Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Wyciekła wersja Mac OS X na procesory Intela!
Brak mi słów...
legrooch [ Legend ]
Jeszcze trochę :> Jeszcze trochę :> I drogie Maci (choć zajebiste!) nie będą potrzebne :) Już się chłopaki zatroszczą o to :>