GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sie TERAZ stało z WP??

03.08.2005
01:12
[1]

snopek9 [ Legend ]

Co sie TERAZ stało z WP??

Zobaczcie...szybko...moze to tylko u mnie?

www.wp.pl

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:10:46]

03.08.2005
01:13
[2]

snopek9 [ Legend ]

nie dodalo obrazka...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:11:33]

03.08.2005
01:13
smile
[3]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

No co wszystko normalka ???

03.08.2005
01:14
smile
[4]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

To chyba t głupia reklama NEOSTRADY ;)

03.08.2005
01:14
smile
[5]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

U mnie też

03.08.2005
01:15
smile
[6]

piokos [ 5iN ]

Światowy dzień uśmiechu

Wyłączysz reklamę Neo i wszystko wraca do normy

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:13:32]

03.08.2005
01:15
smile
[7]

Mitsukai [ Pretorianin ]

Czy ja wiem czy to dokonca normalne? :)

03.08.2005
01:15
smile
[8]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

a nie mówiłem :P

03.08.2005
01:16
[9]

Belert [ Generaďż˝ ]

No dziwnie to wygłada...

03.08.2005
01:19
smile
[10]

snopek9 [ Legend ]

Ciekawa sprawa...swoja droga, takie reklamy to Firefox powinien blokowac :)



Soldamn --> powaznie? ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:28:47]

03.08.2005
01:27
[11]

Maliniarz [ Konsul ]

AAA!!! (uciekl w poplochu)

03.08.2005
01:30
[12]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

obok niebieskiego znaczku bliżej masz krzyżyk, klikasz go i zamienia sie na normalne:)

03.08.2005
01:31
[13]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Tak było kiedyś:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3665463
Teraz mam Firefoxa. ;)

03.08.2005
01:56
smile
[14]

Mobii [ Mobbing ]

to ze X sluzy do zamykania to dopiero w 2 klasie ucza :P a on widac dopiero pierwsza skonczyl :P i jak to ktos w innym watku napisal...... forum zamiast gry online powinno sie nazywac off topic online......

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.