CMHQ_Widget [ Pretorianin ]
Forum CM: Jesteśmy siłami pokojowymi !!!!!
Nie wiem czy stare, ale jak dla mnie dobre :)
www.adrestell.pl/~lukasz/assault.wmv
-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]
podaj poprawny link bo ten nie dziala. i wpisz go w odpowiednie pole przy pisaniu posta, po co utrudniac zycie sobie i innym
cotton_eye_joe [ maniaq ]
burak, dziala
-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]
bzdura przeciez nie działa
TzymischePL [ Senator ]
zdecydowanie dziala :)

cotton_eye_joe [ maniaq ]
bzdura? sciagac nie umiesz... filmik przedstawia desant w blocko.
(mam nadzieje ze sie rysunek doda)
-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]
rzeczywiscie dziala ale tylko gdy uzylem IE. jaies dziadostwo pewnie wirus skoro FF nie chce otwierac
Marco^^ [ Pretorianin ]
ty jestes dziad ;)

Wally [ Pretorianin ]
a to co?

major major major [ Konsul ]
Desant w trzesawisko - ale dym - mam nadzieje, ze nikt sie tam nie potopil. Ci goscie to Amis czy Brits? Bo obrazek byl za maly.

Wozu [ Panzerjäger Raider ]
Wally -> To jest tlumik do strzelan artyleryjskich. Z tego co pamietam, okoliczna ludnosc narzekala na halasy, wiec niemieccy wojskowi wpadli na taki pomysl :). Przynajmniej jest ciszej...
CMHQ_Widget [ Pretorianin ]
Plik --> Zapisz stronę jako... potem save (zapisze jako assault.wmv pomimo że jest zaznaczone "Plik tekstowy")...Buraku
oskarm [ Future Combat System ]
Filmik bardzo stary.
Jako ciekawostę mogę dodać, że na forum www.militaryphotos.net określenie "Royal Marines" od pojawienia się tego filmu oznacza bardzo śmieszny film. Więc jak się trafi na posty zawierające taki tekst (np: It's Royal Marines) to znaczy że koniecznie trzeba zobaczyć taki filmik :-)