GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak otworzyć plik RMVB ????

04.08.2005
05:22
smile
[1]

matirixos [ Pretorianin ]

Jak otworzyć plik RMVB ????

Ściągłem sobie torrenta programem Bit Comet. Jest tam plik w rozszerzeniu RMVB.
Może mi ktoś powiedzieć jakim programem moge to otworzyć ??

04.08.2005
05:44
[2]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

04.08.2005
06:08
[3]

Bri [ Konsul ]

musisz miec kodeki real media
ja uzywam k-lite mega codec pack i wtedy da sie ogladac w kazdym odtwarzaczu: sub-edit, vplayer itp..

04.08.2005
08:26
[4]

ormats [ Pretorianin ]

Real Alternative 1.42

04.08.2005
08:54
[5]

MGS_Saladin [ ]

VLC media player może ma wbudowaną obsługę jeśli ma to niemusisz niczego dodatkoweko instalować

04.08.2005
09:15
[6]

zioooom [ Chor��y ]

Musisz kliknac na podany plik lewym przyciskiem myszy dwa razy energicznie...To zalezy jak masz jeszcze ustawione :)))

04.08.2005
10:10
[7]

hugo [ v4 ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.