GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Praca we Wrocławiu, szok niczego nie ma!

03.08.2005
23:19
smile
[1]

William_Wallace [ Pretorianin ]

Praca we Wrocławiu, szok niczego nie ma!

Skonczylem w tym roku technikum elektroniczne gdzie otrzymalem tytul tech elektronika z oceną dovra i swaidectwo maturalne rowniez dobre. Od otrzymania swiadectwa szukam codzienie pracy przegaldam oferty dzownie i nic. Skladalem CV chyba do 50 ronzych firm i centralnie nie ma pracy. Jesli są oferty to albo pzedsatwiciel handlowy (czyli wciskanie kitu ludziom) albo jacys programisci jezykow o ktorych nawet nie slsyzalem. Oferte jaka znalazlem to podcieranie tylokw w szpitalu pacjentom za 600zł smiech na sali albo magazynier na hali po 12 h dziennie za 800 zł . Dolsowie to smieszne aby nawet spokojnie za 1000 zł nie mozna popracowac. A moze wy znacie jakies oferty pracy we Wrocławiu bede wdzieczny.

03.08.2005
23:20
[2]

hugo [ v4 ]

ja trochę nie na temat

które technikum kończyłeś? to na ostrowskiego? EZN?

03.08.2005
23:22
[3]

William_Wallace [ Pretorianin ]

Na wisniowej.

03.08.2005
23:23
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no żeś stary odkrył hameryke...


dopiero teraz sie o tym dowiedziałeś ze w Polsce nie ma roboty??
...no cóż....

Sad But True*

_________________

*
©Metallica 1991 The Balck Album

03.08.2005
23:24
[5]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

W Gliwicach w restauracji szukaja kucharza. Restauracja przy placu Piastow! =]

03.08.2005
23:33
[6]

golmann [ ogame ]

bezrobocie...........

03.08.2005
23:37
[7]

snopek9 [ Legend ]

William_Wallace ---> niestety, mam ten sam problem, choc ja dopiero przed studiami...coz, robota w magazynie to tez jedyna praca jaka mi polecano :|

golmann --> tak naprawde to ten post jest skierowany do Ciebie, chlopie zlituj sie, to juz przestaje byc smieszne, napisz na tym forum choc jeden post w ktorym beda dwa zdania, to jest juz irytujace co tu robisz na GOL-u/ wiem, ze jestes mlody, ale to Ciebie usprawiedliwia tylko czesciowo, widac, ze robisz to specjalnie a nie przez niewiedze...

golmann --> zajrzyj tu VV :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4057289&N=1

Saluteer --> fakt, ale to ostatnia jego nowosc, ja sledze jego posty juz od miesiaca conajmniej...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 23:47:08]

03.08.2005
23:38
[8]

ssaq [ Generaďż˝ ]

Spoko , szukasz pracy dopiero 3-4 miesiace. W koncu znajdziesz co dobrego.

03.08.2005
23:47
[9]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

A ja wypowiem sie w stylu golmanna --> no lol gosc jest niepowazny

Coz taka prawda.

snopek9----> zapomniales dodac ze zaz kazdym razem dodaje refera ;)

03.08.2005
23:54
[10]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

Inna sprawa ze po technikum nie ma co liczyc na sowicie platna prace w Polsce(co innego Anglia czy inne Niemcy)

03.08.2005
23:55
[11]

Łyczek [ The King of Football ]

garfield ---> myślisz, że jest duża różnica ze znalezieniem pracy po technikum a liceum, jeśli tak to się grubo mylisz

04.08.2005
00:00
[12]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

to ja dorzuce kolejne stwierdzenie którym odkryje ameryke:

nie ważne czy po liceum, technikum czy nawet po studiach...
Znalezienie dobrej roboty graniczy niemal z cudem....

no oczywiście nie jeśli masz znajomości ;)

04.08.2005
00:12
smile
[13]

bartek [ ]

Zaraz zaczyna mi się drugi rok w szkole elektronicznej (technik telekomunikacji).

Wiem, że sporo osób po mojej szkole załapało się na robotę (wujas i ciotka po moim technikum + zaocznych studiach dobili kilka lat temu do stanowisk dyrektorskich w TPSA - kumpel pracuje na pół etatu w branży telekomunikacyjnej za 900 zł, jak mu dorzucą roboty to zasuwa bite 8-10 godzin, ale 1200-1500 zł ma, gadałem z nimi o tym, to powiedzieli, że za 1500 zł by im się nie chciało z domu wyjść... także muszą nieźle zarabiać - ile - nie mam pojęcia). Znam wielu gości (właściwie to znajomi rodziców/wuja), którzy rozkręcali własne biznesy po latach odkładania i harówie na jakiejś infolinii czy w BOKu (jak mieli szczęście i nie trafili jak piszesz na magazyn czy do kopania rowów) i wszyscy wrócili tam, gdzie zaczęli... Ucz się języków obcych...

04.08.2005
00:15
[14]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

Łyczek ---> z postu Williama domysliem sie ze na studia sie nie wybiera(choc moge sie mylic - myle sie?), a szanse na znalezienie pracy po studiach sa wyzsze niz po technikum. Pozatym pal licho to technikum, w Polsce ogolnie nie ma pracy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.