GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

plisssssss hellboy

03.08.2005
13:00
smile
[1]

uczek [ Junior ]

plisssssss hellboy

pliss niech ktos poda opis do gry gdzie jest bo juz cały inter zjechałem i nic albo niech ktos napisze co zrobic w miejescu gdzie podaje chłopcu jedzenie on otwiera przejscie i co dalejjjj plisssssssssss bo szlak mnie trafi.

03.08.2005
13:06
smile
[2]

Fett [ Avatar ]

za ortografie, interpunkcje, kolokwializmy i makaronizmy Ci nie pomoge:P

03.08.2005
13:11
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

No patrz... zjechales caly inter a mnie odnalezienie solucji zajelo 3 sekundy :] Pierwszy link od gory.

03.08.2005
13:34
[4]

uczek [ Junior ]

wiesz z polskiego miałem 5 ale jak ci dzieciak skacze po głowie nie jest łatwo pisac mądralo.

03.08.2005
13:39
smile
[5]

uczek [ Junior ]

Wielkie dzieki

03.08.2005
14:14
smile
[6]

Mack5 [ GENOC1DE ]

Stranger [Gry-OnLine] <--- ale on nie wiedział o istnieniu słowa walkthrough.

03.08.2005
14:16
[7]

Luzer [ Music Addict ]

Mack5 ->to faktycznie jest bardzo śmieszne

03.08.2005
15:47
smile
[8]

uczek [ Junior ]

czy ktos moze dac normalny link do opisu gry

03.08.2005
16:02
smile
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

A co? Tamte sa nienormalne?

03.08.2005
16:05
smile
[10]

piokos [ 5iN ]

Stranger => no, jakieś takie pier....te

03.08.2005
16:07
smile
[11]

Flyby [ Outsider ]

..i strasznie ich dużo Stranger..ja się zgubiłem

03.08.2005
16:07
smile
[12]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Stranger--->prawdopodobnie dlatego że tamten poradnik jest po angielsku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.