
mwmwmw [ Centurion ]
muzyka z fify 2005
Która piosenka z Fify 2005 podoba wam się najbardziej????

_zielak_ [ bamboocha ]
Jesteś szalona, mówię ci...
;)))))
mwmwmw [ Centurion ]
GUSANITO - VIVE LA VIDA
mwmwmw [ Centurion ]
A Z CIEBIE DUPEK BO JA JESTEM FACET
_zielak_ [ bamboocha ]
Spokojnie człowieku. To nie jest jakaś obelga w stsounku do ciebie, tylko fragment piosenki "Jesteś Szalona" Boyz :)

mwmwmw [ Centurion ]
Aha to sorry
:(