snopek9 [ Legend ]
Co sie TERAZ stało z WP??
Zobaczcie...szybko...moze to tylko u mnie?
www.wp.pl
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:10:46]
snopek9 [ Legend ]
nie dodalo obrazka...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:11:33]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
No co wszystko normalka ???

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
To chyba t głupia reklama NEOSTRADY ;)

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
U mnie też

piokos [ 5iN ]
Światowy dzień uśmiechu
Wyłączysz reklamę Neo i wszystko wraca do normy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:13:32]

Mitsukai [ Pretorianin ]
Czy ja wiem czy to dokonca normalne? :)

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
a nie mówiłem :P
Belert [ Generaďż˝ ]
No dziwnie to wygłada...

snopek9 [ Legend ]
Ciekawa sprawa...swoja droga, takie reklamy to Firefox powinien blokowac :)
Soldamn --> powaznie? ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-03 01:28:47]
Maliniarz [ Konsul ]
AAA!!! (uciekl w poplochu)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
obok niebieskiego znaczku bliżej masz krzyżyk, klikasz go i zamienia sie na normalne:)
ssummoner [ Nagi Golas ]
Tak było kiedyś:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3665463
Teraz mam Firefoxa. ;)

Mobii [ Mobbing ]
to ze X sluzy do zamykania to dopiero w 2 klasie ucza :P a on widac dopiero pierwsza skonczyl :P i jak to ktos w innym watku napisal...... forum zamiast gry online powinno sie nazywac off topic online......