GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ważne !!!

03.08.2005
12:12
smile
[1]

Mr Macia [ Legionista ]

Ważne !!!

Siemka...poszedł by mi far Cry na moim kompie --->procek- Sempron 2,4 ghz, ram 256 DDR, karta graficzna - GeForce 4 XFX 64mb ??? odpowiedzcie

03.08.2005
12:16
[2]

.:VeGo:. [ Dragon ]

GeForce 4 XFX 64mb co to jest ??

03.08.2005
12:19
[3]

Ace_2005 [ Pretorianin ]

FarCry - wymagania:

procesor Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, WIN95/98/ME/XP, karta grafiki 32 MB, 3 Giga na HDD.

03.08.2005
12:32
[4]

Ptosio [ Legionista ]

Jeżeli to MX to pójdzie, ale będzie wyglądał brzydko i i obraz będzie mocno skakał.

03.08.2005
12:32
[5]

wysiu [ ]

Pojsc pojdzie, tylko co to za chodzenie... Malo ramu, badziewna grafa.

03.08.2005
12:36
smile
[6]

Mr Macia [ Legionista ]

Aha więc chyba pójdzie ale jak będzies zsię mocno cieło itp. co nie będe grał...
.:VeGo:. --> GrForce 64mb taką mam karte graficzną

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.