GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak

03.08.2005
11:31
[1]

TOMI@@ [ Legionista ]

Jak

Mam problem nie wiem jak sie robi obraz płyty (ponieważ chciałbym włączyć program bez płyty)
Mam program daemon , ale w nim sie tylko odtwarza obraz płyty a nie tworzy
POMOCY!!!

03.08.2005
11:32
[2]

TOMI@@ [ Legionista ]

POMYŁKA !!!!

03.08.2005
11:33
[3]

bers [ Centurion ]

zainstaluj sobie alcohol120%

03.08.2005
11:41
[4]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Po pierwsze, nie musisz zakladac kilku takich samych tematow ...
Po drugie - Alcohol120%, kreator odczytu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.