
Mr Macia [ Legionista ]
Jakieś fajne gry...
Podajcie jakieś gry w stylu CoD, Rainbow six 3, PoP: WW...jakies jeszcze jakieś fajne RPG w co mógł bym pograć
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Baldur's Gate, Baldur's Gate II, Medal of Honor: Allied Assault, PoP:SoT =]
aliment [ KoTOR fan ]
RPG - NWN (najczystsze z rpg-ow:))
Rpg+rts - Spellforce (kapitalna giera, najlepszy klkimat fantasy jaki kiedykolwiek odczuwalem w grach)
Polecilbym jeszcze Morrowinda, ale mi sie znudzil, wiec nie bede go chwalil (po 1 przejsciu calej gry) i Diablo, ae w to najlepiej przez siec grac, a i fabuly tam nie uswiadczysz (ale gra swietna, wysoka grywalnosc)