GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wejdzcie na WP.PL

03.08.2005
12:39
smile
[1]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Wejdzcie na WP.PL

Zauwazyliscie cos dziwnego?:>







... ciekawa reklama ;)

03.08.2005
12:41
[2]

N2 [ negroz ]

Już były dwa wątki na temat reklamy na wp.

03.08.2005
12:41
smile
[3]

J0lo [ Legendarny Culé ]

niezły zabieg...

03.08.2005
12:41
smile
[4]

b166er [ Konsul ]

ja na wp mam buzki same o to chodzi ??

03.08.2005
12:42
smile
[5]

snopek9 [ Legend ]

Wczorja tez mnie to zdziwilo...i tez powstal watek...potem mnie zdziwilo, ze tego Firefox nie blokuje!

03.08.2005
12:44
[6]

Kompo [ t ]

Nic nie widzę ciekawego.

03.08.2005
12:44
[7]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

No to sie doigrali, przerzucam sie na Onet

03.08.2005
12:45
smile
[8]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

snopek9@
Odpowiednie filtry w adblocku blokują wszystko ! :)

03.08.2005
12:46
[9]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

snopek9 - u mnie blokuje. :)

03.08.2005
12:48
[10]

aliment [ KoTOR fan ]

u mnie tez blokuje, zeby zobaczyc o co chodzi musialem odpalic IE

03.08.2005
12:48
[11]

snopek9 [ Legend ]

Zalezy pewnie od konfiguracji...ja nie chce zeby mi wszystko blokowal, czasem ( juz trzy stronki takie mialem) potrzebne sa reklamy bo stronka nie chce ruszyc...ale takie cos jak na wp powinien blokowac od razu...

03.08.2005
12:49
[12]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

U mnie jest normalny serwis wp. O co chodzi? Jak wygląda ta reklama? Ma ktoś screena?

03.08.2005
12:50
[13]

snopek9 [ Legend ]

NIe dodalo screena...Firefox zawodzi...

niech ktos inny da...nie chce mi sie Opery odpalac...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 12:48:54]

03.08.2005
12:50
[14]

Kompo [ t ]

No właśnie, co jest dziwnego?

03.08.2005
12:53
[15]

N2 [ negroz ]

Ja mam Kerio Firewall i to on blokuje mi reklamy :)

03.08.2005
12:54
[16]

Lechiander [ Wardancer ]

Ciekawe, kiedy na GOL-u się takie coś pojawi...
Oby nigdy...

03.08.2005
12:55
[17]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Na tym forum takie niezwykle rzeczy maja srednio ok. 3 watki ;p

03.08.2005
12:56
smile
[18]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

03.08.2005
12:56
smile
[19]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

03.08.2005
12:57
[20]

Zymek_1 [ Oficer ]

no, u mnie też są te minki

03.08.2005
12:57
[21]

snopek9 [ Legend ]

Ja mam wersje z- :)

heh zobacze czy Opera doda screena...

[dRaXer] --> ale moj byl chyba pierwszy :)

Refleks to ja mam...powiedzmy ...slaby :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 12:55:56]

03.08.2005
12:58
[22]

Bzyk [ Offensive ]

wydaje mi sie, ze to bład sktyptów dhtml.. cos javascript szwankuje. Dlaczego tak sadze? Bo niekiedy jak wchodzilem byly np. same literki "p" albo niemieckie "o" - co to ma wspolnego z reklamą ?

03.08.2005
12:58
smile
[23]

p_e_p_s_i [ Legend ]

u mnie nawet na IE nic nie wyskoczyło... wtf?

03.08.2005
12:59
[24]

Bullzeye_NEO [ Twoja stara ]

Ciekawa autopsja sedna informacji!

03.08.2005
13:01
smile
[25]

@@@ [ Generaďż˝ ]

reklama TP
Piooooooootrasq !!

03.08.2005
13:02
smile
[26]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

U mnie jest normalnie. To chyba nie jest reklama.

03.08.2005
13:07
[27]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

To chyba nie jest reklama.

Wirtualna Polska wraca do TPsy
Wierzyciele Wirtualnej Polski SA zakończyli proces upadłościowy spółki. Podczas wczorajszego zgromadzenia zadecydowano, że portal Wirtualna Polska z powrotem prowadzony będzie w ramach grupy TP SA.


di.com.pl

03.08.2005
13:09
[28]

Kompo [ t ]

Czego to ma być niby reklama?

U mnie też jest normalnie, i pod IE, i pod Maxthonem, i pod Operą.

03.08.2005
13:10
[29]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

ja tam nic nie widze! u mnie teksty sa normalni napisane!

03.08.2005
13:10
smile
[30]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

n_e_o_s_t_r_a_d_y

03.08.2005
13:10
[31]

wysiu [ ]

Moze to cos sie pojawia tylko ludziom, majacym neo?

03.08.2005
13:13
[32]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Kompo - neostrady 512

buźki zmieniają się tak samo tak ta w bannerze

03.08.2005
13:14
smile
[33]

snopek9 [ Legend ]

u mnie pojawila sie ta reklamy tylko wczoraj okolo pierwszej w nocy...i nie mam neo...a Firefox powinien to blokowac...na operze nic podobnego nie wystapilo o tej samej porze...


...

03.08.2005
13:14
[34]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

wysiu - to chyba racczej na odwrót? :)

03.08.2005
13:15
[35]

@@@ [ Generaďż˝ ]

mozliwe, ze reklama pojawia sie tylko przy pierwszym wejsciu, u mnie juz wiecej sie nie wyswietlila, odnosniki jak wczesniej wspomnialem prowadza do promocji neo

03.08.2005
13:15
[36]

Masterful [ Pretorianin ]

Ja mam DSL'a i też się pojawia..

03.08.2005
13:16
[37]

wysiu [ ]

BIGos --> Na odwrot byloby logicznie:) Ale ja nie mam lacza tepsy, i ani razu mi sie nie pojawilo, w zadnej przegladarce:)

03.08.2005
15:20
[38]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Jak by nie patrzec - ta reklama jest zalosna ;p w ogole zastanawiam sie czy mozna to nazwac reklama, skoro dziwi i denerwuje...
Chociaz z drugiej strony wiele reklam dziwi i denerwuje ;p

03.08.2005
15:23
[39]

MAROLL [ Hypnotize ]

Czy to neozdrada rowniez znana jako nerwostrata stoi za tym ? Ja tam same buzki widze arghh... to cos w stylu blogu 12 latki xD

03.08.2005
15:25
smile
[40]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

fajne ;D

03.08.2005
15:34
[41]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

Hmm, pod firefoxem i SDI(tpnet.pl swoją drogą) nic :/ aż z ciekawości włączyłem IE, wyłączyłem Avasta! i Kerio i wprawdzie nadal nie zobaczyłem nic takiego, to jednak odkryłem pewną rzecz - na wp i onecie są banery reklamowe :O

PS. Jak to dobrze mieć FF z Adblockiem 8)

03.08.2005
15:39
[42]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

na fire fox normalnie =]
ale na IE masakra =]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.