GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy są na GOL-u kolekcjonerzy ??

03.08.2005
19:18
[1]

Juanhijuan [ Konsul ]

Czy są na GOL-u kolekcjonerzy ??

Otóż interesuje mnie czy ktoś z Was kolekcjonuje monety, pocztówki, karty telefoniczne, itp.

Sam kolekcjonuje karty telefoniczne, muszę się pochwalić, że mam nie mały dorobek.

Chociaż mój zbiór nie jest pełny, więc chętnie wymieniłbym się z innymi kolekcjonerami.

Czy ktoś z Was byłby chętny ??

03.08.2005
19:20
smile
[2]

M'q [ Schattenjäger ]

Zbieram (właściwie zbietałem monety). Ale przestał mnie bawić ten sport.

03.08.2005
19:24
smile
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Zbieram kosci. Jestem kolekcjonerem kosci. Od kurczaka poczawszy, na kosciach dinozaurow skonczywszy.

03.08.2005
19:26
smile
[4]

Kompo [ t ]

Mój brat zbiera monety. Mam tego już dość, wszędzie się wala ten bilon. :)

Ja kiedyś lubiłem kolekcjonować wszystko, co się dało. A teraz łapię chwilę. :D

03.08.2005
19:29
[5]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

Jutro, jak dobrze pójdzie, prześlę wam fotki moich (trochę dziwnych) zbiorów.

03.08.2005
19:29
smile
[6]

Szenk [ Master of Blaster ]

Zbieram na emeryturę :)

A tak poważnie, to książki, przeważnie fantastyczne - mam m.in. przedwojenne wydanie książki "Magja i czary" (niestety, tylko pierwszy tom), "Fabrykę absolutu" Capka wydaną w Polsce w 1947 r., czy też oprawiony rocznik czasopisma, wydawanego u nas jeszcze pod rosyjskimi zaborami, w którym wychodziły tylko powieści w odcinkach :)
Nie wspominając już o literaturze SF wydawanej u nas w latach 50., 60. i 70. :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 19:27:06]

03.08.2005
19:48
[7]

Arxel [ SperMan ]

no co wy ludzie... ze mna nie macie szans...
ja zbieralem klucze :)
dosc dawno sie tym juz nie zajmowalem ale moja mama wpadla na fajny pomysl i na dzialce , po oczyszczeniu dokladnie wszystkich kluczy powiesze je na jednej scianie bo akorat jest pusta :)
jka wszystko bedzie gotowe to napewno sie pochwale i wrzuce fotke :P:D:D

03.08.2005
19:53
smile
[8]

darek_dragon [ 42 ]

Kiedyś zbierałem breloczki i kapsle od Tymbarka, ale mi (na szczęście) przeszło :)

Ale książek mam dużo. Tyle, że generalnie co najwyżej z lat '90. Chyba mam jakąś lekką bibliofilię, bo każdą książkę, którą chcę przeczytać, muszę mieć na własność. Jakoś nie toleruję bibliotek ^^"

03.08.2005
20:11
smile
[9]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Do niedawna kolekcjonowałem gry na PC, ale niedawno wszysto sprzedałem ;-) Z kolekcji ok. 200 gier (wszystkie pełne wersje) zostało mi może 20 :-)

03.08.2005
20:15
[10]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Ja zbierałem kapsle Carlsberga do konca lipca br. ale chuy z tego wyszedl =/

03.08.2005
20:16
smile
[11]

Victor Sopot [ Konsul ]

Ja zbieram PLN-y,ale bez większych sukcesów.Może ktoś mie wspomoże.

03.08.2005
20:18
[12]

Logadin [ People Can Fly ]

Yup. Gry planszowe - zważywszy jednak na ceny (50-350zł) kolekcja powiększa się powoli (1 tytuł na miesiąc) ale za to systematycznie się powiększa i za 2-3 lata będzie juz całkiem sporo pudełek na regałach.

03.08.2005
20:33
[13]

p_e_p_s_i [ Legend ]

kiedyś zbierałem karty telefoniczne... kiedyś, bo odkąd weszły karty chipowe, zaprzestałem. a w swojej kolekcji mam ponad 500 unikalnych kart.

03.08.2005
20:38
smile
[14]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

Juanhijuan -> ja mam ok 70-80 kart telefonicznych, leza u mnie w biurku i sie niszcza, jesli kogos interesuja to moze wyslac

03.08.2005
21:03
[15]

Juanhijuan [ Konsul ]

Jeśli śa dla Ciebie zbędne, chętnie je przyjmę.

03.08.2005
21:15
smile
[16]

mrEdDi [ ShoguN ]

ja do wakacji zbieralem takie niewiem jak to nazwac kapselki z puszek ;P wiecie jak to wyglada no i mialem tego okolo 300 albo wiecje z kazdym wypiym napojem dodawalo mi sie jedno ale tez niektore dawali mi koledzy :P

03.08.2005
21:25
[17]

GyLo [ Pretorianin ]

Ja rowniez zbieram karty telefoniczne, glownie polskie ale takze zagraniczne. Unikalnych mam ponad 600 i okolo 150 powtorek, wiec kolekcja calkiem pokazna. Jezeli bylaby dogodna mozliwosc to nie widze przeszkod zebysmy sie nie mieli powymieniac :)

03.08.2005
21:28
[18]

Zymek_1 [ Oficer ]

kiedyś zbierałem kase i mam jej sporo, ale przestałem.
obecnie zbieram ot tak dla jaj nakretki od coca-coli :D hehe

Jednak kolekcjonerstwo nie jest moim hobby.

