GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pająk gigant w Sieradzu, nietoperz w mieszkaniu...

03.08.2005
22:04
smile
[1]

tomirek [ ]

Pająk gigant w Sieradzu, nietoperz w mieszkaniu...

Co jest???

Czy to forum Superexpresu albo jakiegos Faktu????

03.08.2005
22:07
[2]

Sandro [ METALLICA ]

Nie ma tu watku "jak robi borsuk" :)

03.08.2005
22:07
smile
[3]

tomirek [ ]

a teraz jeszcze borsuka zaprzęgli...

03.08.2005
22:08
[4]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Jakoś n wakacje zalewają nas nowi użytkownicy z tego typu wątkami;]

03.08.2005
22:09
[5]

Actimel [ I am what I am ]

zaraz będzie "Kotek zjadł mi płytę" albo coś innego./..

03.08.2005
22:11
smile
[6]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Teraz są i mrówki

03.08.2005
22:11
[7]

bartek2005 [ Pretorianin ]

ale to prawda o tym pająku

03.08.2005
22:12
[8]

qaq [ Martwy Junior ]

zaraz będzie "jak karmić komara?"

03.08.2005
22:14
[9]

qaq [ Martwy Junior ]

teraz jest "co je lew?"

03.08.2005
22:14
[10]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

upiordliwy juz pobiegl do soula sie poskarzyc, chociaz te watki nie lamia pod zadnym wzgledem regulaminu =/

03.08.2005
22:15
[11]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Jeszcze komuś mrówki spieprzyły ;-)

03.08.2005
22:16
smile
[12]

TiGeReK [ Pretorianin ]

moze zaloze cos w stylu ... roztocze obrabowalo mi lodowke ... ziwerzece forum ^^

03.08.2005
22:16
[13]

qaq [ Martwy Junior ]

widać że upiordliwy jest upierdliwy

03.08.2005
22:21
smile
[14]

bartek2005 [ Pretorianin ]

upiordliwy jest taki zawsze

03.08.2005
22:21
[15]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

a teraz dorzucili jeszcze "Na moim monitorze usiadla mucha i glupio patrzy", przepraszam bardzo, ale to jest forum czy kram z dzika zwierzyna ;) ?

03.08.2005
22:24
[16]

Actimel [ I am what I am ]

troche tego jest juz :D

03.08.2005
22:25
[17]

gregol [ Junior ]

.:[upiordliwy]:. --> cicho siedz :) czlowiekowi sie nudz

03.08.2005
22:30
smile
[18]

pauleta [ Konsul ]

UWAGA zwierzaki na forum atakuja :Dhhehe

03.08.2005
22:33
[19]

Actimel [ I am what I am ]

Patrzcie ile tego!!!!

03.08.2005
22:35
smile
[20]

snopek9 [ Legend ]

Nie no....dobre :)

03.08.2005
22:37
smile
[21]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Uwazajcie, bo za chwile dojda jeszcze takie watki jak "moj ptaszek wylecial z majtek" - Kamil, 15 lub "moja myszka sie poci" - Majka, lat 13

03.08.2005
22:40
[22]

qaq [ Martwy Junior ]

kurczak chce popełnić samobójstwo - tragedia

03.08.2005
22:43
smile
[23]

mrEdDi [ ShoguN ]

cos w tym musi byc skoro wszytkich tak naszla chec pogadania o sprawach zwierzat musimy to uczycic i pozostawic w poamieci gola ze 3 SIERPNIA 2005 ROKU NA GOLU ODBYŁ SIĘ PIERWSZY DZIEŃ DOBROCI DLA ZWIERZĄT I IM PODOBNYM :]

03.08.2005
22:44
smile
[24]

leszo [ Run for Fun ]

chyba Trwam ich nadaje, może warto się zapoznac ?

03.08.2005
22:45
smile
[25]

qaq [ Martwy Junior ]

trzeba kiedyś znowu zorganizować dzień dobroci dla zwierząt

03.08.2005
22:46
[26]

Kompo [ t ]

To już w sumie nie jest śmieszne.

