
GROM Giwera [ Sołdat ]
Wejdzcie na WP.PL
Zauwazyliscie cos dziwnego?:>
... ciekawa reklama ;)
N2 [ negroz ]
Już były dwa wątki na temat reklamy na wp.

J0lo [ Legendarny Culé ]
niezły zabieg...

b166er [ Konsul ]
ja na wp mam buzki same o to chodzi ??

snopek9 [ Legend ]
Wczorja tez mnie to zdziwilo...i tez powstal watek...potem mnie zdziwilo, ze tego Firefox nie blokuje!
Kompo [ t ]
Nic nie widzę ciekawego.
Saluteer [ Generaďż˝ ]
No to sie doigrali, przerzucam sie na Onet

_nyx_ [ Generaďż˝ ]
snopek9@
Odpowiednie filtry w adblocku blokują wszystko ! :)
Vistorante [ teh_pwnerer ]
snopek9 - u mnie blokuje. :)
aliment [ KoTOR fan ]
u mnie tez blokuje, zeby zobaczyc o co chodzi musialem odpalic IE
snopek9 [ Legend ]
Zalezy pewnie od konfiguracji...ja nie chce zeby mi wszystko blokowal, czasem ( juz trzy stronki takie mialem) potrzebne sa reklamy bo stronka nie chce ruszyc...ale takie cos jak na wp powinien blokowac od razu...
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
U mnie jest normalny serwis wp. O co chodzi? Jak wygląda ta reklama? Ma ktoś screena?
snopek9 [ Legend ]
NIe dodalo screena...Firefox zawodzi...
niech ktos inny da...nie chce mi sie Opery odpalac...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 12:48:54]
Kompo [ t ]
No właśnie, co jest dziwnego?
N2 [ negroz ]
Ja mam Kerio Firewall i to on blokuje mi reklamy :)
Lechiander [ Wardancer ]
Ciekawe, kiedy na GOL-u się takie coś pojawi...
Oby nigdy...
[dRaXer] [ Pretorianin ]
Na tym forum takie niezwykle rzeczy maja srednio ok. 3 watki ;p

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]
Zymek_1 [ Oficer ]
no, u mnie też są te minki
snopek9 [ Legend ]
Ja mam wersje z- :)
heh zobacze czy Opera doda screena...
[dRaXer] --> ale moj byl chyba pierwszy :)
Refleks to ja mam...powiedzmy ...slaby :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 12:55:56]
Bzyk [ Offensive ]
wydaje mi sie, ze to bład sktyptów dhtml.. cos javascript szwankuje. Dlaczego tak sadze? Bo niekiedy jak wchodzilem byly np. same literki "p" albo niemieckie "o" - co to ma wspolnego z reklamą ?

p_e_p_s_i [ Legend ]
u mnie nawet na IE nic nie wyskoczyło... wtf?
Bullzeye_NEO [ Twoja stara ]
Ciekawa autopsja sedna informacji!

@@@ [ Generaďż˝ ]
reklama TP
Piooooooootrasq !!

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
U mnie jest normalnie. To chyba nie jest reklama.
_nyx_ [ Generaďż˝ ]
To chyba nie jest reklama.
Wirtualna Polska wraca do TPsy
Wierzyciele Wirtualnej Polski SA zakończyli proces upadłościowy spółki. Podczas wczorajszego zgromadzenia zadecydowano, że portal Wirtualna Polska z powrotem prowadzony będzie w ramach grupy TP SA.
di.com.pl
Kompo [ t ]
Czego to ma być niby reklama?
U mnie też jest normalnie, i pod IE, i pod Maxthonem, i pod Operą.
zuromil [ Człowiek Jazda ]
ja tam nic nie widze! u mnie teksty sa normalni napisane!

_nyx_ [ Generaďż˝ ]
n_e_o_s_t_r_a_d_y
wysiu [ ]
Moze to cos sie pojawia tylko ludziom, majacym neo?
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Kompo - neostrady 512
buźki zmieniają się tak samo tak ta w bannerze

snopek9 [ Legend ]
u mnie pojawila sie ta reklamy tylko wczoraj okolo pierwszej w nocy...i nie mam neo...a Firefox powinien to blokowac...na operze nic podobnego nie wystapilo o tej samej porze...
...
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
wysiu - to chyba racczej na odwrót? :)
@@@ [ Generaďż˝ ]
mozliwe, ze reklama pojawia sie tylko przy pierwszym wejsciu, u mnie juz wiecej sie nie wyswietlila, odnosniki jak wczesniej wspomnialem prowadza do promocji neo
Masterful [ Pretorianin ]
Ja mam DSL'a i też się pojawia..
wysiu [ ]
BIGos --> Na odwrot byloby logicznie:) Ale ja nie mam lacza tepsy, i ani razu mi sie nie pojawilo, w zadnej przegladarce:)
[dRaXer] [ Pretorianin ]
Jak by nie patrzec - ta reklama jest zalosna ;p w ogole zastanawiam sie czy mozna to nazwac reklama, skoro dziwi i denerwuje...
Chociaz z drugiej strony wiele reklam dziwi i denerwuje ;p
MAROLL [ Hypnotize ]
Czy to neozdrada rowniez znana jako nerwostrata stoi za tym ? Ja tam same buzki widze arghh... to cos w stylu blogu 12 latki xD

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
fajne ;D
garfield_junior [ Generaďż˝ ]
Hmm, pod firefoxem i SDI(tpnet.pl swoją drogą) nic :/ aż z ciekawości włączyłem IE, wyłączyłem Avasta! i Kerio i wprawdzie nadal nie zobaczyłem nic takiego, to jednak odkryłem pewną rzecz - na wp i onecie są banery reklamowe :O
PS. Jak to dobrze mieć FF z Adblockiem 8)
hopkins [ Wieczny Optymista ]
na fire fox normalnie =]
ale na IE masakra =]