
piokos [ 5iN ]
RAID zabija na miejscu?
Pytanie jak najbardziej serio:
Kupiłem RAID Elektrofumigator (japońska odmiana, czy jak?). To taka wtyczka do kontaktu z plynem na komary i inne ustrojstwa latające.
Stąd moje pytanie: Czy jeśli to włączę do kontaktu to komar gdzieś latający po moim pokoju padnie trupem na miejscu czy wyleci przez okno (i tam może zdechnie?)
wysiu [ ]
Zalezy, czy to RAID0, czy RAID1, i na jakich dyskach. Raid z Barracud zabija rybki w akwarium, a Cheetah nawet zwierzeta domowe.
piokos [ 5iN ]
To jest RAID 60. 60 nocy.

hctkko [ Firestarter ]
Jak mu dasz mapę i namalujesz drogowskazy to może wyleci oknem :D

Father Michael [ Padre ]
piokos -> polknij tego RAIDa to Ci pomoge :P
Bili [ Generaďż˝ ]
Po raz kolejny powiem "super"
Tutaj o nic człowiek nie moze sie zapytac...

Barthez x [ Generał b4rtez ]
piokos --> jak na miejscu to na miejscu ;-)

wysiu [ ]
Nie moze, bo zaraz taki Bili przylazi i offtopicuje..
xmajorx [ Paper Master ]
piokos --> ten RAID tylko odpędza komary, najlepiej będzie jeśli włączysz go do kontaktu niedaleko od miejsca w którym śpisz.

PalooH [ mag i ster ]
wysiu ~~> czy Ty zawsze byłeś taki dziecinny ?? z tego co pamiętam to nie, ale mogę się mylić :P
Zajebiście udowadniasz, że na twoją "pomoc" zawsze można liczyć :) Czy po prostu jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to musisz zabłysnąć jakimś inteligientnym textem ? :P
bez obrazy, ale takie sytuacje ostatnio zauważyłem (może to jakieś problemy emocjonalne ?? :))
wysiu [ ]
PalooH --> Pytanie bylo w kategorii 'hardware & soft', w takiej tez kategorii odpowiedzialem.
Do pytania o tepienie insektow jest raczej 'Na kazdy temat', czyz nie?

PalooH [ mag i ster ]
wysiu ~~> każdy może się pomylić :) ja również :)

piokos [ 5iN ]
wysiu => a jak inaczej nazwać wtyczkę jak nie hardware? :P

hctkko [ Firestarter ]
Wtyczka = plugin, czyli software :DD

piokos [ 5iN ]
hctkko => :D. Miałem troszkę inny tok myślowy, ale Twój niezgorszy
legrooch [ Legend ]
A jak działa ten Raid1?
Jak się ułamie jeden bolec z gniazdka? Wtedy pobiera mirror z drugiego bolca?

N2 [ negroz ]
Alez podpucha... RAID w kategorii soft&hard to spodziewałem się innego pytania, a tu niespodzianka :) To jest takie zmylenie przeciwnika, bardzo nie ładnie <nonono>

Him [ Konsul ]
a mnie sie podobają takie teksty jak ktoś rzuca śmieszne,w końcu nikogo tym nie obraża ;-))
Fett [ Avatar ]
wysiu - to ja juz wiem czemu moj pies i mysz takie osowiałe chodza:)