GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sie robi obraz płyty ???? Potrzebni zdolni informatycy!!

03.08.2005
11:30
smile
[1]

TOMI@@ [ Legionista ]

Jak sie robi obraz płyty ???? Potrzebni zdolni informatycy!!

Mam problem nie wiem jak sie robi obraz płyty (ponieważ chciałbym włączyć program bez płyty)
Mam program daemon , ale w nim sie tylko odtwarza obraz płyty a nie tworzy
POMOCY!!!

03.08.2005
11:34
smile
[2]

bers [ Centurion ]

duzo jeszcze tych tematów załozysz ?

03.08.2005
11:50
[3]

alpha4175 [ Konsul ]


Możesz to zrobić programem Alkochol 120%.Więcej informacji znajdziesz w sieci.

03.08.2005
12:00
[4]

N2 [ negroz ]

Jeżeli masz Nero 6 Express to zamisat napędu docelowego przy kopiowaniu płyty wybierz Image Recorder.

03.08.2005
12:00
smile
[5]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

odpalasz Alcohol 120%, potem klikasz w okno "kreator odczytu"
clone cd tez robi obraz (tu chyba instrukcja niepotrzebna)
z menu nero wybierasz dodatki, a potem zapis sciezek

pozdro i nie zakladaj wiecej tylu jednakowych watkow

03.08.2005
12:15
[6]

winner [ Generaďż˝ ]

TOMI@@ -> czy do tego typu pytania są potrzebni aż zdolni informatycy, to wie prawie każdy tak myśle, jak chcesz zrobić obraz płyty CD to polecam program UltraISO, natomiast jak obraz płytki DVD to wg. mnie najlepszy do tego bedzie DVD Decrypter.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.