GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosba o pomoc -- ustawienia e-mail w komorce (Siemens S65)

03.08.2005
09:34
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

prosba o pomoc -- ustawienia e-mail w komorce (Siemens S65)

witam

moze ktos z Was bedzie wiedzial jak ustawic konto mailowe Interii w komorce ?

niby wpisalem wszystkie loginy, hasla, pop3 i smtp (poczta.interia.pl)

przy probie odebrania maila mam komunikat "port serwera pop3 niedostepny", a jest standardowo ustawiony na 110.

pzdr

03.08.2005
10:12
smile
[2]

Mack5 [ GENOC1DE ]

Nie wiem jak się dokładnie ustawia, ale dowiedziałem się w Erze, że ta usługa sama sprawdza pocztę co jakiś czas (ja mam SE K700i), np co 5min, 10min,30min itd, i każde sprawdzenie poczty kosztuje 1 minutę abonamentu. Dlatego odpuściłem sobie, a jak chcesz sobie to ustawić to zadzwoń na BOK Ery i ta babka Ci poda do każdego modelu konfigurację maila.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.