GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z serwerami w emule

03.08.2005
10:27
[1]

Iverson#3 [ Konsul ]

problem z serwerami w emule

cos mi sie powaliło z lista serwerów i niby mam ponad 100 ale gry wlaczam emula wyskakuje :" Na liście serwerów do podłączenia nie znaleziono poprawnych wpisów" a gdy chce sie polaczyc to wywala cos takiego "LowID -- Trying Again (attempts 1)" czy to wina ze mam lowId?? kiedys laczyłem sie bez problemu :( KAD dziala bez zarzutu.... co sie mogło stac??? cos mi pisało o pliku addresses.dat i zeby cos tam wpisac ale nie wiem co... HELP!!!!!!!!!!

03.08.2005
10:36
[2]

Iverson#3 [ Konsul ]

panowie pomozcie!!!moze podrzuci mi ktos pliki adrresses.dat i server.met??? BŁAGAM mysle ze to moze pomoc

03.08.2005
10:58
[3]

sakhar [ Animus Mundi ]

Jakbyś mi podesłał maila to bym Ci wysłał plik serwer met najlepszych serwerów :) Bądź sam sobie ściągnij ze strony:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.