
bartek2005 [ Pretorianin ]
Nowa neostrada 6 MB już jest!!!
Nowa neostrada 6 MB już jest!!!
Child of Bodom [ CoB ]

MGS_Saladin [ ]
tak 6mb ale z limitem 50gigowym :>
po zapchaniu łącza na 18godzin 57minut ten transfer się kończy :>
ciekawe ilu naiwnych się złapie na to?
aikikaisensei [ Senator ]
MGS_Saladin ja się na to złapałem. I wcale nie uważam, że jestem naiwny, a Ty piszesz tak ponieważ pewni nie masz na to kasy, ale tak naprawdę marzy Ci się mieć to Neo.
blazerx [ Pretorianin ]
super:( poszukukuje sponsora ale nawet jakbym mial kase nie wydalbym na neostrade dalbym glodujacym dzieciom
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
Po co piszecie takie same wątki?
[dRaXer] [ Pretorianin ]
Trzeci watek na ten sam temat.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Saladin---->dokladnie...ten limit to NIC dla ludzi ciagnacych z sieci - szczegolnie przy takiej predkosci:))
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
właśnie!
Czemu modelatorzy tego nie usuwają?
aikikaisensei [ Senator ]
Bo na tym forum nie ma modelatorów. Są tylko moderatorzy.