Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
prosba o pomoc -- ustawienia e-mail w komorce (Siemens S65)
witam
moze ktos z Was bedzie wiedzial jak ustawic konto mailowe Interii w komorce ?
niby wpisalem wszystkie loginy, hasla, pop3 i smtp (poczta.interia.pl)
przy probie odebrania maila mam komunikat "port serwera pop3 niedostepny", a jest standardowo ustawiony na 110.
pzdr

Mack5 [ GENOC1DE ]
Nie wiem jak się dokładnie ustawia, ale dowiedziałem się w Erze, że ta usługa sama sprawdza pocztę co jakiś czas (ja mam SE K700i), np co 5min, 10min,30min itd, i każde sprawdzenie poczty kosztuje 1 minutę abonamentu. Dlatego odpuściłem sobie, a jak chcesz sobie to ustawić to zadzwoń na BOK Ery i ta babka Ci poda do każdego modelu konfigurację maila.