GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Adidas kupil Reeboka!!!

03.08.2005
10:36
smile
[1]

barteqq [ Konsul ]

Adidas kupil Reeboka!!!

Adidas kupil za 3mld baksow firme reebok. Wlasnie uslyszalem to w radio. Niezle ale najbardziej dobija mnie cena xD

03.08.2005
10:39
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nie kupił, a zamierza kupić. Nie za 3 miliardy dolarów, ale za 3.1 miliarda euro.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 10:37:18]

03.08.2005
10:40
smile
[3]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

jeszcze nie.

03.08.2005
10:40
[4]

Iverson#3 [ Konsul ]

masakra.... to Reebok tak zle prosperował???? nie potrzebnie to zrobili..... nie lubie Adidasa ;)

03.08.2005
10:42
[5]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

uuuuu? To niezle

03.08.2005
10:46
[6]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

skończy się tak że Prezes Adidasa kupi Rebooki za 35 $.

03.08.2005
10:51
smile
[7]

dudka [ ! szypon ! ]

ale jeszcze niedawano Reeboka reklamowali różni sportowcy, m.in. Ryan Giggs, Allen Iverson... Dziwne.
A tak wogóle to nazwa Reebok lepiej brzmi od Adidas, nie ?

03.08.2005
10:53
smile
[8]

Kompo [ t ]

I co to oznacza dla nas? Że Reeboka już nie będzie, czy będzie, tylko Adidas będzie właścicielem tej marki?

03.08.2005
10:54
[9]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Uważam, że lepiej by zrobili, kupując parenaście lat temu Sofiksy.

03.08.2005
11:10
[10]

??? [ tomi_boss ]

jedna akcja 59 dolarow :) wsumie kazdy moze byc wlascicielem reeboka w jakims tam udziele 0,000001% :D

03.08.2005
11:13
[11]

Belert [ Generaďż˝ ]

To oznacza ze Adidas będzie sobie a Reebok sobie .Tylko pewnie w sklepach firmowych bedą i te buty i te.A i tak polowa sklepow firmowych zostanie zlikwidowana.

03.08.2005
11:33
[12]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

oznacza to , że jedne i drugie zdrożeją o 15-30%

03.08.2005
11:35
[13]

MAROLL [ Hypnotize ]

adidas, reebok, nike, puma to wszystko dla mnie jeden czort :) Jak widze cos faniego to kupuje ;)

Np. Buty mam Pumy, plecak Adidasa, Koszulke Nike ;p

03.08.2005
12:07
[14]

ormats [ Pretorianin ]

Zapomniales dodac, ze akcje podskoczyly po tej wiadomosci o 18 %.

03.08.2005
12:13
smile
[15]

Salado [ Pretorianin ]

I tak riboki ostatni zdrożały.

To zła wiadomość.

03.08.2005
12:16
smile
[16]

BuźkaMaster [ Pretorianin ]

napewno adidas tylko bedzie włascicielem reeboka !! i nadal bedziemy mogli sie cieszyc ciuchami i sprzetem reeboka!!!

REEBOK Rulez!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.