
Egzorcysta21 [ Pretorianin ]
jaki program do nagrywania??
chodzi mi o plyty dvd, nagrywanie kopiowanie zgrywanie na dysk jaki program polecacie??
Mortan [ ]
nero + menadzer plików :)

Egzorcysta21 [ Pretorianin ]
nero mam jakies inne pomysly
Lutz [ Konsul ]
tcburner
hugo [ v4 ]
nero+clone CD
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
weź nera
leszo [ Run for Fun ]
nero, alcohol, do filmów DVD Shrink