Śrubek [ Generaďż˝ ]
Pytanie !!??
Jak czeba ustawic w kategorie komentarze ?? Prosze niech ktos mi powie
pecet007 [ INSERT COIN ]
generał i jeszcze nie wie...
KOMENTARZE są tworzone automatyczne przez skrypty gola i służą komentowaniu recenzji/gierek we flaszu itp., nie można więc stoworzyć ręcznie wpisu w tej kategorii.
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Co ??
endrzi®reloaded [ Konsul ]
Śrubek to proste TY NIE TWORZYSZ TYCH WATKOW>
Aceofbase [ El Mariachi ]
Pe-Ze-TRO!
<ani mru mru mode off>
Śrubek [ Generaďż˝ ]
A kto tworzy te watki

zawilec [ Pretorianin ]
Pankracy, Kajko i Kokosz

endrzi®reloaded [ Konsul ]
Srubek wyjasnij nam jakim cudem masz stopien GENERAL i nie wiesz taich rzeczy :-|

_zielak_ [ bamboocha ]
Cytuję Coy2K'a... Odpowiedział ci na to pytanie w 'Prośbach i pytaniach do admina' więc niewiem po co tworzysz jeszcze ten wątek... :|
Śrubek nie możesz założyć wątku w kategorii komentarze z poziomu forum. Idziesz sobie np. na gracz.info ( https://www.gry-online.pl/S009.asp ) a potem czytasz jakis ciekawy news, poradnik, zapowiedz, recenzje czy co tam jeszcze chcesz... na samym dole artykułu masz taki link jak dodaj własny komentarz ( sprawdz sam >>> https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=405). Gdy to zrobisz na forum automatycznie tworzy się wątek z kategorii komentarze o tytule takim jaki tytuł nosi skomentowany przez Ciebie materiał.
Ptosio [ Legionista ]
Wchodzisz na gracz.info, wybierasz wiadomość, a potem klikasz na "skomentuj"(czy jakoś tak). Jeśli nikt przed topą jej jeszcze nie skomentował, to utworzysz wątek w kategorii komentarze

Regis [ ]
Kto tworzy te watki? Bolek i Lolek, Tytus, Romek i Atomek oraz Dzieci z Bullerbyn :P
Niby Generał, a jakiś taki z deka nie kumaty ;)

Da5id. [ Snufkin ]
Król Maciuś Pierwszy, Asteriks i Obrerix, Załoga G, McGyver i Pipi :P
SpaceCowboy [ Jenerał ]
@Da5id
Jaki związek ma Król Maciuś I, Pipi i Załoga G? O_o
Bo właśnie szedłem dzisiaj z kuzynem i jego dziewczyną, i on mówi do nas, Król Maciuś I i Pipi, a na siebie Załoga G (fakt faktem mam na imię Maciek, ale tego porówania nie skumałem ;))
Tak więc, jaki jest związek pomiedzy nimi?

Da5id. [ Snufkin ]
SpaceCowboy ==> Jest taka piosenka "Hurtu" gdzie pojawiaja sie te wszystkie postacie ;). Nazywa sie bodajże "Załoga G"
zioooom [ Chor��y ]
Poprostu wystaw i napisz