklana Pułapka [Guzol] - 27 pkt
Część 11 - Dzień Świra [Orlando] - 30 pkt
Część 12 - Sami Swoi [ la fessée ]; Kiler [remwall] - 15pkt
Część 13 - Seksmisja [kowal24] - 37 głosów
Część 14 - Bruce Wszechmogący [ Snopek ] - 26 pkt
Część 15 - Brudny Harry [Stranger] - 18 pkt
Część 16 - Zielona Mila [ Snopek ] - 27 pkt
Część 17 - Władca Pierścieni - Powrót króla [ Skrzat ] 22 pkt
Część 18 - Cast Away / Poza światem [dorotka_ ] - 23 pkt
Część 19 - Rocky [Snopek] - 21 pkt
Część 20 - Saw (Piła) [Snopek] - 21 pkt
-------------------------------------------------------------------------------
Część 21 - Ace ventura - psi detektyw [anksma1] - 25 głosów
Część 22 - Głupi i głupszy [katrin] - 25 pkt
Część 23 - Leon Zawodowiec [marecki] - 30 głosów
Część 24 - Naga Broń [Łyczek] - 22 głosy
Część 25 - Ronin [dudka] - 17 głosów
Część 26 - Imperium kontratakuje [Hebron]
Część 27 - Dzień Swistaka [TelRad] - 19 głosów


Zwycięzcy edycji specjalnej:

Edycja Specjalna - Forest Gump [ Snopek ];Zielona Mila [ Snopek ] 41 głosów

Wyniki głosowania części poprzedniej:


I MIEJSCE <19 pkt>
8. Dzień świstaka [TelRad]
II MIEJSCE <17 pkt>
16. Fight Club [Paudyn] i 3. Telefon [ Snopek ]
III MIEJSCE <14 pkt>
2. Lista Schindlera [dudka]

Link do poprzedniej części

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-04 10:01:48]

04.08.2005
09:57
smile
[2]

marecki [ Centurion ]

No to zacznę:

1. Wojna światów [marecki]

04.08.2005
09:57
smile
[3]

xmajorx [ Paper Master ]

marecki --> nie chcę cię dołować, ale ten wątek to tragedia :P, brakuje wyboldowań i spacji w pewnych miejscach, a ta lista chętnych ?, masakra :P

04.08.2005
10:00
[4]

xmajorx [ Paper Master ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]

04.08.2005
10:13
[5]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]

04.08.2005
10:13
[6]

TelRad [ Senator ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]

04.08.2005
10:20
[7]

_Pikuś_ [ Konsul ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]

04.08.2005
10:25
[8]

Tomus665 [ Senator ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6.Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]

04.08.2005
10:26
smile
[9]

KANGUR [ Pretorianin ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i ściekli [KANGUR]

04.08.2005
10:26
smile
[10]

KANGUR [ Pretorianin ]

ups, poprawcie na "wściekli' please

04.08.2005
10:28
[11]

Tomus665 [ Senator ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]

04.08.2005
10:28
[12]

snopek9 [ Legend ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i ściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]

04.08.2005
10:29
[13]

dudka [ ! szypon ! ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Na krawędzi [dudka]

04.08.2005
10:30
[14]

_zielak_ [ bamboocha ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Na krawędzi [dudka]
9. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]

04.08.2005
10:30
[15]

Orlando [ Reservoir Dog ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Na krawędzi [dudka]
9. Shrek [Orlando]

04.08.2005
10:31
[16]

_zielak_ [ bamboocha ]

edit dla ubogich:

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]

04.08.2005
10:31
smile
[17]

dudka [ ! szypon ! ]

marecki===> a czy była już premiera Wojny Światów? A zresztą nie wiadomo o którą wersję ci chodzi, bo z tego co wiem to było kilka wersji tego filmu...

04.08.2005
10:36
[18]

crazy boy [ Khajiit ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]

04.08.2005
10:37
[19]

dudka [ ! szypon ! ]

POPRAWNA LISTA:

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]

04.08.2005
10:39
[20]

xmajorx [ Paper Master ]

TelRad --> "Nikita" to chyba serial więc trzeba go będzie usunąć z listy.

