
redruM< [ Konsul ]
konkretna aukcja xD
bardzo pięknie przemyślana =)))
Yo5H [ spammajster ]
dobre dla zdesperowanych samotnikow ;P

Fett [ Avatar ]
buehehe, niezle :D

[dRaXer] [ Pretorianin ]
Zabojcza szczerosc ;]
KraVeN [ Konsul ]
:)
spoko :D
btw. zupelnie zapomnialem o tej stronce (funfromhell)

Tomus665 [ Senator ]
Ładny desperat z kolesia ...
Dorotkadk [ Konsul ]
haha dobre
Dorotkadk [ Konsul ]
haha dobre

dudka [ ! szypon ! ]
Hehe
I po kiego ludzie wystawiają coś na aukcję i tak idiotycznie to reklamują?!

QrKo [ Tibia 4ever ]
To sie nazywa mieć poczucie humoru :D
Milka^_^ [ Kinder Metal ]
Dobre i ... BYŁO. W każdym razie ja już to widziałem kiedyś
halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]
BUAHAHHA

-=]o[=- [ ZamulatoR ]
mega loooOoool

Chupacabra [ Senator ]
hehe, widzialem te aukcje na allegro :) Niezle

PanSmok [ Konsul ]
100/100
xion [ Pretorianin ]
Buahahha, co za szczerość!