GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ja zwariuje z tym emulem !!!!!!! :(

03.08.2005
23:04
[1]

Iverson#3 [ Konsul ]

ja zwariuje z tym emulem !!!!!!! :(

od rana mam problem z emulem... nie moge sie polaczyc z wiekszymi serwerami... w koncu zainstalowałem jakis inny mod i poszlo na donkey server 3 ale mam 6 zrodel na jeden plik a zawsze mialem ponad 70 :( i nie idzie wrecz z tego sciagac.... na innych wersjach emula (oryginalnych tez) jest non stop dead dead dead :(( polaczenie z netem mam w 100% sprawne wszystko dziala (KAD w emule tez) w czym moze tkwic problem???

03.08.2005
23:13
smile
[2]

Iverson#3 [ Konsul ]

UP

03.08.2005
23:14
[3]

Luzer [ Music Addict ]

Przerzuć się na torrenty

03.08.2005
23:18
[4]

Iverson#3 [ Konsul ]

>>>luzer gdyby ten plik byl na torrnencie to byl sie nie zastanawiał

03.08.2005
23:22
[5]

hugo [ v4 ]

A masz High ID???

03.08.2005
23:26
[6]

Luzer [ Music Addict ]

Jaki plik? Może nie umiesz szukac

03.08.2005
23:26
[7]

Iverson#3 [ Konsul ]

no wlasnie low ale jeszcze wczoraj mialem 4 razy tyle zrodel :( a nic sie nie zmieniło na moim laczu

03.08.2005
23:28
[8]

Iverson#3 [ Konsul ]

>>Luzer Kryminalni (TVN) seria 2 odc 13

03.08.2005
23:42
[9]

Luzer [ Music Addict ]

Sa tam jakies odcinki na tdt ale chyba martwe torrenty
Fakt, do polskich seriali lepszy jest emule

04.08.2005
00:33
[10]

hugo [ v4 ]

Postaraj sie o High ID, ono daje naprawdę mocnego kopa, więcej źródeł i szybsze transfery... jak korzystasz z jakiejś sieci lokalnej, to poproś admina o przekierowanie portu (np. możesz powiedzieć że potrzebujesz go do rozmów głosowych w GG :P). ustawiasz numer portu w emulu i śmigasz na high Id

04.08.2005
00:48
[11]

qweks [ The Believer ]

Tez mam glupi problem z eMulem odinstalowalem go bo przez firewalla mi nie laczyl sie i nadal mi sie wlancza przy starcie xp czy to jakies duchy:)

04.08.2005
07:45
smile
[12]

AnnataR [ Just ]

ja zwariuje z ta policja !!!!!!! :(

od rana mam problem z glinami... nie moge nikogo okroic przy bazarze... w koncu kupilem noz sprezynowy i udalo mi sie skroic dwoch nastolatkow ale tylko dwoch przez caly dzien a zawsze mialem ponad dwunastu :( i jak mam z tego wyzyc.... a w innych miejscach (na peryferiach tez) jest non stop patrol patrol patrol :(( nozyk jest w 100% sprawny, wszystko dziala (sprezynki i w ogole) w czym moze tkwic problem???

04.08.2005
08:16
[13]

sakhar [ Animus Mundi ]

qweks --> a co miałeś za firewalla, że nie szło ustawić by przepuszczał emule?
Iverson#3 --> podstawa to mieć highID. Gdzieś się już rozpisywałem na wątku o emule jakie ma to znaczenie. A z sewerami nie możesz się połączyc bo masz lowID właśnie - większośc odrzuca takich klientów. Sprawdź sobie zatem czy coś nie blokuje Ci portu wykorzystwanego przez emule - może firewall Ci blokuje, albo router bądź też jeżeli masz sieć lokalną to admin poblokował porty.
W outpoście musisz po prostu dodać emule do zaufanych aplikacji a w nortonie dodać port 4662 (wpisać ręcznie i kliknąć add) to udostępinaych portów. Nic więcej do głowy mi nie przychodzi.
W ogóle to polecam emule z modami: pawcio mod albo sivka mod (takiego posiadam:)

04.08.2005
08:19
smile
[14]

CZŁOWIEK [ Pretorianin ]

Maż problem ściągnij sobie skazze albo coś innego jak ci emule nie chodzi :)

04.08.2005
08:36
[15]

sakhar [ Animus Mundi ]

Taaa, a razem ze skazzą masę szajsu w postaci rozmaitych spy'ów itd.

04.08.2005
09:00
[16]

Iverson#3 [ Konsul ]

wiecie co.... troche jakbym sobie z tym poradzil.... zainstalowałem pawcia i bylo dobrze(jeszcze troche malo zrodel [40] ale to nie 5 czy 6) tylko zastanawia mnie jedna rzecz.... dlaczego pawcio laczy sie z moim low id do wszystkich serwerów a np Ionix lub Xtreme mod wyrzucaja takie cos " LowID -- Trying Again (3 more attempts)" czyzby te mody nie mogly podlaczac z low id??

04.08.2005
09:16
[17]

zioooom [ Chor��y ]

poszukaj na allegro mieli coś ostatnio do emule moze jeszcze mają.
pozdro

04.08.2005
09:54
smile
[18]

legrooch [ Legend ]

LOL
A do Neo braku limitów na allegro nie mają? xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.