
kylooo05 [ Legionista ]
Sony Ericson t630...pytanie
Witam wszystkich.Mam takie pytanie...czy Sony Ericscon mam mozliwosc odtwarzania plikow mp3 po zainstalowaniu(jezeli sie da) odpowiedniego programu czy odtwarzacza???pozdro.dzieki za odpowiedz.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Stawiam, że nie ma. Zresztą PO CO?
N2 [ negroz ]
nie
kylooo05 [ Legionista ]
Z tego powodu ze podoba mi sie taki bajerek w telefonie...fajna sprawa...dla mnie

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
A, chyba że tak. Nie ma to jak lans za pomocą telefonu komórkowego. Dziewuchy na to lecą.
kylooo05 [ Legionista ]
hhe...naprawde fajna sprawa...wyobraz sobie ze telefonik Ci dzwoni mp3-jką a ktoś obok ciebie mowi ze radio gdzies gra <lol>