04.08.2005
10:39
smile
[21]

marecki [ Centurion ]

dudka ===> o tą wersję mi chodzi. Wydaje mi się to oczywiste... chyba
A premiera to już była

04.08.2005
10:48
smile
[22]

chreo [ I love dorotka_l ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]

04.08.2005
10:49
[23]

dorotka_l [ Konsul ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Jak ugryźć 10 milion ow [dorotka_l]

04.08.2005
10:50
[24]

dorotka_l [ Konsul ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]

04.08.2005
10:52
[25]

Mailov [ Pretorianin ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]

04.08.2005
10:52
[26]

dorotka_l [ Konsul ]

Wersja poprawna:

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]

04.08.2005
10:52
smile
[27]

Tomus665 [ Senator ]

xmajorx --> niekoniecznie , film o tym samym tytule powstał w 1990 roku a odtwórczynią głównej roli była Anne Parillaud:

04.08.2005
10:55
[28]

dudka [ ! szypon ! ]

To jest wersja poprawna:

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]

04.08.2005
11:04
[29]

Łyczek [ The King of Football ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]
16. Ognisty podmuch [Łyczek]

04.08.2005
13:42
smile
[30]

anksma1 [ BloodRayne ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]
16. Ognisty podmuch [Łyczek]
17. Mumia [anksma1]

04.08.2005
13:44
smile
[31]

dudka [ ! szypon ! ]

To jeszcze nie zebraliśmy listy???

Byłem pewien że już jest głosowanie

04.08.2005
14:24
[32]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]
16. Ognisty podmuch [Łyczek]
17. Mumia [anksma1]
18. Przerażacze [krystian_|]

04.08.2005
14:25
[33]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]
16. Ognisty podmuch [Łyczek]
17. Mumia [anksma1]
18. Przerażacze [krystian_|]
19. Mission: Impossible [Stranger]

04.08.2005
14:26
[34]

Crash8462 [ Gladiator ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]
16. Ognisty podmuch [Łyczek]
17. Mumia [anksma1]
18. Przerażacze [krystian_|]
19. Mission: Impossible [Stranger]
20. Aviator [Crash8462]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-04 14:23:53]

04.08.2005
14:27
[35]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_] - 3
9. Na krawędzi [dudka] - 2
17. Mumia [anksma1] - 1

04.08.2005
14:30
[36]

Crash8462 [ Gladiator ]

10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
19. Mission: Impossible [Stranger]

04.08.2005
14:31
[37]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

7. Szybcy i wściekli [KANGUR] -3
5. Hakerzy [Pikuś] -2
17. Mumia [anksma1] -1

04.08.2005
14:42
smile
[38]

...NathaN... [ The Godfather ]

7. Szybcy i wściekli [KANGUR] 3
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_] 2
16. Ognisty podmuch [Łyczek] 1


blisko były

19. Mission: Impossible [Stranger]
12. Shrek [Orlando]
15. American Pie [Mailov]

04.08.2005
14:45
[39]

Łyczek [ The King of Football ]

9. Na krawędzi [dudka] - 3pkt
12. Shrek [Orlando] - 2pkt
11. Kickboxer [crazy boy] - 1pkt

04.08.2005
14:51
[40]

tomekcz [ Polska ]

15. American Pie [Mailov]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
1. Wojna światów [marecki]

04.08.2005
14:58
[41]

matip [ Legionista ]

1. Wojna światów [marecki]
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx]
3. Bodyguard [remwall]
4. Nikita [TelRad]
5. Hakerzy [Pikuś]
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665]
7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
11. Kickboxer [crazy boy]
12. Shrek [Orlando]
13. Hitch [chreo]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]
15. American Pie [Mailov]
16. Ognisty podmuch [Łyczek]
17. Mumia [anksma1]
18. Przerażacze [krystian_|]
19. Mission: Impossible [Stranger]
20. Aviator [Crash8462] 21. Szeregowiec Ryan [matip]

04.08.2005
15:01
[42]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Hej hej matip -> Lista może zawierac tylko 20 pozycji;/

12. Shrek [Orlando] +3
18. Przerażacze [krystian_|] +2
19. Mission: Impossible [Stranger] +1

04.08.2005
15:05
smile
[43]

matip [ Legionista ]

aha to sorki :)

04.08.2005
15:13
smile
[44]

dudka [ ! szypon ! ]

12. Shrek [Orlando] + 3pkt
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l] + 2pkt
3. Bodyguard [remwall] + 1pkt

04.08.2005
15:19
[45]

N2,. [ Legionista ]

18. Przerażacze [krystian_|] +3
16. Ognisty podmuch [Łyczek] -2
20. Aviator [Crash8462] -1

04.08.2005
15:20
[46]

Ze wsi [ Konsul ]

