MAROLL [ Hypnotize ]
Opera i odswiezanie GOLa
Mam pytanie, od jakiegos tygodnia zywam Opery jako przegladarki. Mam taki problem, czy idzie ustawic jakies auto-odswiezanie forumpo kazdym wyjsciu z watku, abym nie musial tego robic recznie. Poniewaz u mnie jest tak, odswieze wchodze do watku i ciagle mam forum tak jak po poprzednim odswezeniu i musze jes odswiezac recznie. Istnieje taka opcja auto odswiezania po wyjsciu z watku ?
John Michael Kane [ Centurion ]
Preferences > Advanced > History > Check Documents ::: Always.
Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]
No raczej nie :) To juz bylaby lekka przesada... Opera jest tu tylko od wyswietlania stron, a nie od interpretowania jej tresci :) Mozesz tylko ustawic odswiezanie co zadany kawalek czasu i tyle...
Ja stosuje zwykla zasade, iz liste watkow mam w jednej zakladce, a same watki otwieram w osobnych zakladkach :) Lista mi sie odswieza co jakis czas, a watki moge sobie spokojnie czytac :)
Dagger [ Legend ]
Zależy w jaki sposób "wychodzisz" z wątku
1.Jeśli dajesz <Cofnij> Opera nie odswieży i wyświetli wersje strony z cache'u
2.Jeśli klikniesz na "Listę wątków" będziesz miał najnowszą odświeżoną listę wątków - o ile ustawiłeś w Preferencjach zgodnie z tym co napisał John Michael Kane.