Juanhijuan [ Konsul ]
Czy są na GOL-u kolekcjonerzy ??
Otóż interesuje mnie czy ktoś z Was kolekcjonuje monety, pocztówki, karty telefoniczne, itp.
Sam kolekcjonuje karty telefoniczne, muszę się pochwalić, że mam nie mały dorobek.
Chociaż mój zbiór nie jest pełny, więc chętnie wymieniłbym się z innymi kolekcjonerami.
Czy ktoś z Was byłby chętny ??

M'q [ Schattenjäger ]
Zbieram (właściwie zbietałem monety). Ale przestał mnie bawić ten sport.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Zbieram kosci. Jestem kolekcjonerem kosci. Od kurczaka poczawszy, na kosciach dinozaurow skonczywszy.

Kompo [ t ]
Mój brat zbiera monety. Mam tego już dość, wszędzie się wala ten bilon. :)
Ja kiedyś lubiłem kolekcjonować wszystko, co się dało. A teraz łapię chwilę. :D
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
Jutro, jak dobrze pójdzie, prześlę wam fotki moich (trochę dziwnych) zbiorów.

Szenk [ Master of Blaster ]
Zbieram na emeryturę :)
A tak poważnie, to książki, przeważnie fantastyczne - mam m.in. przedwojenne wydanie książki "Magja i czary" (niestety, tylko pierwszy tom), "Fabrykę absolutu" Capka wydaną w Polsce w 1947 r., czy też oprawiony rocznik czasopisma, wydawanego u nas jeszcze pod rosyjskimi zaborami, w którym wychodziły tylko powieści w odcinkach :)
Nie wspominając już o literaturze SF wydawanej u nas w latach 50., 60. i 70. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 19:27:06]
Arxel [ SperMan ]
no co wy ludzie... ze mna nie macie szans...
ja zbieralem klucze :)
dosc dawno sie tym juz nie zajmowalem ale moja mama wpadla na fajny pomysl i na dzialce , po oczyszczeniu dokladnie wszystkich kluczy powiesze je na jednej scianie bo akorat jest pusta :)
jka wszystko bedzie gotowe to napewno sie pochwale i wrzuce fotke :P:D:D

darek_dragon [ 42 ]
Kiedyś zbierałem breloczki i kapsle od Tymbarka, ale mi (na szczęście) przeszło :)
Ale książek mam dużo. Tyle, że generalnie co najwyżej z lat '90. Chyba mam jakąś lekką bibliofilię, bo każdą książkę, którą chcę przeczytać, muszę mieć na własność. Jakoś nie toleruję bibliotek ^^"

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Do niedawna kolekcjonowałem gry na PC, ale niedawno wszysto sprzedałem ;-) Z kolekcji ok. 200 gier (wszystkie pełne wersje) zostało mi może 20 :-)
SpaceCowboy [ Jenerał ]
Ja zbierałem kapsle Carlsberga do konca lipca br. ale chuy z tego wyszedl =/

Victor Sopot [ Konsul ]
Ja zbieram PLN-y,ale bez większych sukcesów.Może ktoś mie wspomoże.
Logadin [ People Can Fly ]
Yup. Gry planszowe - zważywszy jednak na ceny (50-350zł) kolekcja powiększa się powoli (1 tytuł na miesiąc) ale za to systematycznie się powiększa i za 2-3 lata będzie juz całkiem sporo pudełek na regałach.
p_e_p_s_i [ Legend ]
kiedyś zbierałem karty telefoniczne... kiedyś, bo odkąd weszły karty chipowe, zaprzestałem. a w swojej kolekcji mam ponad 500 unikalnych kart.

@$D@F [ Generaďż˝ ]
Juanhijuan -> ja mam ok 70-80 kart telefonicznych, leza u mnie w biurku i sie niszcza, jesli kogos interesuja to moze wyslac
Juanhijuan [ Konsul ]
Jeśli śa dla Ciebie zbędne, chętnie je przyjmę.

mrEdDi [ ShoguN ]
ja do wakacji zbieralem takie niewiem jak to nazwac kapselki z puszek ;P wiecie jak to wyglada no i mialem tego okolo 300 albo wiecje z kazdym wypiym napojem dodawalo mi sie jedno ale tez niektore dawali mi koledzy :P
GyLo [ Pretorianin ]
Ja rowniez zbieram karty telefoniczne, glownie polskie ale takze zagraniczne. Unikalnych mam ponad 600 i okolo 150 powtorek, wiec kolekcja calkiem pokazna. Jezeli bylaby dogodna mozliwosc to nie widze przeszkod zebysmy sie nie mieli powymieniac :)
Zymek_1 [ Oficer ]
kiedyś zbierałem kase i mam jej sporo, ale przestałem.
obecnie zbieram ot tak dla jaj nakretki od coca-coli :D hehe
Jednak kolekcjonerstwo nie jest moim hobby.

