
tomirek [ ]
Pająk gigant w Sieradzu, nietoperz w mieszkaniu...
Co jest???
Czy to forum Superexpresu albo jakiegos Faktu????
Sandro [ METALLICA ]
Nie ma tu watku "jak robi borsuk" :)

tomirek [ ]
a teraz jeszcze borsuka zaprzęgli...
.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Jakoś n wakacje zalewają nas nowi użytkownicy z tego typu wątkami;]
Actimel [ I am what I am ]
zaraz będzie "Kotek zjadł mi płytę" albo coś innego./..

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Teraz są i mrówki
bartek2005 [ Pretorianin ]
ale to prawda o tym pająku
qaq [ Martwy Junior ]
zaraz będzie "jak karmić komara?"
qaq [ Martwy Junior ]
teraz jest "co je lew?"
hopkins [ Wieczny Optymista ]
upiordliwy juz pobiegl do soula sie poskarzyc, chociaz te watki nie lamia pod zadnym wzgledem regulaminu =/
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Jeszcze komuś mrówki spieprzyły ;-)

TiGeReK [ Pretorianin ]
moze zaloze cos w stylu ... roztocze obrabowalo mi lodowke ... ziwerzece forum ^^
qaq [ Martwy Junior ]
widać że upiordliwy jest upierdliwy

bartek2005 [ Pretorianin ]
upiordliwy jest taki zawsze
radosh [ Major Enterprise Edition ]
a teraz dorzucili jeszcze "Na moim monitorze usiadla mucha i glupio patrzy", przepraszam bardzo, ale to jest forum czy kram z dzika zwierzyna ;) ?
Actimel [ I am what I am ]
troche tego jest juz :D
gregol [ Junior ]
.:[upiordliwy]:. --> cicho siedz :) czlowiekowi sie nudz

pauleta [ Konsul ]
UWAGA zwierzaki na forum atakuja :Dhhehe
Actimel [ I am what I am ]
Patrzcie ile tego!!!!

snopek9 [ Legend ]
Nie no....dobre :)

radosh [ Major Enterprise Edition ]
Uwazajcie, bo za chwile dojda jeszcze takie watki jak "moj ptaszek wylecial z majtek" - Kamil, 15 lub "moja myszka sie poci" - Majka, lat 13
qaq [ Martwy Junior ]
kurczak chce popełnić samobójstwo - tragedia

mrEdDi [ ShoguN ]
cos w tym musi byc skoro wszytkich tak naszla chec pogadania o sprawach zwierzat musimy to uczycic i pozostawic w poamieci gola ze 3 SIERPNIA 2005 ROKU NA GOLU ODBYŁ SIĘ PIERWSZY DZIEŃ DOBROCI DLA ZWIERZĄT I IM PODOBNYM :]

leszo [ Run for Fun ]
chyba Trwam ich nadaje, może warto się zapoznac ?

qaq [ Martwy Junior ]
trzeba kiedyś znowu zorganizować dzień dobroci dla zwierząt
Kompo [ t ]
To już w sumie nie jest śmieszne.
qaq [ Martwy Junior ]
chyba usuwają wątki

mrEdDi [ ShoguN ]
nom usuwają
dobra ziomy ja wam życze udanej zabawy ze zwierzetami a teraz ide spac bo rano wyjezdzam nad morze :]
SIEMA

leszo [ Run for Fun ]
jest na sali weterynarz ?
gregol [ Junior ]
kurde PRZEPRASZM, napisalem polpowaznie o tym borsuku, pech chcial ze zaraz po nietopeprzu. Bo chcialem sie dowiedziec, jakie odglosy wydaje to zwierzatko. Bo dzis z kumpela zastanawialismy jak robi borsuk. A potem sypnela sie lawina debilnych watkow..
sorry userzy!

_zielak_ [ bamboocha ]
Nie przepraszaj... Ja tam jeste wdzięczny bo się nieźle uśmiałem :D

bartek2005 [ Pretorianin ]
przepraszam o tym pająku, ale to prawda
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
jeee dzis dzien zwierzakow, czekajcie, zaraz zaloze watek "moj kot zlapal przed chwila ptaka i przyniosl mi do pokoju" ;) jeeez co tu sie dzieje ;)
golmann [ ogame ]
no a miałem iść do zoooooo ale nie musze
leszo [ Run for Fun ]
no ja też bym znalazł sensację - dziś pod garażem leżała zdechła mysz o_0
hopkins [ Wieczny Optymista ]
leszo to nic u mnie z jakis tydzien temu ciezarowka miala wypadek i po ulicy krowy chodzily. Centrum Gliwic Pszczynska =]

Zymek_1 [ Oficer ]
a u mnie przed blokiem, przed jakimiś kilkoma minutami była walka kotów. Jeeee....
radosh [ Major Enterprise Edition ]
U mnie na balkonie wlasnie miala miejsce kocia batalia, martwych brak, wszystkie zdezerterowaly :)
shabso [ Trane ]
Bartek ale o co chodzi daj jakis link do tej wiadomosci o pająku .

[dRaXer] [ Pretorianin ]
LOL!
Znalazlem w lazience przed chwila wielkiego (10 cm dlugosci) konika polnego. Jak myslicie, zalozyc temat? :D
Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
a ja mam myszke na biurku :P

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
z pokrętełkiem i świecącym na czerwono odbytem

dHq [ Konsul ]
Punks Not Dead ------> Człowieku zakładaj bo cię wyprzedzą !!!!
Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
oj, sory :P pomysł wpadł troche poźniej :P

pauleta [ Konsul ]
hehe moze zalazo osobna kategorie o zwierzetach hheh

darek_dragon [ 42 ]
Cieszcie się lepiej, że nikt jeszcze nie zaczął zakładać wątków o mikrobach żyjących w ludzkim ciele ;]
Cześć, na mojej głowie właśnie pojawiły się dwa nowe roztocza, a ja nie mam pojęcia jak je nazwać. Czy myślicie, że Mike i Spike to dobre imiona?
gregol [ Junior ]
Gdy glaskam mojego ptaszka przez dluzszy czas, to mu z pyszczka leci taka bialawa ciecz. Co to moze byc?
hopkins [ Wieczny Optymista ]
gregol wsieklizna
czeslaw [ Legionista ]
ja mysle ze na temat tego filmiku tez mogl by byc watek :)