18. Przerażacze [krystian_|] ---------3 pkt
12. Shrek [Orlando] ---------2
13. Hitch [chreo] -------------1

04.08.2005
15:21
smile
[47]

Łyczek [ The King of Football ]

N2,. ---> dla pozycji nt 18 dodajesz 3pkt, a dla 16, 20 odejmujesz, nieładnie :)

04.08.2005
15:22
[48]

.:|MP3|.: [ Centurion ]

16. Ognisty podmuch [Łyczek] -3
18. Przerażacze [krystian_|] -2
11. Kickboxer [crazy boy] -1

04.08.2005
15:27
[49]

fireworm [ Pretorianin ]

16. Ognisty podmuch [Łyczek] + 3
2. Winnetou cz. 1 [xmajorx] + 2
3. Bodyguard [remwall] + 1

04.08.2005
16:01
[50]

anksma1 [ BloodRayne ]

3. Bodyguard [remwall] - 3 pkt
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ] - 2 pkt
12. Shrek [Orlando] - 1 pkt

04.08.2005
16:02
[51]

Fabianos [ Legionista ]

18. Przerażacze [krystian_|] --3 pkt
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ] -2
12. Shrek [Orlando] -1


04.08.2005
18:13
[52]

Mailov [ Pretorianin ]

17. Mumia [anksma1] 3pkt
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ] 2pkt
12. Shrek [Orlando] 1pkt

04.08.2005
18:18
[53]

snopek9 [ Legend ]

15. American Pie [Mailov] 3 pkt
12. Shrek [Orlando] 2 pkt
9. Na krawędzi [dudka] 1 pkt

04.08.2005
18:19
smile
[54]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ech... mialem sie nic nie odzywac, ale skreca mnie jak widze, ze pewna osoba z czterech innych ksywek glosuje na swoj film :/ To ma byc zabawa, ludzie... tu nie ma zadnych nagrod.

04.08.2005
18:25
[55]

_Pikuś_ [ Konsul ]

19. Mission: Impossible [Stranger] 3pkt
7. Szybcy i wściekli [KANGUR] 2pkt
17. Mumia [anksma1] 1pkt

04.08.2005
18:27
[56]

dorotka_l [ Konsul ]

4. Nikita [TelRad] - 3 pkt
17. Mumia [anksma1] - 2 pkt
13. Hitch [chreo] - 1 pkt

04.08.2005
18:34
[57]

snopek9 [ Legend ]

Jezeli chodzi o ilosc postow danych uzytkownikow i to co napisal Stranger, to mozna domiemywac, ze to krystian, jak to nizej "zaraz" napisze dudka, ktory mnie ochrzanil, ze dalem edit :)

Jesli to nie On, to przepraszam...to tak na szybko analizujac watek :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-04 18:41:29]

04.08.2005
18:36
[58]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Nie bede nic ujawnial, bo nie po to dostalem uprawnienia moderatora. Nie po to chyba jednak zakladano watek zeby ludzie na wszelkie mozliwe sposoby walczyli o punkty dla "swojego" filmu.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-04 18:33:03]

04.08.2005
18:40
smile
[59]

dudka [ ! szypon ! ]

Stranger==> to ty jesteś moderatorem?
Snopek==> też podejrzewam krystiana. Ale to może być baardzo dziwny zbieg okoliczności.

NIerozumiem dlaczego niektórzy za wszelką cenę chcą wygrać. Przeciez nie gramy o "złote kalesony"! Przecież wygrać sprawiedliwie to jest wielka satysfakcja dla samego siebie. Dla mnie nie ma sensu oszukiwanie w tej zabawie. Żeby jeszcze tu były nagrody wartości 200 PLN, to bym rozumiał, ale tak?

04.08.2005
18:42
smile
[60]

dudka [ ! szypon ! ]

Snopek==> nie mogłeś prędzej wyedytować swojego posta??? Ja nie mam takiej możliwości i czasami żałuję tego.

04.08.2005
18:45
[61]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja, pomimo poczwórnych ksywek niektórych i róznych badziewi, które otrzymują sporo głosów, będę Was katował moim ukochanym Fight Club i w końcu dopnę swego ;oP

PS.
10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
12. Shrek [Orlando]
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l]


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-04 18:42:24]

04.08.2005
18:45
[62]

snopek9 [ Legend ]

dudka --> juz jest ok...

Nie wiadomo czy to On, ale jesli tak to jest to troche smieszne...

