
William_Wallace [ Pretorianin ]
Praca we Wrocławiu, szok niczego nie ma!
Skonczylem w tym roku technikum elektroniczne gdzie otrzymalem tytul tech elektronika z oceną dovra i swaidectwo maturalne rowniez dobre. Od otrzymania swiadectwa szukam codzienie pracy przegaldam oferty dzownie i nic. Skladalem CV chyba do 50 ronzych firm i centralnie nie ma pracy. Jesli są oferty to albo pzedsatwiciel handlowy (czyli wciskanie kitu ludziom) albo jacys programisci jezykow o ktorych nawet nie slsyzalem. Oferte jaka znalazlem to podcieranie tylokw w szpitalu pacjentom za 600zł smiech na sali albo magazynier na hali po 12 h dziennie za 800 zł . Dolsowie to smieszne aby nawet spokojnie za 1000 zł nie mozna popracowac. A moze wy znacie jakies oferty pracy we Wrocławiu bede wdzieczny.
hugo [ v4 ]
ja trochę nie na temat
które technikum kończyłeś? to na ostrowskiego? EZN?
William_Wallace [ Pretorianin ]
Na wisniowej.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no żeś stary odkrył hameryke...
dopiero teraz sie o tym dowiedziałeś ze w Polsce nie ma roboty??
...no cóż....
Sad But True*
_________________
*
©Metallica 1991 The Balck Album
hopkins [ Wieczny Optymista ]
W Gliwicach w restauracji szukaja kucharza. Restauracja przy placu Piastow! =]
golmann [ ogame ]
bezrobocie...........
snopek9 [ Legend ]
William_Wallace ---> niestety, mam ten sam problem, choc ja dopiero przed studiami...coz, robota w magazynie to tez jedyna praca jaka mi polecano :|
golmann --> tak naprawde to ten post jest skierowany do Ciebie, chlopie zlituj sie, to juz przestaje byc smieszne, napisz na tym forum choc jeden post w ktorym beda dwa zdania, to jest juz irytujace co tu robisz na GOL-u/ wiem, ze jestes mlody, ale to Ciebie usprawiedliwia tylko czesciowo, widac, ze robisz to specjalnie a nie przez niewiedze...
golmann --> zajrzyj tu VV :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4057289&N=1
Saluteer --> fakt, ale to ostatnia jego nowosc, ja sledze jego posty juz od miesiaca conajmniej...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 23:47:08]
ssaq [ Generaďż˝ ]
Spoko , szukasz pracy dopiero 3-4 miesiace. W koncu znajdziesz co dobrego.
Saluteer [ Generaďż˝ ]
A ja wypowiem sie w stylu golmanna --> no lol gosc jest niepowazny
Coz taka prawda.
snopek9----> zapomniales dodac ze zaz kazdym razem dodaje refera ;)
garfield_junior [ Generaďż˝ ]
Inna sprawa ze po technikum nie ma co liczyc na sowicie platna prace w Polsce(co innego Anglia czy inne Niemcy)
Łyczek [ The King of Football ]
garfield ---> myślisz, że jest duża różnica ze znalezieniem pracy po technikum a liceum, jeśli tak to się grubo mylisz
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
to ja dorzuce kolejne stwierdzenie którym odkryje ameryke:
nie ważne czy po liceum, technikum czy nawet po studiach...
Znalezienie dobrej roboty graniczy niemal z cudem....
no oczywiście nie jeśli masz znajomości ;)

bartek [ ]
Zaraz zaczyna mi się drugi rok w szkole elektronicznej (technik telekomunikacji).
Wiem, że sporo osób po mojej szkole załapało się na robotę (wujas i ciotka po moim technikum + zaocznych studiach dobili kilka lat temu do stanowisk dyrektorskich w TPSA - kumpel pracuje na pół etatu w branży telekomunikacyjnej za 900 zł, jak mu dorzucą roboty to zasuwa bite 8-10 godzin, ale 1200-1500 zł ma, gadałem z nimi o tym, to powiedzieli, że za 1500 zł by im się nie chciało z domu wyjść... także muszą nieźle zarabiać - ile - nie mam pojęcia). Znam wielu gości (właściwie to znajomi rodziców/wuja), którzy rozkręcali własne biznesy po latach odkładania i harówie na jakiejś infolinii czy w BOKu (jak mieli szczęście i nie trafili jak piszesz na magazyn czy do kopania rowów) i wszyscy wrócili tam, gdzie zaczęli... Ucz się języków obcych...
garfield_junior [ Generaďż˝ ]
Łyczek ---> z postu Williama domysliem sie ze na studia sie nie wybiera(choc moge sie mylic - myle sie?), a szanse na znalezienie pracy po studiach sa wyzsze niz po technikum. Pozatym pal licho to technikum, w Polsce ogolnie nie ma pracy.