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Ja swego czasu (trzykrotnie :)) kolekcjonowałem komiksy... sporo jeszcze ich zostało :)
Kolekcjonuję (oryginalne płyty) CD ulubionego artysty, nawet.... trzech :)

qweks [ The Believer ]
A ja zbieram wszystko co zwiazane z militariami staram sie zbierac rzeczy bardziej zw z II WŚ ale jakos mi nie wychodzi b za drogie :) ale pare mundurow, lusek, pasow sie ma.
bartek2005 [ Pretorianin ]
Kolekcjonuje gazete komputer świat i cda.

Zymek_1 [ Oficer ]
co do gazet to też kilka takich zbieram :D

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Czasopism to swego czasu zbierałem nawet kilkanaście tytułów, ale i tak szybko z tego wyrosłem.
mrEdDi [ ShoguN ]
ja jeszcze kolekcjonowałem Bravo Sport'y ale jakos mi sie odwidzialo juz :P
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Kolekcjonowalem Kaczora Donalda mam nawet karte czlonka, ktora mi wyslali daawno temu =]
Juanhijuan [ Konsul ]
Więc ja też sie pochwale swoją kolekcją, mianowicie posiadam 800 kart unikalnych, oraz ok. 600 powtórek kart polskich.
W mojej koleckji znajduje się również ok. 300 kart zagranicznych i 100 chipowych .
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Mam też masę kart biletów MPK

pauleta [ Konsul ]
od nie dawna (moze godzine) sa kolekcjonarzy watkow o zwerzetach heheh
golmann [ ogame ]
kolekcjonuję posty na forum

Skype [ Konsul ]
swego czasu zbierałem karty tel., zebrało się około 300

Rellik [ Kuciland seeker ]
kiedys- komixy, znaczki czy momety.
dzis- odcinki that 70's show :D + troche zawleczek z piw :D

zuromil [ Człowiek Jazda ]
a ja kolekcjonuje medale, baretki i odznaki w Battlefield 2 ;pp

hctkko [ Firestarter ]
To lecimy:
- wycinałem z gazet i czego sie tylko dało samochody, potem wklejałem do zeszytów. W 10 zeszytach mam koło ~2000 papierków :) Bawiłem się w to jak miałem <10 lat
- znaczki
- monety (najstarsza: djenieżka z 1856 roku :D)
- uwaga: nakrętki z butelek :)
- kieedyś to były oczywiście ze snaków duperele :)
Chyba tyle :P

dudka [ ! szypon ! ]
Kiedyś zbierałem:
* plakaty sportowców (jescze mam)
* naklejki ze sportowacami
* kapsle od piw
* podkładki pod piwą (sporo tego mam)
* trochę monety (obecnie mam kilka wydań specjalnych 2 zł)
* komiksy (tego jescze zostało pełno)
* karty telefoniczne (tego też było nie mało)
* piłeczki kauczukowe
No ale że nie byłem cierpliwy, to ciągle zbierałem co innego.
Tristan9 [ Konsul ]
Zbieram(zbierałem) bilety z meczów i wymieniałem się z innymi, mam nawet jeszcze je w domu jeszcze ale jakoś ostatnio jak moim mieście zlikwidowali klub to jakoś przestałem i na meczu na stadionie się już z 2 lata nie było.
Juanhijuan [ Konsul ]
@$D@F ---> jeśli są Ci niepotrzebne, to chętnie je przyjmę.
Oto mój numer gg 1056242 prosiłbym Cię o kontkat w sprawie wysyłki.
Jeśli komuś również karty telefoniczne są zbędne....
Będą cennym uzupełnieniem mojej kolekcji.

@$D@F [ Generaďż˝ ]
nawet gg nie wlaczyles :P
Juanhijuan [ Konsul ]
Już jestem, mozesz pisać :P
P.S jestem niewidoczny
Juanhijuan [ Konsul ]
To jak ??
Dogadamy się w sparwie tej wysyłki ??
Juanhijuan [ Konsul ]
Jesteś dalej zainteresowany.
Odezwij się na gg pod numerem 1056242

@$D@F [ Generaďż˝ ]
no to moze dlatego nie dostajesz odemnie wiadomosci :P
Michal wejdz na dostepny :P

_zielak_ [ bamboocha ]
Ja jestem Łowcą Predatorów i kolekcjonuję ich czaszki. Najpierw poluję, zabijam, a potem preparuję ich czerpy i wieszam sobie w salonie nad kominkiem... Grrrrrr
;)
A na serio: kiedyś kolekcjonowałem znaczki, ale szybko mi sie znudziło :)
Juanhijuan [ Konsul ]
Już jestem dostępny :P