
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Misie Pysie odc. I

bojan997 [ Parówkowy boss ]
widzialem to juz dzisiaj:)
jest jakis inny odcinek??

melkora [ Generaďż˝ ]
niezłe:)

darek_dragon [ 42 ]
Słodkie :)

[dRaXer] [ Pretorianin ]
Tego typu humor moze nie wszystkim pasowac... ale mi pasuje :D

gregol [ Junior ]
skoro o misiach to
Orlando [ Reservoir Dog ]
Super :]

Łyczek [ The King of Football ]
końcówka jest najlepsza :D

Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Błahahaha Super!!

ssaq [ Generaďż˝ ]
Co w tym smiesznego? Raczej zalosne :/
Fett [ Avatar ]
buahaha masakra :D
Dorotkadk [ Konsul ]
haha niezle :-]

CZŁOWIEK [ Pretorianin ]
śmieszne...
zdejmij to ze mie a teraz mie wypier***
to mi sie najbardziej podobało!!
xmajorx [ Paper Master ]
Niezłe, może dać ktoś bezpośredniego linka do tego pliku ?, chciałbym to ściągnąć na dysk.

.:VeGo:. [ Dragon ]
LOL

cronotrigger [ Rape Me ]
hehe ;p

dudka [ ! szypon ! ]
hahahaha
zarąbiaste
Isam [ Generaďż˝ ]
raczej żenada ... na podstawie kawału starego jak świat
choc wykonanie niezle ;]

Regis [ ]
Dowcip znany i malo oryginalny, choc niewatpliwie zabawny. Wykonanie ciekawee :P
eJay [ Gladiator ]
Jak dla mnie lipne, choc koncowka daje sporo do myslenia:)

piokos [ 5iN ]
Jak widać, humor nie dla mnie. Nawet się nie uśmiechnąłem.

Laios [ Pretorianin ]
dobre dobre :D
Koncowka najlepsza :>

hopkins [ Wieczny Optymista ]
Isam gratuluje raczej zenada. choc wykonanie niezle =]
Misie podobalo =]