GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa neostrada 6 MB już jest!!!

03.08.2005
08:54
smile
[1]

bartek2005 [ Pretorianin ]

Nowa neostrada 6 MB już jest!!!

Nowa neostrada 6 MB już jest!!!

03.08.2005
08:55
[2]

Child of Bodom [ CoB ]

03.08.2005
14:55
smile
[3]

MGS_Saladin [ ]

tak 6mb ale z limitem 50gigowym :>
po zapchaniu łącza na 18godzin 57minut ten transfer się kończy :>

ciekawe ilu naiwnych się złapie na to?

03.08.2005
15:04
[4]

aikikaisensei [ Senator ]

MGS_Saladin ja się na to złapałem. I wcale nie uważam, że jestem naiwny, a Ty piszesz tak ponieważ pewni nie masz na to kasy, ale tak naprawdę marzy Ci się mieć to Neo.

03.08.2005
15:05
[5]

blazerx [ Pretorianin ]

super:( poszukukuje sponsora ale nawet jakbym mial kase nie wydalbym na neostrade dalbym glodujacym dzieciom

03.08.2005
15:06
[6]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Po co piszecie takie same wątki?

03.08.2005
15:13
[7]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Trzeci watek na ten sam temat.

03.08.2005
15:15
[8]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Saladin---->dokladnie...ten limit to NIC dla ludzi ciagnacych z sieci - szczegolnie przy takiej predkosci:))

03.08.2005
15:15
[9]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

właśnie!
Czemu modelatorzy tego nie usuwają?

03.08.2005
15:20
[10]

aikikaisensei [ Senator ]

Bo na tym forum nie ma modelatorów. Są tylko moderatorzy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.