GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RAID zabija na miejscu?

03.08.2005
10:34
smile
[1]

piokos [ 5iN ]

RAID zabija na miejscu?

Pytanie jak najbardziej serio:

Kupiłem RAID Elektrofumigator (japońska odmiana, czy jak?). To taka wtyczka do kontaktu z plynem na komary i inne ustrojstwa latające.

Stąd moje pytanie: Czy jeśli to włączę do kontaktu to komar gdzieś latający po moim pokoju padnie trupem na miejscu czy wyleci przez okno (i tam może zdechnie?)

03.08.2005
10:36
[2]

wysiu [ ]

Zalezy, czy to RAID0, czy RAID1, i na jakich dyskach. Raid z Barracud zabija rybki w akwarium, a Cheetah nawet zwierzeta domowe.

03.08.2005
10:38
[3]

piokos [ 5iN ]

To jest RAID 60. 60 nocy.

03.08.2005
10:40
smile
[4]

hctkko [ Firestarter ]

Jak mu dasz mapę i namalujesz drogowskazy to może wyleci oknem :D

03.08.2005
10:40
smile
[5]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> polknij tego RAIDa to Ci pomoge :P

03.08.2005
10:42
[6]

Bili [ Generaďż˝ ]

Po raz kolejny powiem "super"
Tutaj o nic człowiek nie moze sie zapytac...

03.08.2005
10:42
smile
[7]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

piokos --> jak na miejscu to na miejscu ;-)

03.08.2005
10:43
smile
[8]

wysiu [ ]

Nie moze, bo zaraz taki Bili przylazi i offtopicuje..

03.08.2005
10:45
[9]

xmajorx [ Paper Master ]

piokos --> ten RAID tylko odpędza komary, najlepiej będzie jeśli włączysz go do kontaktu niedaleko od miejsca w którym śpisz.

03.08.2005
10:57
smile
[10]

PalooH [ mag i ster ]

wysiu ~~> czy Ty zawsze byłeś taki dziecinny ?? z tego co pamiętam to nie, ale mogę się mylić :P
Zajebiście udowadniasz, że na twoją "pomoc" zawsze można liczyć :) Czy po prostu jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to musisz zabłysnąć jakimś inteligientnym textem ? :P
bez obrazy, ale takie sytuacje ostatnio zauważyłem (może to jakieś problemy emocjonalne ?? :))

03.08.2005
10:59
[11]

wysiu [ ]

PalooH --> Pytanie bylo w kategorii 'hardware & soft', w takiej tez kategorii odpowiedzialem.
Do pytania o tepienie insektow jest raczej 'Na kazdy temat', czyz nie?

03.08.2005
11:08
smile
[12]

PalooH [ mag i ster ]

wysiu ~~> każdy może się pomylić :) ja również :)

03.08.2005
11:10
smile
[13]

piokos [ 5iN ]

wysiu => a jak inaczej nazwać wtyczkę jak nie hardware? :P

03.08.2005
11:15
smile
[14]

hctkko [ Firestarter ]

Wtyczka = plugin, czyli software :DD

03.08.2005
11:21
smile
[15]

piokos [ 5iN ]

hctkko => :D. Miałem troszkę inny tok myślowy, ale Twój niezgorszy

03.08.2005
11:27
[16]

legrooch [ Legend ]

A jak działa ten Raid1?
Jak się ułamie jeden bolec z gniazdka? Wtedy pobiera mirror z drugiego bolca?

03.08.2005
11:30
smile
[17]

N2 [ negroz ]

Alez podpucha... RAID w kategorii soft&hard to spodziewałem się innego pytania, a tu niespodzianka :) To jest takie zmylenie przeciwnika, bardzo nie ładnie <nonono>

03.08.2005
12:03
smile
[18]

Him [ Konsul ]

a mnie sie podobają takie teksty jak ktoś rzuca śmieszne,w końcu nikogo tym nie obraża ;-))

03.08.2005
12:23
[19]

Fett [ Avatar ]

wysiu - to ja juz wiem czemu moj pies i mysz takie osowiałe chodza:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.