GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie !!??

03.08.2005
17:45
[1]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Pytanie !!??

Jak czeba ustawic w kategorie komentarze ?? Prosze niech ktos mi powie

03.08.2005
17:48
[2]

pecet007 [ INSERT COIN ]

generał i jeszcze nie wie...
KOMENTARZE są tworzone automatyczne przez skrypty gola i służą komentowaniu recenzji/gierek we flaszu itp., nie można więc stoworzyć ręcznie wpisu w tej kategorii.

03.08.2005
17:52
[3]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Co ??

03.08.2005
17:54
[4]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

Śrubek to proste TY NIE TWORZYSZ TYCH WATKOW>

03.08.2005
17:54
[5]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Pe-Ze-TRO!


<ani mru mru mode off>

03.08.2005
17:56
[6]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

A kto tworzy te watki

03.08.2005
18:00
smile
[7]

zawilec [ Pretorianin ]

Pankracy, Kajko i Kokosz

03.08.2005
18:02
smile
[8]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

Srubek wyjasnij nam jakim cudem masz stopien GENERAL i nie wiesz taich rzeczy :-|

03.08.2005
18:06
smile
[9]

_zielak_ [ bamboocha ]

Cytuję Coy2K'a... Odpowiedział ci na to pytanie w 'Prośbach i pytaniach do admina' więc niewiem po co tworzysz jeszcze ten wątek... :|

Śrubek nie możesz założyć wątku w kategorii komentarze z poziomu forum. Idziesz sobie np. na gracz.info ( https://www.gry-online.pl/S009.asp ) a potem czytasz jakis ciekawy news, poradnik, zapowiedz, recenzje czy co tam jeszcze chcesz... na samym dole artykułu masz taki link jak dodaj własny komentarz ( sprawdz sam >>> https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=405). Gdy to zrobisz na forum automatycznie tworzy się wątek z kategorii komentarze o tytule takim jaki tytuł nosi skomentowany przez Ciebie materiał.

03.08.2005
18:06
[10]

Ptosio [ Legionista ]

Wchodzisz na gracz.info, wybierasz wiadomość, a potem klikasz na "skomentuj"(czy jakoś tak). Jeśli nikt przed topą jej jeszcze nie skomentował, to utworzysz wątek w kategorii komentarze

03.08.2005
18:08
smile
[11]

Regis [ ]

Kto tworzy te watki? Bolek i Lolek, Tytus, Romek i Atomek oraz Dzieci z Bullerbyn :P

Niby Generał, a jakiś taki z deka nie kumaty ;)

03.08.2005
19:11
smile
[12]

Da5id. [ Snufkin ]

Król Maciuś Pierwszy, Asteriks i Obrerix, Załoga G, McGyver i Pipi :P

03.08.2005
20:26
[13]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

@Da5id
Jaki związek ma Król Maciuś I, Pipi i Załoga G? O_o
Bo właśnie szedłem dzisiaj z kuzynem i jego dziewczyną, i on mówi do nas, Król Maciuś I i Pipi, a na siebie Załoga G (fakt faktem mam na imię Maciek, ale tego porówania nie skumałem ;))

Tak więc, jaki jest związek pomiedzy nimi?

04.08.2005
08:13
smile
[14]

Da5id. [ Snufkin ]

SpaceCowboy ==> Jest taka piosenka "Hurtu" gdzie pojawiaja sie te wszystkie postacie ;). Nazywa sie bodajże "Załoga G"

04.08.2005
09:18
[15]

zioooom [ Chor��y ]

Poprostu wystaw i napisz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.