GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakieś fajne gry...

03.08.2005
12:27
smile
[1]

Mr Macia [ Legionista ]

Jakieś fajne gry...

Podajcie jakieś gry w stylu CoD, Rainbow six 3, PoP: WW...jakies jeszcze jakieś fajne RPG w co mógł bym pograć

03.08.2005
12:29
[2]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Baldur's Gate, Baldur's Gate II, Medal of Honor: Allied Assault, PoP:SoT =]

03.08.2005
12:30
[3]

aliment [ KoTOR fan ]

RPG - NWN (najczystsze z rpg-ow:))
Rpg+rts - Spellforce (kapitalna giera, najlepszy klkimat fantasy jaki kiedykolwiek odczuwalem w grach)
Polecilbym jeszcze Morrowinda, ale mi sie znudzil, wiec nie bede go chwalil (po 1 przejsciu calej gry) i Diablo, ae w to najlepiej przez siec grac, a i fabuly tam nie uswiadczysz (ale gra swietna, wysoka grywalnosc)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.