
barteqq [ Konsul ]
Adidas kupil Reeboka!!!
Adidas kupil za 3mld baksow firme reebok. Wlasnie uslyszalem to w radio. Niezle ale najbardziej dobija mnie cena xD
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Nie kupił, a zamierza kupić. Nie za 3 miliardy dolarów, ale za 3.1 miliarda euro.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 10:37:18]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]
jeszcze nie.
Iverson#3 [ Konsul ]
masakra.... to Reebok tak zle prosperował???? nie potrzebnie to zrobili..... nie lubie Adidasa ;)
Saluteer [ Generaďż˝ ]
uuuuu? To niezle
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
skończy się tak że Prezes Adidasa kupi Rebooki za 35 $.

dudka [ ! szypon ! ]
ale jeszcze niedawano Reeboka reklamowali różni sportowcy, m.in. Ryan Giggs, Allen Iverson... Dziwne.
A tak wogóle to nazwa Reebok lepiej brzmi od Adidas, nie ?

Kompo [ t ]
I co to oznacza dla nas? Że Reeboka już nie będzie, czy będzie, tylko Adidas będzie właścicielem tej marki?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Uważam, że lepiej by zrobili, kupując parenaście lat temu Sofiksy.
??? [ tomi_boss ]
jedna akcja 59 dolarow :) wsumie kazdy moze byc wlascicielem reeboka w jakims tam udziele 0,000001% :D
Belert [ Generaďż˝ ]
To oznacza ze Adidas będzie sobie a Reebok sobie .Tylko pewnie w sklepach firmowych bedą i te buty i te.A i tak polowa sklepow firmowych zostanie zlikwidowana.
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
oznacza to , że jedne i drugie zdrożeją o 15-30%
MAROLL [ Hypnotize ]
adidas, reebok, nike, puma to wszystko dla mnie jeden czort :) Jak widze cos faniego to kupuje ;)
Np. Buty mam Pumy, plecak Adidasa, Koszulke Nike ;p
ormats [ Pretorianin ]
Zapomniales dodac, ze akcje podskoczyly po tej wiadomosci o 18 %.

Salado [ Pretorianin ]
I tak riboki ostatni zdrożały.
To zła wiadomość.

BuźkaMaster [ Pretorianin ]
napewno adidas tylko bedzie włascicielem reeboka !! i nadal bedziemy mogli sie cieszyc ciuchami i sprzetem reeboka!!!
REEBOK Rulez!!!!!!!!