GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sie robi obraz płyty ???? Potrzebni zdolni informatycy!!

03.08.2005
11:31
smile
[1]

TOMI@@ [ Legionista ]

Jak sie robi obraz płyty ???? Potrzebni zdolni informatycy!!

Mam problem nie wiem jak sie robi obraz płyty (ponieważ chciałbym włączyć program bez płyty)
Mam program daemon , ale w nim sie tylko odtwarza obraz płyty a nie tworzy
POMOCY!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.