GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darwinia - problem

03.08.2005
14:24
smile
[1]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Darwinia - problem

Mam pewien problem z Dariwnią, otóż w jednej z misji muszę przetransportować kilkuset Darwinian do bazy otoczone czymś w rodzaju szklanej bariery. Problem w tym, że znajduje się ona na największej środkowej wyspie, a Dariwnian zbieram i produkuje na innych porozrzucanych wokół wysepkach, niestety za nic nie mogę ich przetranspartować (nawet z pomocą oficera) na inne wyspy (nie chcą włazić w "radiowe austostrady"). Czy ktoś wie jak przeprawić tych zielonych ludków przez dużą rzekę?

03.08.2005
14:57
smile
[2]

blazerx [ Pretorianin ]

moze lodzia??

03.08.2005
15:16
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Musisz skorzystać z kanałów pomiędzy talerzami anteny. Inaczej się nie da. Najpierw przepychasz Darwinian oficerem w kierunku talerza, a później na drugą stronę.

Oczywiście zdobądź najpierw oba stanowiska z antenami i w OBU przypadkach skieruj talerze na siebie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.