
Huscarl [ Konsul ]
Forum CM: Poszukuje 1 chetnego na atak/obrone Liga AK
Jak w temacie 2000p CA 1944 maj, atak niemcow na aliantow
ligowka
kto chetny??

Messiah [ Pretorianin ]
Chętnie zagram, dopiero od niedawna mam CMAKa więc zadnej rozegranej walki, ale mam doświadczenia z wcześniejszych części.