GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Poszukuje 1 chetnego na atak/obrone Liga AK

03.08.2005
11:39
smile
[1]

Huscarl [ Konsul ]

Forum CM: Poszukuje 1 chetnego na atak/obrone Liga AK

Jak w temacie 2000p CA 1944 maj, atak niemcow na aliantow

ligowka

kto chetny??

03.08.2005
14:58
smile
[2]

Messiah [ Pretorianin ]

Chętnie zagram, dopiero od niedawna mam CMAKa więc zadnej rozegranej walki, ale mam doświadczenia z wcześniejszych części.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.