03.08.2005
22:47
[27]

qaq [ Martwy Junior ]

chyba usuwają wątki

03.08.2005
22:50
smile
[28]

mrEdDi [ ShoguN ]

nom usuwają
dobra ziomy ja wam życze udanej zabawy ze zwierzetami a teraz ide spac bo rano wyjezdzam nad morze :]
SIEMA

03.08.2005
22:50
smile
[29]

leszo [ Run for Fun ]

jest na sali weterynarz ?

03.08.2005
22:56
[30]

gregol [ Junior ]

kurde PRZEPRASZM, napisalem polpowaznie o tym borsuku, pech chcial ze zaraz po nietopeprzu. Bo chcialem sie dowiedziec, jakie odglosy wydaje to zwierzatko. Bo dzis z kumpela zastanawialismy jak robi borsuk. A potem sypnela sie lawina debilnych watkow..
sorry userzy!

03.08.2005
22:57
smile
[31]

_zielak_ [ bamboocha ]

Nie przepraszaj... Ja tam jeste wdzięczny bo się nieźle uśmiałem :D

03.08.2005
22:57
smile
[32]

bartek2005 [ Pretorianin ]

przepraszam o tym pająku, ale to prawda

03.08.2005
22:58
[33]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

jeee dzis dzien zwierzakow, czekajcie, zaraz zaloze watek "moj kot zlapal przed chwila ptaka i przyniosl mi do pokoju" ;) jeeez co tu sie dzieje ;)

03.08.2005
23:00
[34]

golmann [ ogame ]

no a miałem iść do zoooooo ale nie musze

03.08.2005
23:04
[35]

leszo [ Run for Fun ]

no ja też bym znalazł sensację - dziś pod garażem leżała zdechła mysz o_0

03.08.2005
23:05
[36]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

leszo to nic u mnie z jakis tydzien temu ciezarowka miala wypadek i po ulicy krowy chodzily. Centrum Gliwic Pszczynska =]

03.08.2005
23:20
smile
[37]

Zymek_1 [ Oficer ]

a u mnie przed blokiem, przed jakimiś kilkoma minutami była walka kotów. Jeeee....

03.08.2005
23:32
[38]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

U mnie na balkonie wlasnie miala miejsce kocia batalia, martwych brak, wszystkie zdezerterowaly :)

03.08.2005
23:37
[39]

shabso [ Trane ]

Bartek ale o co chodzi daj jakis link do tej wiadomosci o pająku .

03.08.2005
23:39
smile
[40]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

LOL!

Znalazlem w lazience przed chwila wielkiego (10 cm dlugosci) konika polnego. Jak myslicie, zalozyc temat? :D

03.08.2005
23:45
[41]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

a ja mam myszke na biurku :P

03.08.2005
23:46
smile
[42]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

z pokrętełkiem i świecącym na czerwono odbytem

03.08.2005
23:52
smile
[43]

dHq [ Konsul ]

Punks Not Dead ------> Człowieku zakładaj bo cię wyprzedzą !!!!

03.08.2005
23:53
[44]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

oj, sory :P pomysł wpadł troche poźniej :P

03.08.2005
23:54
smile
[45]

pauleta [ Konsul ]

hehe moze zalazo osobna kategorie o zwierzetach hheh

03.08.2005
23:57
smile
[46]

darek_dragon [ 42 ]

Cieszcie się lepiej, że nikt jeszcze nie zaczął zakładać wątków o mikrobach żyjących w ludzkim ciele ;]

Cześć, na mojej głowie właśnie pojawiły się dwa nowe roztocza, a ja nie mam pojęcia jak je nazwać. Czy myślicie, że Mike i Spike to dobre imiona?

04.08.2005
00:02
[47]

gregol [ Junior ]

Gdy glaskam mojego ptaszka przez dluzszy czas, to mu z pyszczka leci taka bialawa ciecz. Co to moze byc?

04.08.2005
00:04
[48]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

gregol wsieklizna

04.08.2005
00:08
[49]

czeslaw [ Legionista ]

ja mysle ze na temat tego filmiku tez mogl by byc watek :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.