GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki Joystick do 100zł ??

03.08.2005
06:56
[1]

hohner111 [ załamany życiem ]

Jaki Joystick do 100zł ??

naszło mnie na samolotówki...zarowno cos w stylu Falcon 4.0 lub LockOn jak i FS 2004...ale nie mam Joy'a =)

Mam 100zł na to, co polecacie? Odrazu mowie ze jakos sie do Logitecha zrazilem...mialem Joy'a Logitecha i kalibracja była koszmarem...

03.08.2005
08:47
[2]

Vasago [ spamer ]

To miales walniety egzemplarz albo cos nasyfione w systemie.

03.08.2005
08:51
[3]

MANOLITO [ Generaďż˝ ]

hohner----> trzymaj się zdala od logitecha, to syf jakich mało, w tym linku jest kilka recenzji które powinny ci pomóc:)

osobiście polecam saiteki, wszelkiej maści, w szczególności "cyborga 3d" kosztuje w granicach 140 złotych, ale wymiata:)

jak masz pytania to wal pod ten link

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4012644&N=1

03.08.2005
15:00
[4]

MGS_Saladin [ ]

MANOLITO ---> a to ciekawe bo mam myche Logitecha i się spisuje 4 rok bardzo dobrze a pozostałe niebyły w stanie wytrzymać 1 miesiąca :P

03.08.2005
15:01
[5]

MGS_Saladin [ ]

oczywiście niemam Yoja kiedyś miałem jakiegoś Turbo coś tam :P do Atari fajowe :)))))
a mych tej marki to naprawde dobry produkt

03.08.2005
15:08
[6]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

zobaczcie ten

03.08.2005
15:17
smile
[7]

piokos [ 5iN ]

Wiadomo od dawna że Saiteki są o WIELE lepsze od Logitecha. Poszukaj jakiegoś, np ten: (link)

ale prawdę mówiąc wolałbym na twoim miejscu dorzucić trochę i kupić Saiteka Evo, mam go się świetnie nim lata!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 15:15:12]

03.08.2005
15:21
[8]

MAROLL [ Hypnotize ]

Moze jakis z tych co w tele reklamuja na ,,Hyperze'' z Appolo ostatnio bl pokaz latania na tym joy'u .

03.08.2005
15:41
[9]

gwgw [ Centurion ]

jeżeli mieszkasz w Opolu lub okolicach to jedz (idz) do MiediaMarkt ja kupie ste tam Saiteka PT290 za 69.99 ale są też inne tylko strzeż sie chłamu za 34 i 25 zł

03.08.2005
16:21
[10]

Vasago [ spamer ]

Mialem Cyborga 3D, tyle ze pada,a nie joystick. Powiem jedno - beznadzieja. Polamaly sie manetki, spelniajace role glownych fire-ow. Polowa funkcji byla kompletnie nie do wykorzystania (vide jakas zalosna mini kierownica). Gumowe nakladki trzeba bylo przykleic, bo ich slabiutkie mocowania urwaly sie po paru tygodniach. A na koniec okazalo sie, ze moja wersja z gameportem nie ma supportu pod nowszymi systemami operacyjnymi i Saitek nie zamierza nic z tym zrobic (co oficjalnie przyznal na swojej stronie). Prawde moiwac jedyna zaleta tego pada byl futurystyczny wyglad.
Jezeli chodzi o Logitecha, to mialem dwie myszy, gram na wingmanie 3d, a kumpla na padzie. Do zadnego z tych urzadzen nie sposob sie przyczepic. Nie wiem skad opinia, ze Saitek jest lepszy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.