GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Jesteśmy siłami pokojowymi !!!!!

03.08.2005
09:15
[1]

CMHQ_Widget [ Pretorianin ]

Forum CM: Jesteśmy siłami pokojowymi !!!!!

Nie wiem czy stare, ale jak dla mnie dobre :)

www.adrestell.pl/~lukasz/assault.wmv

03.08.2005
09:21
[2]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

podaj poprawny link bo ten nie dziala. i wpisz go w odpowiednie pole przy pisaniu posta, po co utrudniac zycie sobie i innym

03.08.2005
09:29
[3]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

burak, dziala

03.08.2005
09:49
[4]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

bzdura przeciez nie działa

03.08.2005
09:51
[5]

TzymischePL [ Senator ]

zdecydowanie dziala :)

03.08.2005
09:52
smile
[6]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

bzdura? sciagac nie umiesz... filmik przedstawia desant w blocko.

(mam nadzieje ze sie rysunek doda)

03.08.2005
10:00
[7]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

rzeczywiscie dziala ale tylko gdy uzylem IE. jaies dziadostwo pewnie wirus skoro FF nie chce otwierac

03.08.2005
10:07
[8]

Marco^^ [ Pretorianin ]

ty jestes dziad ;)

03.08.2005
10:46
smile
[9]

Wally [ Pretorianin ]

a to co?

03.08.2005
12:31
smile
[10]

major major major [ Konsul ]

Desant w trzesawisko - ale dym - mam nadzieje, ze nikt sie tam nie potopil. Ci goscie to Amis czy Brits? Bo obrazek byl za maly.

03.08.2005
12:57
smile
[11]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

Wally -> To jest tlumik do strzelan artyleryjskich. Z tego co pamietam, okoliczna ludnosc narzekala na halasy, wiec niemieccy wojskowi wpadli na taki pomysl :). Przynajmniej jest ciszej...

03.08.2005
15:49
[12]

CMHQ_Widget [ Pretorianin ]

Plik --> Zapisz stronę jako... potem save (zapisze jako assault.wmv pomimo że jest zaznaczone "Plik tekstowy")...Buraku

03.08.2005
16:31
[13]

oskarm [ Future Combat System ]

Filmik bardzo stary.

Jako ciekawostę mogę dodać, że na forum www.militaryphotos.net określenie "Royal Marines" od pojawienia się tego filmu oznacza bardzo śmieszny film. Więc jak się trafi na posty zawierające taki tekst (np: It's Royal Marines) to znaczy że koniecznie trzeba zobaczyć taki filmik :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.