GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RMBV - jaki player polecacie?

03.08.2005
12:43
smile
[1]

MrXX [ Pretorianin ]

RMBV - jaki player polecacie?

Jaki player polecacie do odczytywania plików RMBV?

03.08.2005
12:50
[2]

COBRA-COBRETTI [ Konsul ]

Ma być chyba RMVB=Real Media Variable Bitrate
Prawdopodobnie większość odtwarzaczy wideo sobie z tym poradzi jeśli zainstalujesz kodeki Real Alternative.
A domyślnie to powinien to odtworzyć Real Player.

03.08.2005
13:31
[3]

abu [ Senator ]

BestPlayer, RealPlayer :)

03.08.2005
13:42
smile
[4]

MGS_Saladin [ ]

VLC media player sobie pewnie poradzi :)

03.08.2005
13:47
smile
[5]

mrEdDi [ ShoguN ]

zainstaluje kodek real alternative i bedzie ci smigalo w best playerze itp z napisami

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.