GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sony Ericson t630...pytanie

03.08.2005
11:58
smile
[1]

kylooo05 [ Legionista ]

Sony Ericson t630...pytanie

Witam wszystkich.Mam takie pytanie...czy Sony Ericscon mam mozliwosc odtwarzania plikow mp3 po zainstalowaniu(jezeli sie da) odpowiedniego programu czy odtwarzacza???pozdro.dzieki za odpowiedz.

03.08.2005
11:59
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Stawiam, że nie ma. Zresztą PO CO?

03.08.2005
12:00
[3]

N2 [ negroz ]

nie

03.08.2005
12:03
[4]

kylooo05 [ Legionista ]

Z tego powodu ze podoba mi sie taki bajerek w telefonie...fajna sprawa...dla mnie

03.08.2005
12:10
smile
[5]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

A, chyba że tak. Nie ma to jak lans za pomocą telefonu komórkowego. Dziewuchy na to lecą.

03.08.2005
12:18
[6]

kylooo05 [ Legionista ]

hhe...naprawde fajna sprawa...wyobraz sobie ze telefonik Ci dzwoni mp3-jką a ktoś obok ciebie mowi ze radio gdzies gra <lol>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.