GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rewelacje na temat kampanii Leppera - sezon ogórkowy

03.08.2005
10:51
smile
[1]

Herr Pietrus [ Nowy stopień! ]

Rewelacje na temat kampanii Leppera - sezon ogórkowy

Zobaczcie, co znalazłem na gazeta.pl... Czy tylko mnie to nie rusza, czy komuś naprawdę sie nudzi? :-D

03.08.2005
10:52
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Najpierw cukierki, a jak juz jestes w partii to Wyborowa (o ile ja uratują:P):D

03.08.2005
10:54
[3]

Dorotkadk [ Konsul ]

:-D sloneczko za bardzo grzeje:-D

03.08.2005
10:55
smile
[4]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Hehe... IMHO to oburzające! :P
Upojenia alkoholowego od tego nie będzie, ale w ten sposób dzieci oswajają się i przyzwyczają do smaku alkoholu.
LOL :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.