GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka karta graficzna do 750 zł? Najlepiej ze stajni ATi.

03.08.2005
14:18
smile
[1]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Jaka karta graficzna do 750 zł? Najlepiej ze stajni ATi.

Karta ma być na AGPx8. Zdaje mi się, że najlepiej poczekać na ewentualne kupno karty do końca roku, bo wtedy ceny kart graficznych najbardziej maleją. Mam takie pomysły:

HIS Excalibur ATi Radeon 9800 PRO 128 MB/256 BIT ICE-Q.
... lub któryś z Radeonów X700.

A może jakąś inną kartę? Musi służyć długi czas (granie w nowsze gry).

03.08.2005
14:30
[2]

Vasago [ spamer ]

Z ATI do 750 na AGP, to bedzie... GF 6800.

03.08.2005
14:33
smile
[3]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Tysh tak myshle, Vasago. :P :D LOL, co za lolek!

03.08.2005
14:35
[4]

Vasago [ spamer ]

Synu, nie poznalbys ironii nawet jakby cie strzelila w czolo i smiejac sie uciekla na druga strone ulicy.

03.08.2005
14:35
[5]

hohner111 [ załamany życiem ]

ATI za 750zł? Zapomnij...

GF 6800 :)

A najlepiej ASUS GF 6800LE 128MB z gwarancją odblokowania 8 potoków i 2 vertexów by powstał z tego 6800GT od ASUSA :)

Ja sam kupilem za 649zł ASUSA 6800LE bez gwarancji modowalnosci a sie okazalo ze dziala OK 16 potoków i 5 vertexów i kreci sie spokojnie do 350/800Mhz i więcej :) Za tą cene nie dostaniesz ZADNEGO odpowiadającego ATI :)

03.08.2005
14:36
smile
[6]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Vasago ---> Jakie masz IQ? Bo ja cie wlasnie zrozumialem, a ty bezmyslnie odpowiadasz.

03.08.2005
14:37
[7]

Vasago [ spamer ]

To co miala znaczyc druga czesc twojej, pelnej zrozumienia, wypowiedzi?

03.08.2005
14:50
[8]

qwertyyyy [ Pretorianin ]

Pajkul -- zamilcz :P

03.08.2005
14:52
smile
[9]

pajkul [ Generaďż˝ ]

qwertyyyy ---> Zaraz tu jeszcze wyskoczysz co do tego watku: nie dopisuj sie do mojego watku! ;)

03.08.2005
14:53
smile
[10]

piokos [ 5iN ]

pajkul => czasem ogół społeczeństwa musi zniżyć się do poziomu jednostki,

03.08.2005
14:55
[11]

ratman [ Konsul ]

GF 6800 :)

OK
OK
OK
OK

03.08.2005
15:03
[12]

MAROLL [ Hypnotize ]

Zastatsuje i powiem :

GF6800LE albo GF6600GT, ja teraz kupuje GF6600 na AGP za 490zł :)



+1 do legenda

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.