GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - problem

03.08.2005
17:06
[1]

Marder [ Konsul ]

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - problem

Witam,

Jestem w tej ostatniej misji w Ministerstwie Obrony i zaciąłem się. Drzwi na przeciwko windy której nie można wezwać są zamknięte. Natomiast za drzwiami z zamkiem na soczewkę oka jedno pomieszczenie spenetrowałem ogłuszając dwóch kolesi jednak to drugie z zamkiem elektronicznym nie mogę otworzyć bo nie znam kodu. Złamać zabezpieczenia też nie mogę bo mam tylko jedną szansę w kombinacjach. Co robić ? Help ?

03.08.2005
17:09
[2]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

Poszukaj solucji ;)

03.08.2005
17:13
[3]

Marder [ Konsul ]

Jasne wyślij SMS-a za jedyne 6,99 dzięki :-)

03.08.2005
18:33
smile
[4]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

slyszales o czyms takim jak emule ??

03.08.2005
18:55
[5]

Orlando [ Reservoir Dog ]

poproszem o screena...

03.08.2005
19:50
[6]

Marder [ Konsul ]

Drzwi z zamkiem elektronicznym w głębi widoczny pokój, w którym było dwóch kolesi.

03.08.2005
19:53
[7]

Marder [ Konsul ]

Drugie drzwi z japońskimi napisami, a na przeciwko winda której nie można wezwać. Obydwa cele misji znajdują się z tymi drzwiami.

03.08.2005
20:05
[8]

Marder [ Konsul ]

Z pierwszymi już sobie poradziłem to jest serwerownia :)

03.08.2005
21:46
[9]

Orlando [ Reservoir Dog ]

A w serwerowni otwierasz te drzwi na 2 screenie (ale pewnie juz to wiesz :]

04.08.2005
10:15
[10]

Marder [ Konsul ]

Dokładnie :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.