GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o gg :P

03.08.2005
15:20
smile
[1]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Pytanie o gg :P

Czy jest mozliowosc zobaczeni osoby niewidocznej na gg wiem ze jest Power gg ale czy jest moze jakas inna mozliwosc :) a jak nie to skad mozna sciagnac Power gg :P

03.08.2005
15:24
smile
[2]

leszku [ Junior ]

www.programosy.pl

03.08.2005
15:26
smile
[3]

MAROLL [ Hypnotize ]

Czytak trudno jest wpisac w wyszukiwarce GOOGLE slowo: Power GG ? Jezeli nie znasz adresu wyszukiwarki GOOGLE podaje go w linku x/

03.08.2005
15:27
smile
[4]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Jest inna możliwość. Ściągnij sobie "ggtest" - mi działa bez zarzutu :)

03.08.2005
15:28
[5]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

zainstaluj z power gg

03.08.2005
15:28
smile
[6]

jethro [ Legionista ]

Maroll-> a konkretnie jeśli mu klawiturka nie działa to może skorzystać z mojego...
pierwszy link od góry...

03.08.2005
15:39
[7]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

ej po to jest fprum zeby sie pytac a wy odrazu ze szukac nie umieme ja ide po najmniejeszej lini oporu wiem jakie sa zasady wkonu na forum jest juz 3 lata

03.08.2005
15:42
smile
[8]

iNfiNity! [ 760Li ]

ja ide po najmniejeszej lini oporu

zapewniam Cię, że mniej energii zużyłbyś na wpisanie "power gg" na google niż na napisanie tych dwóch postów

03.08.2005
15:48
smile
[9]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

boshe co za ludzie

03.08.2005
15:51
smile
[10]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

Nie nashekaj tak Pszczoło,jush yest dobshe.

03.08.2005
15:56
[11]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

A jest coś takiego do tlena?

03.08.2005
15:57
smile
[12]

rulesking [ Chor��y ]

z tego co ja wiem to ni da sięzaobaczyć czy osoba sie ukrywa ...tak pisało na stronie w opisie power gg..pisali ze nie ma takiej mozliwosci...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.