03.08.2005
21:29
smile
[19]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Ja swego czasu (trzykrotnie :)) kolekcjonowałem komiksy... sporo jeszcze ich zostało :)

Kolekcjonuję (oryginalne płyty) CD ulubionego artysty, nawet.... trzech :)

03.08.2005
21:31
smile
[20]

qweks [ The Believer ]

A ja zbieram wszystko co zwiazane z militariami staram sie zbierac rzeczy bardziej zw z II WŚ ale jakos mi nie wychodzi b za drogie :) ale pare mundurow, lusek, pasow sie ma.

03.08.2005
21:35
[21]

bartek2005 [ Pretorianin ]

Kolekcjonuje gazete komputer świat i cda.

03.08.2005
21:48
smile
[22]

Zymek_1 [ Oficer ]

co do gazet to też kilka takich zbieram :D

03.08.2005
21:52
smile
[23]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Czasopism to swego czasu zbierałem nawet kilkanaście tytułów, ale i tak szybko z tego wyrosłem.

03.08.2005
22:02
[24]

mrEdDi [ ShoguN ]

ja jeszcze kolekcjonowałem Bravo Sport'y ale jakos mi sie odwidzialo juz :P

03.08.2005
22:03
[25]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Kolekcjonowalem Kaczora Donalda mam nawet karte czlonka, ktora mi wyslali daawno temu =]

03.08.2005
22:12
[26]

Juanhijuan [ Konsul ]

Więc ja też sie pochwale swoją kolekcją, mianowicie posiadam 800 kart unikalnych, oraz ok. 600 powtórek kart polskich.

W mojej koleckji znajduje się również ok. 300 kart zagranicznych i 100 chipowych .

03.08.2005
22:52
[27]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Mam też masę kart biletów MPK

03.08.2005
23:01
smile
[28]

pauleta [ Konsul ]

od nie dawna (moze godzine) sa kolekcjonarzy watkow o zwerzetach heheh

03.08.2005
23:02
[29]

golmann [ ogame ]

kolekcjonuję posty na forum

03.08.2005
23:09
smile
[30]

Skype [ Konsul ]

swego czasu zbierałem karty tel., zebrało się około 300

04.08.2005
00:13
smile
[31]

Rellik [ Kuciland seeker ]

kiedys- komixy, znaczki czy momety.
dzis- odcinki that 70's show :D + troche zawleczek z piw :D

04.08.2005
02:30
smile
[32]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

a ja kolekcjonuje medale, baretki i odznaki w Battlefield 2 ;pp

04.08.2005
08:15
smile
[33]

hctkko [ Firestarter ]

To lecimy:
- wycinałem z gazet i czego sie tylko dało samochody, potem wklejałem do zeszytów. W 10 zeszytach mam koło ~2000 papierków :) Bawiłem się w to jak miałem <10 lat
- znaczki
- monety (najstarsza: djenieżka z 1856 roku :D)
- uwaga: nakrętki z butelek :)
- kieedyś to były oczywiście ze snaków duperele :)
Chyba tyle :P

04.08.2005
10:52
smile
[34]

dudka [ ! szypon ! ]

Kiedyś zbierałem:
* plakaty sportowców (jescze mam)
* naklejki ze sportowacami
* kapsle od piw
* podkładki pod piwą (sporo tego mam)
* trochę monety (obecnie mam kilka wydań specjalnych 2 zł)
* komiksy (tego jescze zostało pełno)
* karty telefoniczne (tego też było nie mało)
* piłeczki kauczukowe

No ale że nie byłem cierpliwy, to ciągle zbierałem co innego.

04.08.2005
12:08
[35]

Tristan9 [ Konsul ]

Zbieram(zbierałem) bilety z meczów i wymieniałem się z innymi, mam nawet jeszcze je w domu jeszcze ale jakoś ostatnio jak moim mieście zlikwidowali klub to jakoś przestałem i na meczu na stadionie się już z 2 lata nie było.

05.08.2005
16:42
[36]

Juanhijuan [ Konsul ]

@$D@F ---> jeśli są Ci niepotrzebne, to chętnie je przyjmę.

Oto mój numer gg 1056242 prosiłbym Cię o kontkat w sprawie wysyłki.

Jeśli komuś również karty telefoniczne są zbędne....

Będą cennym uzupełnieniem mojej kolekcji.

05.08.2005
16:46
smile
[37]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

nawet gg nie wlaczyles :P

05.08.2005
16:48
[38]

Juanhijuan [ Konsul ]

Już jestem, mozesz pisać :P

P.S jestem niewidoczny

05.08.2005
16:53
[39]

Juanhijuan [ Konsul ]

To jak ??

Dogadamy się w sparwie tej wysyłki ??

05.08.2005
16:56
[40]

Juanhijuan [ Konsul ]

Jesteś dalej zainteresowany.

Odezwij się na gg pod numerem 1056242

05.08.2005
16:56
smile
[41]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

no to moze dlatego nie dostajesz odemnie wiadomosci :P
Michal wejdz na dostepny :P

05.08.2005
16:58
smile
[42]

_zielak_ [ bamboocha ]

Ja jestem Łowcą Predatorów i kolekcjonuję ich czaszki. Najpierw poluję, zabijam, a potem preparuję ich czerpy i wieszam sobie w salonie nad kominkiem... Grrrrrr

;)

A na serio: kiedyś kolekcjonowałem znaczki, ale szybko mi sie znudziło :)

05.08.2005
16:59
[43]

Juanhijuan [ Konsul ]

Już jestem dostępny :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.