GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opera i odswiezanie GOLa

03.08.2005
11:47
[1]

MAROLL [ Hypnotize ]

Opera i odswiezanie GOLa

Mam pytanie, od jakiegos tygodnia zywam Opery jako przegladarki. Mam taki problem, czy idzie ustawic jakies auto-odswiezanie forumpo kazdym wyjsciu z watku, abym nie musial tego robic recznie. Poniewaz u mnie jest tak, odswieze wchodze do watku i ciagle mam forum tak jak po poprzednim odswezeniu i musze jes odswiezac recznie. Istnieje taka opcja auto odswiezania po wyjsciu z watku ?

03.08.2005
12:10
[2]

John Michael Kane [ Centurion ]

Preferences > Advanced > History > Check Documents ::: Always.

03.08.2005
12:10
[3]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

No raczej nie :) To juz bylaby lekka przesada... Opera jest tu tylko od wyswietlania stron, a nie od interpretowania jej tresci :) Mozesz tylko ustawic odswiezanie co zadany kawalek czasu i tyle...

Ja stosuje zwykla zasade, iz liste watkow mam w jednej zakladce, a same watki otwieram w osobnych zakladkach :) Lista mi sie odswieza co jakis czas, a watki moge sobie spokojnie czytac :)

03.08.2005
12:14
[4]

Dagger [ Legend ]

Zależy w jaki sposób "wychodzisz" z wątku

1.Jeśli dajesz <Cofnij> Opera nie odswieży i wyświetli wersje strony z cache'u

2.Jeśli klikniesz na "Listę wątków" będziesz miał najnowszą odświeżoną listę wątków - o ile ustawiłeś w Preferencjach zgodnie z tym co napisał John Michael Kane.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.