
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Darwinia - problem
Mam pewien problem z Dariwnią, otóż w jednej z misji muszę przetransportować kilkuset Darwinian do bazy otoczone czymś w rodzaju szklanej bariery. Problem w tym, że znajduje się ona na największej środkowej wyspie, a Dariwnian zbieram i produkuje na innych porozrzucanych wokół wysepkach, niestety za nic nie mogę ich przetranspartować (nawet z pomocą oficera) na inne wyspy (nie chcą włazić w "radiowe austostrady"). Czy ktoś wie jak przeprawić tych zielonych ludków przez dużą rzekę?

blazerx [ Pretorianin ]
moze lodzia??
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Musisz skorzystać z kanałów pomiędzy talerzami anteny. Inaczej się nie da. Najpierw przepychasz Darwinian oficerem w kierunku talerza, a później na drugą stronę.
Oczywiście zdobądź najpierw oba stanowiska z antenami i w OBU przypadkach skieruj talerze na siebie.