Paudyn --> a ja zaczne telefonem, IMHO genialny film :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-04 18:43:08]

04.08.2005
18:50
smile
[63]

dudka [ ! szypon ! ]

Snopek==>fajnego edita zrobiłeś :), może ta osoba co kantuje się wystraszy? Jeżeli Stranger rzeczywiście jest moderatorem to musi wiedzieć kto to robi...

04.08.2005
18:57
[64]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

a ja zaczne wkrotce katowac star trekiem

19. Mission: Impossible [Stranger] 3 pkt
6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665] 2 pkt
7. Szybcy i wściekli [KANGUR] 1 pkt

04.08.2005
19:08
[65]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Do wszystkich: Nikogo nie zamierzam obciazac. Nikogo bezposrednio nie oskarzam. Podejrzane wydalo mi sie tylko to, ze wszystkie ksywki z jednego IP zaglosowaly na film pewnej osoby... tak jak mowie... o niczym to jednak nie przesadza... byc moze ktos ma tylu kolegow, ktorzy glosuja na jego film.

04.08.2005
19:48
smile
[66]

chreo [ I love dorotka_l ]

"...Stranger to ty jesteś moderatorem...?" :-) widać jeszcze nie wszyscy Cię znają

Ostatnio jest modne: "filmy są tak słabe, że nie głosuję"
Ja jednak nie zastosuję się do powyższej zasady i postaram się ocenić 3 filmy...

12. Shrek [Orlando] -3pkt
7. Szybcy i wściekli [KANGUR] -2pkt
14. Jak ugryźć 10 milionów [dorotka_l] -1pkt

Za kilka dni będę miał cały 1 sezon serialu LOST.
Zna ktoś? :-)
Postaram się o nim wkrótce napisać tutaj:

04.08.2005
19:48
[67]

crazy boy [ Khajiit ]

12. Shrek [Orlando] 3 pkt.
9. Na krawędzi [dudka] 2 pkt.
15. American Pie [Mailov] 1 pkt.

04.08.2005
19:51
[68]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

chreo --> Lost jest swietny, ale wkurza troche to, ze sie STRASZNIE wolno rozkreca. 1 sezon wyjasnia wlasciwie 2-3 glowne watki... chociaz i tak nie do konca. Mnie serial przypadl do gustu, ale final 1 sezonu zdecydowanie mnie roczarowal... no coz, widocznie juz wtedy wiedzieli, ze bedzie drugi sezon :)

04.08.2005
20:28
[69]

TelRad [ Senator ]

19. Mission: Impossible [Stranger] 3 pkt.
15. American Pie [Mailov] 2 pkt.
12. Shrek [Orlando] 1 pkt.

04.08.2005
22:36
smile
[70]

anksma1 [ BloodRayne ]

mały upik ;-))

05.08.2005
08:13
smile
[71]

marecki [ Centurion ]

up!

05.08.2005
09:27
smile
[72]

karas_PL [ Konsul ]

12. Shrek [Orlando] +3
1. Wojna światów [marecki] +2
19. Mission: Impossible [Stranger] +1

Prosze o głosik na liscie osób chętnych....:D

05.08.2005
09:47
[73]

marecki [ Centurion ]

7. Szybcy i wściekli [KANGUR]
12. Shrek [Orlando]
5. Hakerzy [Pikuś]

05.08.2005
10:47
[74]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

15. American Pie [Mailov] - 3pkt.
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ] - 2pkt.
7. Szybcy i wściekli [KANGUR] - 1pkt.

05.08.2005
11:05
[75]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

10. Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
8. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem [ Snopek ]
9. Na krawędzi [dudka]

Dwa ostatnie z musu.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-05 11:00:58]

05.08.2005
11:41
smile
[76]

Coolfon [ Konsul ]

6. Dodgeball - Zabawy z piłką [Tomus665] - 3 punkty
15. American Pie [Mailov] - 2 punkty
17. Mumia [anksma1] - 1 punkcik

05.08.2005
14:34
smile
[77]

anksma1 [ BloodRayne ]

Wyniki głosowania:

1 miejsce
Shrek [Orlando] - 29 głosów
2 miejsce
Szybcy i wściekli [KANGUR] - 17 głosów
3 miejsce
American Pie [Mailov] ; Przerażacze [krystian_|] ;Aliens (Obcy 2: Decydujące Starcie) [_zielak_]
- 14 głosów

kolejna część w przygotowaniu



05.08.2005
14:39
[78]

anksma1 [ BloodRayne ]

nowa część

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.