TOMI@@ [ Legionista ]
Jak
Mam problem nie wiem jak sie robi obraz płyty (ponieważ chciałbym włączyć program bez płyty)
Mam program daemon , ale w nim sie tylko odtwarza obraz płyty a nie tworzy
POMOCY!!!
TOMI@@ [ Legionista ]
POMYŁKA !!!!
bers [ Centurion ]
zainstaluj sobie alcohol120%
[dRaXer] [ Pretorianin ]
Po pierwsze, nie musisz zakladac kilku takich samych tematow ...
Po drugie - Alcohol120%, kreator odczytu.